Skocz do zawartości

Tapicerka do Niewiadów N126


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panstwa!

 

Czy ktos orientuje się, czy można - jesli tak, to gdzie -gotową tapicerkę na sciany?

Przyczepa jeszcze nie jest mocno zniszczona, ale tapicerka zwisa i sypie sie stara gabka...

Maz zamierzal pokryc sciany wykladzina dywanowa, ale chybaprosciej byloby pojsc na latwizne:) Szukalam na stronie Niewiadowa, ale nic nie znalazłam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jest do kupienia tutaj:

 

http://sklep.campotur.pl/szczegolytowaru.php?idtow=26989&kategoria=114&od=0&idk=99378&idpp=0&hasid=wihudihisi

 

niestety niezbyt tania.

 

A jeżeli chcecie robić sami tak jak ja,to tutaj są porady experta marka od niewiadówek:

 

http://www.fanklub-niewiadowek.yoyo.pl/remont_przed.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do 'Niewiadowa". Ja dwa lata temu potrzebowałam tapicerkę na sufit ,zadzwoniłam i w fabryce powiedzieli mi,że jeśli blisko mego miejsca zamieszkania jest przedstawiciel to oni nie wysyłają tylko muszę u niego zamówić.

Ponieważ we Wrocławiu gdzie mieszkam jest taki punkt tak zrobiłam.

Czekałam ok.2 tygodni i sprowadzili mi na zamówienie.Cena była taka sama jak

w Niewiadowie.Nie pamiętam dokładnie ile zapłaciłam ,ale nie było tanio/ok.350zł/.

Myślę,że obecnie jak będę potrzebowała wymienić tapicerkę na ścianach-a na to się zanosi-zrobię to z wykładziny dywanowej, będzie na pewno dużo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika, nie wiem skąd jesteś, ale możesz zadzwonić do Krakowa do sklepu Pamer. Dowiadywałem się w te wakacje i mieli w sprzedaży w cenie.... 950 zł!!!! Sporo. Widziałem też, że sama fabryka w niewiadowie robiła promocyjną wymianę w cenie samej tapicerki, nie wiem jednak czy ta oferta jest jeszcze aktualna.

A może udaj się do najbliższego, w Twojej okolicy, tapicera samochodowego i spytaj się czy nie zrobiłby Wam tego taniej. U mnie kiedy się orientowałem gość rzucił cenę 300zł z wymontowaniem mebli i ponownym ich montażem. Powiedział nawet że kupi za mnie wykładzinę (oczywiście musiałbym za nią zapłacić), musiałbym tylko wybrać fason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Troche mnie to załamało, 750 zł , to kwota kosmiczna. Trochę dołoże i kupie nowa przyczepke....

Zdajemy sobie sprawe, ze pewnie taniej byloby zrobic to z wykladziny samemu, ale po pierwsze: jest to kupa dłubaniny, zwlaszczcza przy wykonczeniach, po drugie - trzeba poswiecic temu sporo czasu, ktorego mąz nie ma w nadmiarze. Podejrzewam, ze zamiast tego wolałby posiedziec z piwkiem przy meczyku :zlo:

ok, pomału porozważamy wszystkie Wasze porady, bo lato zbliza sie susami, a sufit lezy mi juz na głowie.

jeszcze raz dzieki

Andżelika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie to zalamalo, 750 zl , to kwota kosmiczna. Troche doloze i kupie nowa przyczepke....

... i jej stan bedzie niewiele lepszy. Oczywiscie jezeli chodzi o tapicerke. Czasu nie da sie cofnac niestety i wkazdym ping-pongu leci sufit na glowe predzej czy pozniej. Mi tapicerowanie niewiadowki wykladzina i reszta innych przerobek zajelo dwa miesiace. Warto tez popytac tapicerow, sa tacy, ktorzy podejmuja sie takich wyzwan za kwote podobna do zakupu samej tapicerki z Niewiadowa, a ta do ciekawych nie nalezy. U tapicera macie mozliwosc wyboru ciekawszych wzorow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem na wykładzinę dywanową za 5zł/mkw i jest super.

Jeżeli chodzi o wykończenia to nie jest takie trudne.

Zawsze możesz wymienić sam dach, masz w tedu do wycięcia jeden otwór.

 

Możesz też podkleić punktowo tą co jest ale gąbka pewno bedzie sie troche przedostawać przez materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku z tym szablonem to wcale nie takie proste.My wymienialiśmy tapicerkę w naszej niewiadówce.Pierwszy pomysł był własnie taki,że zrobimy szablon ze starej,tej zdjętej. Niestety była ona tak ponaciągana i zniekształcona , że nie dało się jej użyć jako szablonu. Skończyło się jak już pisałam na kupnie nowej , orginalnej podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hurtowniach tapicerskich są do kupinia tkaniny samochodowe podklejone pianką w różnych kolorach(dosyć duży wybór i moim zdaniem doskonale nadające się do niewiadówki.

W Bydgoszczy znalazłem 120-150szerokie za ok 20złotych 1metr bieżący.

Można też kupić piankę tapicerską 1cm 120x200, 10złotych i nakleić na to cieniutką wykładzinę.

 

Facet polecił mi też klej w sprayu,ale chyba zostanę przy tradycyjnym butaprenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem w swojej niewiadówce podsufitkę. Zrobił to serwis w 3-mieście i wyszło elegancko oraz bez zastrzeżeń. Po co się pocić skoro nie ma się wprawy ani odpowiednich narzędzi do wykonywania tego rodzaju prac? Później znajomi przez grzeczność podziwiają wykonany przez nas bubel twierdząc, że wyszło cudownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.