Skocz do zawartości

Pierwsze relacje ze zlotu


kit

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż... To już jest koniec, nie ma już nic... Tak właściwie należałoby napisać.

Szkoda, że ten koniec już nastąpił :(

 

Ale właściwie... Jaki koniec ? Przecież ten zlot trwa naszej pamięci i tak będzie do następnego, XI już zlotu :D:bevil:

 

 

Dotarliśmy szczęśliwie do domu :)

 

Dziękujemy bardzo Organizatorom za wkład pracy, poświęcenie swojego wolnego czasu oraz znalezienie tak pięknego miejsca - Lepciak, Paulos - DZIĘKI :ok:

 

 

Dziękujemy w tym miejscu wszystkim, z którymi gadaliśmy i z którymi nie gadaliśmy.

 

Dziękujemy wszystkim, z którymi wypliliśmy kieliszeczek gorzałki, a także tym, z którymi nie wypiliśmy.

 

Dziękujemy "starym" i nowym bywalcom zlotów.

 

Dziękujemy wszystkim, z którymi byliśmy na wycieczce, a także tym, z którymi nie byliśmy.

 

Dziękujemy tym, których poznaliśmy a także tym, których nie poznaliśmy.

 

W ogóle wszystkim, wszystkim wszystkim, którzy byli na X Zlocie, a tych których nie było - pozdrawiamy :)

 

Po raz kolejny twierdzę, że warto pokonać te setki kilometrów, aby spotkać takie ekipy jak.... :hmm: Chyba za dużo musiałbym wymieniać...

 

 

Fotki oczywiście będą :ok: Mam nadzieję, że wstawione przez moje dziecię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no my też już w domku, przyczepka odstawiona lecz nie postawiona czeka na wyjazd :hmm: . Serdecznie dziękujemy za miłą atmosferę i zabawę w takim gronie jak uczestnicy tego zlotu, organizacja jak zwykle na najwyższym poziomie jeszcze raz pozdrawiam wszystkich uczestników i do zobaczenia ( mam nadzieję że już niedługo) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejki ja i moja załoga już też doma zlot supperowy dziękujemy Wszystkim za miłą atmosferę i za pozwoleniem też wkleję na początek jedno zdjęcie

post-5726-0-46769100-1315164653_thumb.jpg

Edytowane przez aron (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy wszystkich z X ZLOTU :banan: nasza załoga dotarła w końcu do domu i jesteśmy bardzo zadowoleni :serducha: ,że mogliśmy tam z wami być -będzie co wspominać. Podziękowania dla organizatorów :bukiet: -było super :winner: (zdjęcia będą ,ale nie dzisiaj)

aron zdjęcie super ,ale po tej kopulacji to mój koń już nie chciał w mule uciągnąć

Edytowane przez Werusie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. My też już w domku. Dziękujemy organizatorom za wspaniały zlot. Wszystkim zlotowiczom za wspaniałe przyjęcie na naszym

pierwszym zlocie, a w szczególności całej sekcji kujawsko-pomorskiej.:banan: :banan: :banan: :banan:

 

 

O widzę, że powstała nowa sekcja gratulacje :brawo::bravo::brawo:

 

 

Pozdrowienia od sekcji Łódzko-Mazowieckiej :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.