Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Bieruń - Center Camp

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomii

Tomii

• Administracja
  • 7855 postów
  • Skądpowiat wołomin
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:W poszukiwaniach 2 + 3

Napisano 14 wrzesień 2011 - 07:43

Center-Camp
Mirosław Klaja
43-155 Bieruń,Warszawska 91

Plac 2 i serwis
Ul. Młyńska 4,
Chełm Śląski 41-403

Telefony kontaktowe
tel./fax 32 328-96-82
tel kom.0 500-211-654
tel kom.0 601-639-865

Godziny otwarcia:
Pon-pt: 9.00-18.00.
sob: 9.00-16.00.

http://center-camp.pl

#2 Michalc3

Michalc3

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 postów
  • Skądk.Mikołowa G. Śląsk
  • Model:Dethleffs Tourist 450 DB
  • Holownik:Peugeot 3008 2.0 HDi

Napisano 16 kwiecień 2012 - 09:15

Na jesieni 2011 kupiłem u nich przyczepę. No cóż, tanio nie było, ale wiem, że kupuję w komisie, więc muszę zapłacić więcej. Podczas zakupu sprzedawca poinformował mnie, że poza samą spzedażą, ich przyczepy objęte są również roczną gwarancją. Dobra, niech jest. Pewno w pierwszym roku nic i tak nie wyskoczy, więc to takie naciąganie klienta, ale niech będzie - liczy się gest. Po zimie okazuje się, że pękła przednia ściana. No i teraz co z tą gwarancją? Zadzwoniłem, umówiliśmy się na przyjazd... Pan pooglądał i stwierdził - po tej zimie sporo przyczep popękało. M.in. na placu kilka prawie zupełnie nowych. Pokleją, zabezpieczą - "będzie Pan zadowoloooony". Przy odbiorze okazuje się, że nie mogę znaleźć miejsca, w którym nastąpiło pęknięcie, budka zamknięta tak, że trudno zauważyć, że w ogóle była otwierana (a na 100% była otwierana). Poprosiłem przy zamawianiu naprawy o kilka dodatkowych prac. Przy odbiorze pytam "Ile płacę?" I... tym razem rzeczywiście - jestem zadowolony. Naprawa nastąpiła zgodnie z jesienną zapowiedzią, jako gwarancyjna - bez dyskusji. Dodatkowe sprawy, no cóż - to już mój pomysł, ale naprawa - zgodnie z ustaleniami - gwarancyjna. A więc nie był to tylko "chłyt martetindowy", ale prawdziwa gwarancja. Jeśli ktoś pyta o opinię - na tej podstawie mogę powiedzieć, że polecam bezwarunkowo.
A sprawdzać? Oczywiście, przecież przy zakupie nie będziesz kupował "kota w worku". Ale nie widziałem, żeby pan sprzedający robił jakiekolwiek trudności. Warto wspomnieć, że podczas zakupu miałem pewne wątpliwości co do jednego narożnika i poprosiłem od środka o odkręcenie fragmentu mebla, żeby zobaczyć co tam było. Bez dyskusji pan odkręcił i jeszcze przyniósł latarkę, żebym mógł sobie podejrzeć. Mogę sprzedawcę polecić. Mają jeden minus. O ile sam komis jest przy drodze głównej, to już do warsztatu trzeba trochę odjechać od głównej drogi i trzeba wiedzieć jak tam dojechać. Ale nie jest to jakaś tragedia. Trzeba pozwolić się pokierować :-) Kupiłem u nich i naprawiałem u nich - polecam.

#3 GregorY

GregorY

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • 1988 postów
  • Telefon:smartfon z działającym aparatem :)
  • SkądGdańsk już chyba na stałe....
  • Sprzęt:Brak
  • Model:było: HOBBY 420 i 440
  • Holownik:Zafira B Z19DTH po przeszczepie

Napisano 17 kwiecień 2012 - 07:11

Mam podobne wrażenia do twoich Michalc.
Możesz wejść wszędzie, zobaczyć wszystko i nie ma niedmówień.
Obawiam się, że będę musiał być obecny podczas mojej śmierci.
Cholerne poczucie obowiązku........

#4 agama

agama

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 7 postów
  • Telefon:biały
  • SkądKraków
  • Model:KNAUS SUDWIND 450 TF
  • Holownik:Granatowy

Napisano 17 czerwiec 2012 - 11:30

Byłem wczoraj pooglądałem i...
i nic ciekawego (może poza jednym hobby, które jednak miało od gotowania na szafkach wykwity) nie znalazłem. Tanio nie jest, ale można pooglądać, porozmawiać. Na pierwszy rzut oka nie znalazłem z żadnej cepce próchna, ale już połamane uchwyty, mocno poniszczone, pourywane szafki znalazłem.

#5 Kredka

Kredka

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 4 postów

Napisano 05 październik 2012 - 18:25

Polecam miła obsługa Camping kupiony wszelkie formalności załatwione w miłej atmosferze :)

#6 Leon35

Leon35

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów
  • SkądMałopolskie
  • Model:Piękna
  • Holownik:Stary ale jary

Napisano 10 maj 2013 - 09:50

Byłem oglądałem przyczepki. Ceny wysokie ale obsługa bardzo miła i można ogladać do woli.

Hobby, Burstner

#7 JACEKJELENIAGORA

JACEKJELENIAGORA

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów
  • SkądMiłków
  • Model:Dethleffs Lowlander 490
  • Holownik:Toyota Hilux 3.0 260 KM

Napisano 29 styczeń 2015 - 22:50

Leon 35.

Moim zdaniem ceny nie są takie wcale wysokie w stosunku do faktycznej jakości przyczep które mają. Osobiście uważam, że tutaj zapłacisz za przyczepę i to jeszcze z  gwarancją a nie za tzw. ,,okazję" z internetu do której później, jak dojedziesz do domu :) , musisz dołożyć drugie tyle albo stracić sporo czasu i paliwa jak ja do tej pory dlatego tylko, że nieuczciwi sprzedawcy oferują towar opisany niezgodny ze stanem faktycznym a to co uszkodzone, celowo pominięte, bo może ktoś kto się nie zna  tego nie zauważy.

Byłem dzisiaj, obejrzałem to co zobaczyłem w ofercie internetowej wybrałem to co mi najbardziej pasowało i co.....? Kupiłem!

Dethleffs Lowlander 490 z 2005 roku. Piękna przyczepa i co najważniejsze, zgodna z opisem w ofercie internetowej a nawet, co się rzadko spotyka,  wnętrze tej przyczepy po przyjeździe na miejsce okazało się ładniejsze niż oddały to zdjęcia w ofercie. Przeważnie, jak wszyscy wiemy, w ogłoszeniach bywa na odwrót :)

Firma posiada wiele nowych i używanych przyczep na placu. Jak opisałem w innym temacie i tutaj powtórze, skupiłem się na przyczepie, po którą tam przyjechałem ale gdy z zewnątrz zobaczyłem pobieżnie stojące w ładnych szeregach inne używane i mimo zmiennych warunków pogodowych, czyste przyczepy zapewniam wszystkich, że warto odwiedzić tą firmę.

Fachowe doradztwo i miła obsługa. Jestem zadowolony i wszystkim życzę tego samego. Pozdrawiam. Jacek.

#8 ketrab

ketrab

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 750 postów
  • SkądKraków
  • Model:Burstner 480TK '04r 1200kg DMC / n126 '74r typ1 370kg DMC
  • Holownik:Volvo V70 '04r 2,4 benzynka 2280kg DMC / Zastava 1100p '78r

Napisano 29 styczeń 2015 - 23:13

No to ja również dopisze się do zadowolonych klientów pod wszelkim w zasazie aspektem. Również miałem sposobność przetestować roczna gwarancję ale na szczęście moje obawy choć uzasadnione, okazały się niepotrzebne. Omówione zostało przy okazji kilka innych drobniejszych spraw. Wszystko zgodnie z ustaleniami, bezpłatnie a zarazem sumiennie. Sprzedawca sam był sytuacja żywo zainteresowany i zdziwiony. Obsługa można rzec pierwsza klasa. Przy oględzinach tak za pierwszym(z kolega z forum) jak i 2gi razem( z żoną) wszystko po raz kolejny omówione zademonstrowane, bez pośpiechu, poganiania czy presji. A jak chciałem by przedsionek jeszcze przed deszczem zdążyli rozłożyć, sprawdzić i zapakować suchy, to chyba wszyscy pracownicy sie uwijali i zdążyli. Uważam że czasem warto zapłacić więcej, choć oczywiście nikogo nie zwalnia to z wnikliwych oględzin, wszak widziały gały co brały.

ketrab :drive: :przyczepa:  :biwak: :jesc: :gitara: :D :piwko: :yay:

#9 Pirat-fz1

Pirat-fz1

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 5 postów
  • Telefon:601962430
  • SkądCzęstochowa
  • Model:LCM 490 luxus
  • Holownik:Volvo V50

Napisano 20 maj 2015 - 13:58

Witam

Kupowałem w CenterCampie przyczepę LMC i również dopisuje się do w pełni zadowolonych klientów.

Ponieważ to moja pierwsza przyczepa więc poprosiłem sprzedawcę o dokładne wytłuamczenie i pokazanie wszystkiego po kolei i tak też było.

Przedsionek również rozkładaliśmy. Ogólnie zero zastrzeżeń, bardzo pozytywne wrażenia. Polecam tego sprzedawcę.

#10 JACEKJELENIAGORA

JACEKJELENIAGORA

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów
  • SkądMiłków

Napisano 24 grudzień 2015 - 14:12

Witam wszystkich.

Choć nie lubię się chwalić, to jednak tym naprawdę warto, ponieważ niewiele firm stać na taki miły gest.

Oni nie tylko sprzedają ale i pamiętają. 

Pozdrawiam Center - Camp i życzę Wam oraz wszystkim na forum zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego, nadchodzacego Nowego Roku.

Załączone pliki

#11 Kajetan

Kajetan

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5567 postów
  • SkądBielsko-Biała
  • Model:Sprite Super 490
  • Holownik:Suzuki Grand Vitara 1,9 D lub Astra H 1,7 CDTI

Napisano 25 grudzień 2015 - 11:21

Oni nie tylko sprzedają ale i pamiętają. 

Coś mi się widzi, ze o mnie to chyba woleli zapomnieć..... :-]  W każdym razie, nie dostałem życzeń ani teraz ani rok temu :hmm:

#12 JACEKJELENIAGORA

JACEKJELENIAGORA

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów
  • SkądMiłków

Napisano 25 grudzień 2015 - 13:57

Coś mi się widzi, ze o mnie to chyba woleli zapomnieć..... :-]  W każdym razie, nie dostałem życzeń ani teraz ani rok temu :hmm:

Kajtek.

Pamiętają i  na pewno dostaniesz  w przyszłym roku. Pozdrawiam.

#13 Kajetan

Kajetan

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 5567 postów
  • SkądBielsko-Biała
  • Model:Sprite Super 490
  • Holownik:Suzuki Grand Vitara 1,9 D lub Astra H 1,7 CDTI

Napisano 26 grudzień 2015 - 11:19

Kajtek.

Pamiętają i  na pewno dostaniesz  w przyszłym roku. Pozdrawiam.

Mam to załatwione ? :]  :-]  :jump:

#14 gfizyk

gfizyk

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 6963 postów
  • Telefon:jabłuszko
  • SkądLUBELSZCZYZNA
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:LMC 6400 Lord Liberty / Fiat Ducato

Napisano 26 grudzień 2015 - 14:29

Ja w CenterCamp kupuję akcesoria/części przez internet. Uwag negatywnych - nie miałem i nie mam. Zawsze wszystko jest ok. I życzenia dostałem :-)

pozdrawiam
Grzesiek
Gdy wieje wiatr historii, ludziom jak pięknym ptakom - rosną skrzydła, natomiast trzęsą się portki pętakom
"Ballada o trzęsących się portkach" K.I. Gałczyński

#15 marko6

marko6

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • 1561 postów
  • Telefon:662 295 969
  • SkądWodzisław Śłąski
  • Model:Burstner Fun 390tk
  • Holownik:Peugeot 508, 163KM

Napisano 19 luty 2016 - 23:10

Odwiedziłem tę firmę już dobrych kilka razy. Pomagając w zakupie.

Zawsze przeglądałem wybraną przyczepę bardzo drobiazgowo.

W żadnej z oglądanych nie stwierdziłem przecieków, zacieków, miękkich miejsc ( u innych sprzedawców zdarzało się nie raz. )

Jakaś luźna klamka, oberwany jakiś uchwyt, to normalne rzeczy w każdej używanej przyczepie.

Robiło się listę takich drobiazgów do poprawek, wymiany i rzadko przy finalnym odbiorze coś nie było zrobione.

Zazwyczaj wszystko z takiej listy było załatwione.

Ceny może i droższe, ale jak ktoś już napisał powyżej. Cała przyczepa i cały osprzęt ma roczną gwarancję.

Ilu sprzedawców daje coś takiego???

O grzeczności, uprzejmości i kulturze sprzedających nie muszę pisać. To akurat jest na medal.

Ja osobiście polecam tego sprzedawcę z całą odpowiedzialnością.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych