Skocz do zawartości

OBNIŻKI JESIEŃ 2011- CZĘŚCI I AKCESORIA KARAWANINGOWE


major

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z kończącym się sezonem karawaningowym nasza firma ogłasza wyprzedaż części i akcesorii karawaningowych.

Nowe oferty będą sukcesywnie dodawane.

 

OFERTA DOSTĘPNA W NASZYM SKLEPIE ALLEGRO

 

http://transa-m.na.allegro.pl/

SERDECZNIE ZAPRASZAM ;)

Edytowane przez major (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Własnie na tym polega wyprzedaż ;) zejście do ceny zakupu lub ponieżej.Czyli zwolnienie magazynu,odzyskanie gotówki itp.Wiadomo nikt nie zmusza ale nie obrażaj się na forumowiczów ,byc może ED widzał taki sam stołek w dystrybucji poza Frankana co jest bardzo możliwe.

Lepszym sposobem jest zniżka dla forumowiczów i zakup poza aukcją ,nie wiem ile jest prowizji w dziale części ale są kategorie gdzie sięga 8.5% od góry a to niemało .Dobra ja kończe wywody ;) jak będze coś potrzebował to zadzwonie.

 

ps markize w bardzo dobrej cenie bym nabył ;)

 

 

Może rzeczywiście w nazewnictwie zrobiłem błąd- nie jesteśmy sieciówką typu Tesco.. Jako wyprzedaż rozumiałem obniżkę rzędu 15-20%, Wydaje mi się, że nie ma na dzień dzisiejszy w Polsce firmy sprzedającej części karawanigowe która wyprzedała swoje akcesoria poniżej ceny zakupu. Karawaning to w wbrew pozorom ciężki interes... to nie rynek niemiecki czy nawet czeski (Czesi sprzedawają kilkakrotnie więcej nowych przyczep i samochodów kempingowych rocznie).

Moich wywodów również koniec:) Jeśli to możliwe niech moderator zmieni temat na "Obniżki jesień 2011- części i akcesoria karawaningowe"

 

P.S. Napisz na priv jaką markizę potrzebujesz. Prześlę Ci ofertę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co oferuje Obelink.. Jesteśmy dealerem Frankany i trzymamy się cen katalogu. Ciągle nie rozumiem Twoich intencji.

 

Znalazłem podwójny stopień w katalogu Obelink.

http://www.obelink.d...d=223&arid=2092

Nie jest to jednak produkt Brunner'a.. To tak jakby iść do dealera Mercedesa krzycząc, że Fiat jest tańszy- bo przecież też ma 4 koła i jeździ..Producentów jest od groma, a co za tym idzie jakość wykonania na różnym poziomie.To jest właśnie zaleta dzisiejszego rynku. Każdy znajdzie coś w swoim progu cenowym/jakościowym.

Edytowane przez major (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co oferuje Obelink.. Jesteśmy dealerem Frankany i trzymamy się cen katalogu. Ciągle nie rozumiem Twoich intencji.

 

Znalazłem podwójny stopień w katalogu Obelink.

http://www.obelink.d...d=223&arid=2092

Nie jest to jednak produkt Brunner'a.. To tak jakby iść do dealera Mercedesa krzycząc, że Fiat jest tańszy- bo przecież też ma 4 koła i jeździ..Producentów jest od groma, a co za tym idzie jakość wykonania na różnym poziomie.To jest właśnie zaleta dzisiejszego rynku. Każdy znajdzie coś w swoim progu cenowym/jakościowym.

 

To błąd, wydaje mi się, że winieneś wiedzieć - mniemam jako doświadczony handlowiec - co u konkurencji i jak to się ma do Twojej oferty. A intencje są proste - pokazać, że można kupic taniej i niekoniecznie gorzej jakościowo. Co do zalety dla klientów to w zupełnie z Tobą się zgadzam, każdy może wybrać co mu pasuje i dlatego o tym napisałem w poprzednich postach. A sam doskonale wiesz, że te znane firmy z reguły doliczają spory procent do ceny produktu za postawienie na nim swojego znaczka, a produkt ten jest wytwarzany dla różnych dystrybutorów przez jednego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To błąd, wydaje mi się, że winieneś wiedzieć - mniemam jako doświadczony handlowiec - co u konkurencji i jak to się ma do Twojej oferty. A intencje są proste - pokazać, że można kupic taniej i niekoniecznie gorzej jakościowo. Co do zalety dla klientów to w zupełnie z Tobą się zgadzam, każdy może wybrać co mu pasuje i dlatego o tym napisałem w poprzednich postach. A sam doskonale wiesz, że te znane firmy z reguły doliczają spory procent do ceny produktu za postawienie na nim swojego znaczka, a produkt ten jest wytwarzany dla różnych dystrybutorów przez jednego producenta.

 

Czasem trzeba umieć przyznać się do błędu i napisać- "Sorry, rzeczywiście to produkt innej firmy. itd. Bezpodstawnie oskarżyłem Cie o naliczanie Euro w wysokości 7 zł (!)...".

Co do konkurencji. Zobacz ile produktów zawiera katalog Frankana.. Śledzenie konkurencyjności każdego z produktów jest po prostu nie możliwe..

Po drugie.. Nie mamy pewności, że znaleziony przez Ciebie produkt jest wykonany z tych samych materiałów i z taką samą dokładnością.

Po trzecie:) Zgadzam się co do wysokich sen renomowanych producentów. Część z Was na pewno wie, że czasem można coś podobnego w Lidlu kupić za 1/3 ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.