Skocz do zawartości

Wyjazdy


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Kto kiedy i gdzie można się tu umówić.

 

Wstępnie planuje wyjazd z Warszawy w nocy z 27 na 28 kwietnia. Jeśli ktoś z Wawy chętny możemy jechać w karawanie. Niestety nie mogę ruszyć z małą karawaną :ok:. Najwcześniej mogę wystartować o 20:00, ale nie chce się pchać w korki po całym dniu na uczelni :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy ktoś z moich wejherowsko gdańskich okolic jedzie d Zdworza?? :ok:

Chętnie bym dołączył. Zamiram wyjechać 27 kwietnia wieczorem lub 28 kwitnia bardzo wcześnie rano (4.00 - 5.00).

No właśnie, mam pytanie jak to jest z czasem jazdy. Mi program Map24 (chyb nie pomyliłem) obliczył że dystans 340 km przejadę wciągu prawie 8 godzin !!! Co ja będę robił tyle czasu na drodze?? Liczę że maxymalnie potrwa to 5,5 do 6 godzin. Mam rację czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tego jaki ruch będzie. Jak luźno na drodze i dobra droga to można średnią prędkość 50 może 55 km/h liczyć. Oczywiście wliczony w to jeden postój.

Maciej podaj trasę Twojej podróży - może ktoś po drodze się dołączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak u mnie w firmie - na 16 raczej się nie załapię a więc Tomii - zgramy się razem - więc proszę o telefon w piątek - wstępnie ok 18-20

Paweł - Wy leććie MK wczesniej - jak wszystkim pasuje - ważne żeby w korkach nie utknąć - a my sobie z Tomiim poradzimy :ok:

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę jechał tą samą trasą co Ty Maciej, zresztą będziesz przejeżdżał obwodnicą kilkaset metrów od mojego domu, problem jest taki, że prawdopodobnie będziemy jechali późnym wieczorem, tak żeby dzieci spały całą drogę i nie marudziły. Może jakoś się zgadamy...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej, będziemy jechać w piątek, co do trasy, to masz ją jakoś z doświadczenia wybraną? Planowałem trasę w moim GPS i wychodziło najkrócej przez Grudziądz i Wąbrzeźno, Gołub-Dobrzyń i Płock... Zumi natomiast pokazuje podobnie jak Twoja trasa: http://www.zumi.pl/droga.html?xs=18.457438&ys=54.50237&xk=19.668099&yk=52.433345&v=true.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Ja w zeszłym roku pokonywałem tę trasę w drugą stronę (do Władka) i tak jakoś wyszło, że w sumie jechałem od 5 rano do 11 przed południem z jednym postojem. Ty Roberto z Gdańska masz jakieś 60 minut krócej, natomiast Maciej podobnie jak ja. Zdwórz jest oczywiście wyżej niż ja mieszkam, w związku z tym reasumując :

Macieju masz około 6 godzin

Roberto masz około 5 godzin

 

plus/minus 30 minut.

 

PS Oczywiście te sugestie powstały na podstawie własnego doświadczenia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.