Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Pierwsze relacje ze zlotu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
214 odpowiedzi w tym temacie

#211 bartosz_b

bartosz_b

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1919 postów
  • SkądBielsko-Biała
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:Hobby T70HQ

Napisano 17 listopad 2011 - 09:52

O 13.06 jeszcze tam byli. Dołączona grafika Też mi pamiątkę przysłali.Dołączona grafika
Zastanawiam się czy czy do Dołączona grafika?

Ja podobną pamiątkę dostałem w ubiegłym roku. Ponieważ auto w leasingu to dotarła ona do mnie po 6 miesiącach od zrobienia. Cykneli mi ją w lipcu a doszła na Boże Narodzenie jako prezent :-) Dowiadywałem się wtedy jak to jest z tym przedawnieniem i niestety trzeba płacić... przedawnienie jest po 5 latach podobno. Znajomy co za mną jechał dostał już wogóle z opóźnieniem bo przyszła do niego bodajże w kwietniu tego roku. Jedyne co jest pocieszające to to że punkty liczone są od dnia zrobienia zdjęcia a nie od dnia zapłaty.

Za SM mają się podobno zabrać od przyszłego roku
http://www.dziennikz...ejska,id,t.html

Sorry za OT

Użytkownik bartosz_b edytował ten post 17 listopad 2011 - 09:53

#212 paulos

paulos

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Telefon:516 286 738
  • SkądKoronowo
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Dethleffs
  • Holownik:Seat Alhambra

Napisano 17 listopad 2011 - 10:40

no i właśnie wczoraj dostałem pocztówkę z okolic Płęsna , aż łza się w oku kręci...

jaki piękny krajobraz i przepiękne niebo....

Hello!
Wiesia też dostała taką samą fotkę.
Proponują 100zł mandatu za 63kmh na 50-tce. To jest maksymalna stawka bo za takie wykroczenie taryfikator przewiduje od 50 do 100zł. Warto do nich zadzwonić i można się dogadać na najniższą stawkę. W tym wypadku dopuszczalna prędkość została przekroczona nieznacznie, zaledwie o 3kmh od dopuszczalnego progu. Straż gminna idzie na ustępstwa ponieważ w przypadku nie przyjęcia mandatu sprawa jest kierowana do sądu i zasądzona kwota mandatu idzie na skarb państwa a nie do kasy gminy. Ja wytargowałem na 50zł no i 2 punkty niestety zostały.
A tak na marginesie mamy taką samą prędkośc na zdjęciu, czy to przypadek?

Użytkownik paulos edytował ten post 17 listopad 2011 - 10:49

Pozdrawiam Paweł. :-]

#213 Spablo1

Spablo1

Ekspert karawaningu

• Moderatorzy
  • 4444 postów
  • Telefon:PW
  • SkądPoznań
  • Sprzęt:Brak
  • Holownik:JUMPER

Napisano 17 listopad 2011 - 10:51

Mi zaproponowano w tym miejscu 300 zł i 6 pkt lub 400 zł grzywny za kłopoty z pamięcią i w tym przypadku bez punktów :D Wybrałem opcję drugą. Miałem jednak większe przekroczenie dozwolonej prędkości :(
Ludzie wierzą, że aby osiągnąć sukces trzeba wstawać rano.
Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze :)

Dołączona grafika

Wakacje 2011
Wakacje 2012

#214 Cathay

Cathay

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1637 postów
  • SkądPyrlandia
  • Model:Fendt Saphir 510

Napisano 17 listopad 2011 - 16:22

A tak przy okazji to trzeba wspomnieć, że powiaty chojnicki i człuchowski są naszpikowane radarami Straży Miejskiej czy Gminnej. Mają z tego niezłą kasę, więc na łapaniu kierowców się w 99% skupiają.

W ostatnim roku dostałem łącznie trzy fotki. Ale... wszystkie z jednego dnia i z jednego powiatu. Aby było ciekawiej dwie z nich były z tego samego fotoradaru, raz od przodu, raz od tyłu.
Oczywiście mówię o powiecie człuchowskim.
Piękna okolica, ale okrutne władze.

#215 lbuster

lbuster

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 187 postów
  • SkądLegionowo
  • Model:Hobby 500 KMFE
  • Holownik:Mazda 6, Volvo V40

Napisano 28 lipiec 2017 - 21:48

A tak przy okazji to trzeba wspomnieć, że powiaty chojnicki i człuchowski są naszpikowane radarami Straży Miejskiej czy Gminnej. Mają z tego niezłą kasę, więc na łapaniu kierowców się w 99% skupiają. Mam nadzieję, że ktoś kiedyś odbierze im te uprawnienia.

No to się doczekałeś.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych