Skocz do zawartości
Tomii

Bieruń - Center Camp

Rekomendowane odpowiedzi

Tomii

Center-Camp

Mirosław Klaja

43-155 Bieruń,Warszawska 91

Plac 2 i serwis

Ul. Młyńska 4,

Chełm Śląski 41-403

Telefony kontaktowe

tel./fax 32 328-96-82

tel kom.0 500-211-654

tel kom.0 601-639-865

Godziny otwarcia:

Pon-pt: 9.00-18.00.

sob: 9.00-16.00.

http://center-camp.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Michalc3

Na jesieni 2011 kupiłem u nich przyczepę. No cóż, tanio nie było, ale wiem, że kupuję w komisie, więc muszę zapłacić więcej. Podczas zakupu sprzedawca poinformował mnie, że poza samą spzedażą, ich przyczepy objęte są również roczną gwarancją. Dobra, niech jest. Pewno w pierwszym roku nic i tak nie wyskoczy, więc to takie naciąganie klienta, ale niech będzie - liczy się gest. Po zimie okazuje się, że pękła przednia ściana. No i teraz co z tą gwarancją? Zadzwoniłem, umówiliśmy się na przyjazd... Pan pooglądał i stwierdził - po tej zimie sporo przyczep popękało. M.in. na placu kilka prawie zupełnie nowych. Pokleją, zabezpieczą - "będzie Pan zadowoloooony". Przy odbiorze okazuje się, że nie mogę znaleźć miejsca, w którym nastąpiło pęknięcie, budka zamknięta tak, że trudno zauważyć, że w ogóle była otwierana (a na 100% była otwierana). Poprosiłem przy zamawianiu naprawy o kilka dodatkowych prac. Przy odbiorze pytam "Ile płacę?" I... tym razem rzeczywiście - jestem zadowolony. Naprawa nastąpiła zgodnie z jesienną zapowiedzią, jako gwarancyjna - bez dyskusji. Dodatkowe sprawy, no cóż - to już mój pomysł, ale naprawa - zgodnie z ustaleniami - gwarancyjna. A więc nie był to tylko "chłyt martetindowy", ale prawdziwa gwarancja. Jeśli ktoś pyta o opinię - na tej podstawie mogę powiedzieć, że polecam bezwarunkowo.

A sprawdzać? Oczywiście, przecież przy zakupie nie będziesz kupował "kota w worku". Ale nie widziałem, żeby pan sprzedający robił jakiekolwiek trudności. Warto wspomnieć, że podczas zakupu miałem pewne wątpliwości co do jednego narożnika i poprosiłem od środka o odkręcenie fragmentu mebla, żeby zobaczyć co tam było. Bez dyskusji pan odkręcił i jeszcze przyniósł latarkę, żebym mógł sobie podejrzeć. Mogę sprzedawcę polecić. Mają jeden minus. O ile sam komis jest przy drodze głównej, to już do warsztatu trzeba trochę odjechać od głównej drogi i trzeba wiedzieć jak tam dojechać. Ale nie jest to jakaś tragedia. Trzeba pozwolić się pokierować :-) Kupiłem u nich i naprawiałem u nich - polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GregorY

Mam podobne wrażenia do twoich Michalc.

Możesz wejść wszędzie, zobaczyć wszystko i nie ma niedmówień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
agama

Byłem wczoraj pooglądałem i...

i nic ciekawego (może poza jednym hobby, które jednak miało od gotowania na szafkach wykwity) nie znalazłem. Tanio nie jest, ale można pooglądać, porozmawiać. Na pierwszy rzut oka nie znalazłem z żadnej cepce próchna, ale już połamane uchwyty, mocno poniszczone, pourywane szafki znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kredka

Polecam miła obsługa Camping kupiony wszelkie formalności załatwione w miłej atmosferze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Leon35

Byłem oglądałem przyczepki. Ceny wysokie ale obsługa bardzo miła i można ogladać do woli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JACEKJELENIAGORA

Leon 35.

Moim zdaniem ceny nie są takie wcale wysokie w stosunku do faktycznej jakości przyczep które mają. Osobiście uważam, że tutaj zapłacisz za przyczepę i to jeszcze z  gwarancją a nie za tzw. ,,okazję" z internetu do której później, jak dojedziesz do domu :) , musisz dołożyć drugie tyle albo stracić sporo czasu i paliwa jak ja do tej pory dlatego tylko, że nieuczciwi sprzedawcy oferują towar opisany niezgodny ze stanem faktycznym a to co uszkodzone, celowo pominięte, bo może ktoś kto się nie zna  tego nie zauważy.

Byłem dzisiaj, obejrzałem to co zobaczyłem w ofercie internetowej wybrałem to co mi najbardziej pasowało i co.....? Kupiłem!

Dethleffs Lowlander 490 z 2005 roku. Piękna przyczepa i co najważniejsze, zgodna z opisem w ofercie internetowej a nawet, co się rzadko spotyka,  wnętrze tej przyczepy po przyjeździe na miejsce okazało się ładniejsze niż oddały to zdjęcia w ofercie. Przeważnie, jak wszyscy wiemy, w ogłoszeniach bywa na odwrót :)

Firma posiada wiele nowych i używanych przyczep na placu. Jak opisałem w innym temacie i tutaj powtórze, skupiłem się na przyczepie, po którą tam przyjechałem ale gdy z zewnątrz zobaczyłem pobieżnie stojące w ładnych szeregach inne używane i mimo zmiennych warunków pogodowych, czyste przyczepy zapewniam wszystkich, że warto odwiedzić tą firmę.

Fachowe doradztwo i miła obsługa. Jestem zadowolony i wszystkim życzę tego samego. Pozdrawiam. Jacek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ketrab

No to ja również dopisze się do zadowolonych klientów pod wszelkim w zasazie aspektem. Również miałem sposobność przetestować roczna gwarancję ale na szczęście moje obawy choć uzasadnione, okazały się niepotrzebne. Omówione zostało przy okazji kilka innych drobniejszych spraw. Wszystko zgodnie z ustaleniami, bezpłatnie a zarazem sumiennie. Sprzedawca sam był sytuacja żywo zainteresowany i zdziwiony. Obsługa można rzec pierwsza klasa. Przy oględzinach tak za pierwszym(z kolega z forum) jak i 2gi razem( z żoną) wszystko po raz kolejny omówione zademonstrowane, bez pośpiechu, poganiania czy presji. A jak chciałem by przedsionek jeszcze przed deszczem zdążyli rozłożyć, sprawdzić i zapakować suchy, to chyba wszyscy pracownicy sie uwijali i zdążyli. Uważam że czasem warto zapłacić więcej, choć oczywiście nikogo nie zwalnia to z wnikliwych oględzin, wszak widziały gały co brały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pirat-fz1

Witam

Kupowałem w CenterCampie przyczepę LMC i również dopisuje się do w pełni zadowolonych klientów.

Ponieważ to moja pierwsza przyczepa więc poprosiłem sprzedawcę o dokładne wytłuamczenie i pokazanie wszystkiego po kolei i tak też było.

Przedsionek również rozkładaliśmy. Ogólnie zero zastrzeżeń, bardzo pozytywne wrażenia. Polecam tego sprzedawcę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JACEKJELENIAGORA

Witam wszystkich.

Choć nie lubię się chwalić, to jednak tym naprawdę warto, ponieważ niewiele firm stać na taki miły gest.

Oni nie tylko sprzedają ale i pamiętają. 

Pozdrawiam Center - Camp i życzę Wam oraz wszystkim na forum zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego, nadchodzacego Nowego Roku.

Życzenia Świąteczne.bmp

Życzenia Świąteczne..bmp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kajetan

Oni nie tylko sprzedają ale i pamiętają. 

Coś mi się widzi, ze o mnie to chyba woleli zapomnieć..... :-]  W każdym razie, nie dostałem życzeń ani teraz ani rok temu :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JACEKJELENIAGORA

Coś mi się widzi, ze o mnie to chyba woleli zapomnieć..... :-]  W każdym razie, nie dostałem życzeń ani teraz ani rok temu :hmm:

Kajtek.

Pamiętają i  na pewno dostaniesz  w przyszłym roku. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kajetan

Kajtek.

Pamiętają i  na pewno dostaniesz  w przyszłym roku. Pozdrawiam.

Mam to załatwione ? :]  :-]  :jump:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gfizyk

Ja w CenterCamp kupuję akcesoria/części przez internet. Uwag negatywnych - nie miałem i nie mam. Zawsze wszystko jest ok. I życzenia dostałem :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marko6

Odwiedziłem tę firmę już dobrych kilka razy. Pomagając w zakupie.

Zawsze przeglądałem wybraną przyczepę bardzo drobiazgowo.

W żadnej z oglądanych nie stwierdziłem przecieków, zacieków, miękkich miejsc ( u innych sprzedawców zdarzało się nie raz. )

Jakaś luźna klamka, oberwany jakiś uchwyt, to normalne rzeczy w każdej używanej przyczepie.

Robiło się listę takich drobiazgów do poprawek, wymiany i rzadko przy finalnym odbiorze coś nie było zrobione.

Zazwyczaj wszystko z takiej listy było załatwione.

Ceny może i droższe, ale jak ktoś już napisał powyżej. Cała przyczepa i cały osprzęt ma roczną gwarancję.

Ilu sprzedawców daje coś takiego???

O grzeczności, uprzejmości i kulturze sprzedających nie muszę pisać. To akurat jest na medal.

Ja osobiście polecam tego sprzedawcę z całą odpowiedzialnością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi