Skocz do zawartości

CB i kanał zlotowy w okolicach Zdworza


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka mała propozycja :zlo:.

Ustalmy jakiś kanał na CB na którym będziemy się wołać w okolicach Zdworza. Zawsze to łatwiej wołać niż wydzwaniać do siebie.

 

Hasło wywoławcze: "karawaning" :ok:.

 

Na kempingu pewnie ktoś zawsze będzie siedział z włączonym radyjkiem :ok:.

 

Albo można się wołać na 19 i dopiero po wywołaniu przechodzić na umówiony kanał :ok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka mała propozycja :zlo:.

Ustalmy jakiś kanał na CB na którym będziemy się wołać w okolicach Zdworza. Zawsze to łatwiej wołać niż wydzwaniać do siebie.

 

Hasło wywoławcze: "karawaning" :ok:.

 

Na kempingu pewnie ktoś zawsze będzie siedział z włączonym radyjkiem :ok:.

 

Albo można się wołać na 19 i dopiero po wywołaniu przechodzić na umówiony kanał :ok:.

 

Myślę ze 19 nie bedzie dobrym pomysłem, przeważnie jest na niej duży ruch może 29 coby podobnie było. 1 maja nasłuchujcie miedzy 12 a 14 powinienem dojechać :ok:,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robin masz może gdzieś fotki tej uliczki w którą trzeba skręcić z głównej drogi aby dojechać na kemping? Pamiętam, że jak jedzie się od Gąbina to tablica kempingu jest za drogą w którą trzeba skręcić :ok: i wiele osób może przegapić tą uliczkę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Mam już CB i w Zdworzu postaram się być na nasłuchu.Zdjęcia "uliczki" nie mam lecz dojazd jest b.dobrze oznaczony.Będę tam za kilka dni i sprawdzę wszystko.O ewentualnych odstępstwach od poczynionych ustaleń poinformuję na forum.

Pozdrawiam - Robin :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.