Skocz do zawartości

Tapicerka do Niewiadów N126


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja uciekałem od wykładziny z kilku powodów:

-panel łatwiej utrzymać w czystości

-nie chłonie wody(ja mam plastikowy wszędzie,prócz podłogi :zlo: )

-łatwiej mi było dociąć i przykleić mniejsze kawałki wykładziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tutaj.

Kiedyś mówiłeś o gąbce dwustronnie klejonej którą zastosował Twój kolega w niewiadówce,nigdzie nie mogłem tego dostać,nie wiesz gdzie on to kupował i za ile?

To ja kupowałem ta gąbke i powiem ze tanie to nie jest, niepamietam ile za metr2 ale ja wybierałem ta grubsza dla wiekszej izolacji.. jakby wziaść ta najcieńszą to pewnie byloby o połowe tansze. Niechciałem kleic wykładziny bezposrednio do ścian dlatego ta gabka z jednostronnym klejem to ułatwiało prace. A butapremu wyszło chyba 3 puszki na całą przyczepke...

Moge sie zorientować ile to teraz kosztuje, nie wuiem czy bedziesz teraz na zlocie no mege ci kawałek pokazac bo pewnie gdzies zostały takie ścinki lub wysłac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niżej są zdjęcie tej 132 i wywietrznik który warto zamontować najlepiej 2 sztuki koszt około 35 zł.

U nas w niewiadówce wywietrznik z lewej strony był bez dziury w ścianie - taka atrapa, wycięliśmy dziurę sami.

Szafeczki boczne są fajne. Szkoda, że nie widać jak jest rozwiązana wentylacja bo wywietrzniki są dokładnie w szafkach.

 

A w zimę będziesz jeździł

Marku w lecie wnętrze się mniej nagrzewa właśnie dzięki izolacji. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba w niej nie marzniesz w chłodniejsze noce co?

Sowa na chłodniejsze dni to listwy zamontuj - ustawiasz temperaturę na termostacie i w nocy jak będzie zimniej to się same włączą.

My mieliśmy 1 m pod łóżkiem i 2 x 0,5 m na szafie koło wejścia (nad nimi był wieszak, więc przy okazji suszyło ręczniczki, szlafroczki lub ubranie w deszczowe dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super.Mnóstwo pracy gość włożył.

Tak na marginesie gość kupił samą skorupę i nałożył na ramę kipa 440.Skorupa dla nie wtajemniczonych jest bez okien beż drzwi bez żadnych otworów takich jak szyberdach.Całą robił sam od zera teraz jeździ w MK też zrobionym samodzielnie kamperem (są fotki na forum ostatnio zauwarzyłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bym moją odwrócił,mam ją teraz odkręconą. :ok:

Ja żałuje że tego nie zrobiłem opory powietrza były by mniejsze.Dziury po śrubach u mnie pasowało po odwróceniu tylko światła .Tylko jeden - z powodu drzwi będzie wersja angielska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...widziałem taką " odwróconą " na wakacjach , bardzo fajnie to wyglądało... Marek masz racje z kaształtami opływowymi , własciciel tez tak mówił ze po zwrotce , jednak jest to odczuwalne podczas jazdy , zwłaszcza przy mijaniu sie z tirem. Tamta przyczepka miała jeszcze zdemontowana tylną " przednia " po obróceniu szybę tak ze wyglądało to jakby to było zrobione w fabryce.... dawało to bardzo fajny efekt wewnatrz. Może bede ja miał na jakims zdjeciu z wakacji , to postaram sie wrzucic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.