Skocz do zawartości

Bieruń - Center Camp


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Center-Camp

Mirosław Klaja

43-155 Bieruń,Warszawska 91

 

Plac 2 i serwis

Ul. Młyńska 4,

Chełm Śląski 41-403

 

Telefony kontaktowe

tel./fax 32 328-96-82

tel kom.0 500-211-654

tel kom.0 601-639-865

 

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 9.00-18.00.

sob: 9.00-16.00.

 

http://center-camp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na jesieni 2011 kupiłem u nich przyczepę. No cóż, tanio nie było, ale wiem, że kupuję w komisie, więc muszę zapłacić więcej. Podczas zakupu sprzedawca poinformował mnie, że poza samą spzedażą, ich przyczepy objęte są również roczną gwarancją. Dobra, niech jest. Pewno w pierwszym roku nic i tak nie wyskoczy, więc to takie naciąganie klienta, ale niech będzie - liczy się gest. Po zimie okazuje się, że pękła przednia ściana. No i teraz co z tą gwarancją? Zadzwoniłem, umówiliśmy się na przyjazd... Pan pooglądał i stwierdził - po tej zimie sporo przyczep popękało. M.in. na placu kilka prawie zupełnie nowych. Pokleją, zabezpieczą - "będzie Pan zadowoloooony". Przy odbiorze okazuje się, że nie mogę znaleźć miejsca, w którym nastąpiło pęknięcie, budka zamknięta tak, że trudno zauważyć, że w ogóle była otwierana (a na 100% była otwierana). Poprosiłem przy zamawianiu naprawy o kilka dodatkowych prac. Przy odbiorze pytam "Ile płacę?" I... tym razem rzeczywiście - jestem zadowolony. Naprawa nastąpiła zgodnie z jesienną zapowiedzią, jako gwarancyjna - bez dyskusji. Dodatkowe sprawy, no cóż - to już mój pomysł, ale naprawa - zgodnie z ustaleniami - gwarancyjna. A więc nie był to tylko "chłyt martetindowy", ale prawdziwa gwarancja. Jeśli ktoś pyta o opinię - na tej podstawie mogę powiedzieć, że polecam bezwarunkowo.

A sprawdzać? Oczywiście, przecież przy zakupie nie będziesz kupował "kota w worku". Ale nie widziałem, żeby pan sprzedający robił jakiekolwiek trudności. Warto wspomnieć, że podczas zakupu miałem pewne wątpliwości co do jednego narożnika i poprosiłem od środka o odkręcenie fragmentu mebla, żeby zobaczyć co tam było. Bez dyskusji pan odkręcił i jeszcze przyniósł latarkę, żebym mógł sobie podejrzeć. Mogę sprzedawcę polecić. Mają jeden minus. O ile sam komis jest przy drodze głównej, to już do warsztatu trzeba trochę odjechać od głównej drogi i trzeba wiedzieć jak tam dojechać. Ale nie jest to jakaś tragedia. Trzeba pozwolić się pokierować :-) Kupiłem u nich i naprawiałem u nich - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Byłem wczoraj pooglądałem i...

i nic ciekawego (może poza jednym hobby, które jednak miało od gotowania na szafkach wykwity) nie znalazłem. Tanio nie jest, ale można pooglądać, porozmawiać. Na pierwszy rzut oka nie znalazłem z żadnej cepce próchna, ale już połamane uchwyty, mocno poniszczone, pourywane szafki znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Leon 35.

Moim zdaniem ceny nie są takie wcale wysokie w stosunku do faktycznej jakości przyczep które mają. Osobiście uważam, że tutaj zapłacisz za przyczepę i to jeszcze z  gwarancją a nie za tzw. ,,okazję" z internetu do której później, jak dojedziesz do domu :) , musisz dołożyć drugie tyle albo stracić sporo czasu i paliwa jak ja do tej pory dlatego tylko, że nieuczciwi sprzedawcy oferują towar opisany niezgodny ze stanem faktycznym a to co uszkodzone, celowo pominięte, bo może ktoś kto się nie zna  tego nie zauważy.

Byłem dzisiaj, obejrzałem to co zobaczyłem w ofercie internetowej wybrałem to co mi najbardziej pasowało i co.....? Kupiłem!

Dethleffs Lowlander 490 z 2005 roku. Piękna przyczepa i co najważniejsze, zgodna z opisem w ofercie internetowej a nawet, co się rzadko spotyka,  wnętrze tej przyczepy po przyjeździe na miejsce okazało się ładniejsze niż oddały to zdjęcia w ofercie. Przeważnie, jak wszyscy wiemy, w ogłoszeniach bywa na odwrót :)

Firma posiada wiele nowych i używanych przyczep na placu. Jak opisałem w innym temacie i tutaj powtórze, skupiłem się na przyczepie, po którą tam przyjechałem ale gdy z zewnątrz zobaczyłem pobieżnie stojące w ładnych szeregach inne używane i mimo zmiennych warunków pogodowych, czyste przyczepy zapewniam wszystkich, że warto odwiedzić tą firmę.

Fachowe doradztwo i miła obsługa. Jestem zadowolony i wszystkim życzę tego samego. Pozdrawiam. Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja również dopisze się do zadowolonych klientów pod wszelkim w zasazie aspektem. Również miałem sposobność przetestować roczna gwarancję ale na szczęście moje obawy choć uzasadnione, okazały się niepotrzebne. Omówione zostało przy okazji kilka innych drobniejszych spraw. Wszystko zgodnie z ustaleniami, bezpłatnie a zarazem sumiennie. Sprzedawca sam był sytuacja żywo zainteresowany i zdziwiony. Obsługa można rzec pierwsza klasa. Przy oględzinach tak za pierwszym(z kolega z forum) jak i 2gi razem( z żoną) wszystko po raz kolejny omówione zademonstrowane, bez pośpiechu, poganiania czy presji. A jak chciałem by przedsionek jeszcze przed deszczem zdążyli rozłożyć, sprawdzić i zapakować suchy, to chyba wszyscy pracownicy sie uwijali i zdążyli. Uważam że czasem warto zapłacić więcej, choć oczywiście nikogo nie zwalnia to z wnikliwych oględzin, wszak widziały gały co brały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Kupowałem w CenterCampie przyczepę LMC i również dopisuje się do w pełni zadowolonych klientów.

Ponieważ to moja pierwsza przyczepa więc poprosiłem sprzedawcę o dokładne wytłuamczenie i pokazanie wszystkiego po kolei i tak też było.

Przedsionek również rozkładaliśmy. Ogólnie zero zastrzeżeń, bardzo pozytywne wrażenia. Polecam tego sprzedawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam wszystkich.

 

Choć nie lubię się chwalić, to jednak tym naprawdę warto, ponieważ niewiele firm stać na taki miły gest.

Oni nie tylko sprzedają ale i pamiętają. 

Pozdrawiam Center - Camp i życzę Wam oraz wszystkim na forum zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego, nadchodzacego Nowego Roku.

Życzenia Świąteczne.bmp

Życzenia Świąteczne..bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nie tylko sprzedają ale i pamiętają. 

 

Coś mi się widzi, ze o mnie to chyba woleli zapomnieć..... :-]  W każdym razie, nie dostałem życzeń ani teraz ani rok temu :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się widzi, ze o mnie to chyba woleli zapomnieć..... :-]  W każdym razie, nie dostałem życzeń ani teraz ani rok temu :hmm:

Kajtek.

Pamiętają i  na pewno dostaniesz  w przyszłym roku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odwiedziłem tę firmę już dobrych kilka razy. Pomagając w zakupie.

Zawsze przeglądałem wybraną przyczepę bardzo drobiazgowo.

W żadnej z oglądanych nie stwierdziłem przecieków, zacieków, miękkich miejsc ( u innych sprzedawców zdarzało się nie raz. )

Jakaś luźna klamka, oberwany jakiś uchwyt, to normalne rzeczy w każdej używanej przyczepie.

Robiło się listę takich drobiazgów do poprawek, wymiany i rzadko przy finalnym odbiorze coś nie było zrobione.

Zazwyczaj wszystko z takiej listy było załatwione.

Ceny może i droższe, ale jak ktoś już napisał powyżej. Cała przyczepa i cały osprzęt ma roczną gwarancję.

Ilu sprzedawców daje coś takiego???

O grzeczności, uprzejmości i kulturze sprzedających nie muszę pisać. To akurat jest na medal.

Ja osobiście polecam tego sprzedawcę z całą odpowiedzialnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.