Skocz do zawartości

Bieruń - Center Camp


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również polecam firmę Center Camp.Zakupiłem u nich napęd enduro ,montowali mi klimatyzacje ,kilka drobnych napraw i przeróbek .Nie uważam że jest drogo i na pewno jest profesjonalnie.Będę tam serwisował i robił zakupy.Na hasło karawaning.pl dostałem zniżkę.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja również polecam firmę Center Camp.Zakupiłem u nich napęd enduro ,montowali mi klimatyzacje ,kilka drobnych napraw i przeróbek .Nie uważam że jest drogo i na pewno jest profesjonalnie.Będę tam serwisował i robił zakupy.Na hasło karawaning.pl dostałem zniżkę.Pozdrawiam

Witaj.

Noszę się z zamiarem zamontowania klimatyzacji z funkcją grzania. Napisz coś o tej, którą zamontowałeś. Ile ją używasz i jaki model kupiłeś? Pozdrawiam. 

Edytowane przez JACEKJELENIAGORA (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak przeczytasz pierwszego posta to znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

Ja wiem, że ktoś ( nie pamiętam już kto ) kilka miesięcy po zakupie miał jakiś mały

problem z uruchomieniem ogrzewania i też zrobiono mu to w ramach rocznej gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytasz pierwszego posta to znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

Ja wiem, że ktoś ( nie pamiętam już kto ) kilka miesięcy po zakupie miał jakiś mały

problem z uruchomieniem ogrzewania i też zrobiono mu to w ramach rocznej gwarancji.

 

Mnie również bez dyskusji usunęli kilka mankamentów, choć spokojnie można by powiedzieć, że to przecież używana  :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem klientem Center Campu w zeszłym roku kupiłem nową przyczepę , zostawiłem w rozliczeniu swoją poprzednią .Wszystkie ustalenia zostały dotrzymane .Wszystkie zakupy akcesori oraz wyposażenia zostały perfekcyjnie zrealizowane .Zawsze odbierają telefony i załatwiają do końca każdy temat .Są profesjonalistami i znają się na tym co robią .Są uprzejmi i mili .W piątek jadę na przegląd gwarancyjny po roku . Mam nadzieję że nie zmienię zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w kilku innych firmach

Ale u nich kupiłem domek.

Do nich pojechałem na przegląd

U nich kupuję różne duperełki np przedsionek czy krzesło.

U nich wymieniam jak mi nie pasuje.

I u nich będę zakładał solara

Do nich będę jeżdził na przeglądy.

 

I nie ściemniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również w zeszłym roku zakupiłem cepkę w Center-Camp.

Pojechałem oglądać inną, przez telefon odrazu info że przyczepa przeciekała, została uszczelniona itd. Widać ślady wilgoci. Mimo wszystko pojechałem bo skoro info już na wstępie to myślę - uczciwie.

Na miejscu pełna kultura i profeska. Mogłem zaglądać gdzie chciałem, nikomu nigdzie się nie spieszyło, czas był.

Zakochałem się w innej, świerzo sprowadzonej, wszystko zostało ustalone i kupiłem. Fakt, decyzja o zmianie podjęta "na już", ale warto było.

Podczas oglądania zauważyłem kilka drobnych mankamentów jak pęknięta klamka czy wężyk, wszystko było spisane i wymienione przed odbiorem (pojechałem drugi raz bo chciałem odebrać na Polskich tablicach).

Naprawdę polecam bo warto a moje Hobby mam nadzieję poszłuży mi długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne doświadczenie z tą firmą, którym chciałbym się z forum podzielić. Kupiłem samochód i pojawił się problem. Żadne standardowe lusterka nie pasowały. Po prostu zjeżdżają z tych w samochodzie. Więc podjechałem do Center-Camp i poprosiłem o pomoc w wyborze. Pracownik obejrzał lusterka i zaproponował konkretne rozwiązanie. Okazało się, że nie pasują. W sumie przypasowywaliśmy lusterka ponad godzinę. Dopasowano mi lusterka, przy czym nie było koncepcji "opchnąć klientowi najdroższe". Wręcz przeciwnie - rozmowy proponowano od lusterek budżetowych. Dopasowano najlepsze i, pomimo długotrwałego zanudzania, otrzymałem jeszcze konkretny rabat. Dopasowano lusterka i przymierzono każde proponowane. Krótko - jeśli ktoś ma potrzebę zakupów - warto zajrzeć do Center-Camp w Bieruniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem nową przyczepę w Kampi u brata czyli Jeremiasza Klaji w Mostach koło Lęborka - bardzo polecam. Następnie rok po zakupie miałem drobny problem w drodze na wakacje i zostałem odesłany (z racji mniejszej odległości) do Centercampu gdzie otrzymałem pomoc i również szczerze polecam.

 

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Byłem wczoraj. oglądałem dwie przyczepy, te które mnie interesowały. na zadawane pytania odpowiadali rzeczowo - znają się. te które oglądałem były suche, bez zacieków itp.  obie miały ślady związane z użytkowaniem ale wg mnie nic nie było tam maskowane. a że sprzedałem swoją cepkę a uda się coś po negocjować to pewnie tam wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem u nich właśnie nowa przyczepkę Fendt 495 Bianco selection. Bardzo fachowe doradztwo bez próby naciągania na zbędne doposażenie. Panowie zapytali o to w jaki sposób chcemy użytkować przyczepkę i sugerowali co jest przydatne a co można doposażyć w późniejszym terminie, po paru wyjazdach i własnych obserwacjach, oraz co jest fanaberią lub w jaki łatwy sposób można niektóre rzeczy zastąpić. Za 2-3tyg jadę po przyczepkę to podzielę się wrażeniami z odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem używaną przyczepę  w CENTER CAMP,

Z czystym sumieniem polecam.

Sprzedawcy z dużą wiedzą i pojęciem o karawaningu. Spokojnie, bez presji i nagabywania pozwalają oglądnąć przyczepę.

Wszystkie ustalenia z oględzin co do "poprawek" zrealizowane w 100%.

ocena 5  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.