Skocz do zawartości

Niewiadów 375


jolcia731

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowa na forum i dopiero zamierzam kupić przyczepę

oglądałam już kilka przyczep, których stan po wnikliwych oględzinach budził wiele zastrzeżeń. w końcu trafiła mi się przyczepa Niewiadów 375 z roku 1998, która jest w stanie bardzo dobrym. Proszę o pomoc. Może ktoś z Was mi doradzi czy warto kupić właśnie Niewiadów 375 lub ma jakieś doświadczenia, informacje na temat tej przyczepy. :ok:

post-16129-imported-bbcb09c9-e317-40fb-994c-8b8963e3e3c0_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Posiadam podobną przyczepkę N390, należy uważać na uginającą się połogę na wysokości osi (częstą praktyką przedsprzedażną jest wstawianie trzech dodatkowych poprzeczek w podwoziu przyczepy), drugą sprawą jaką należy sprawdzić jest zamocowanie rączek manewrowych jeśli któraś pracuje razem ze ścianą przyczepy sprawdził bym dokładnie wewnętrzne narożniki przyczepki czy nie chwyta ich zgnilizna, a po za tym moim zdaniem przyczepka nie odstaje standartem od swoich zachodnich konkurentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to co do niewiadówek jestem trochę inny :ok: ale ta na allegro za 7000 z 1998 i jeśli jest przedsionek to cena wydaje mi się bardzo atrakcyjna gdyby nie 1000 kg DMC to bym się mocno zastanawiał

 

A tu małe porównanie:

1 Zagraniczna http://www.allegro.pl/item183616860_caravelair_brasilia_375.html

 

2 N 375 http://www.allegro.pl/item187263292_przyczepa_niewiadow_375_rocznik_1998.html

 

I z tego co pamiętam właśnie od caravelair niewiadów kupił licencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga - zobacz tam jest prawie dziesięć lat różnicy między tymi przyczepami :ok:.

Jaki jest największy plus niewiadówki - przyczepa jest młoda i jak na ten wiek bardzo tania. No i oczywiście części :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na marginesie tej sprawy , to czemu nasza fabryka zaniechała produkcji tego typu przyczep ? hm :ok: a miała duże PLUSY krajowa i nowa

 

Bo były za drogie .

Rozmawiałem z Panią w Tamie w Katowicach. Opowiadała, jak miał przyjechać klient po odbiór N375, a na placu stała Adria. Schowała Adrię do garażu aby klient jej nie zobaczył i nie było mu żal, że kupił N375 w tej samej cenie. Przyczepki te kosztowały tyle samo , a niewiadowska , szczególnie wewnątrz brzydsza i bardziej 'siermiężnia". Adrie w owym czasie to był już "pełny zachód".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.