Skocz do zawartości

Pierwsze relacje ze zlotu


kit

Rekomendowane odpowiedzi

grinser006.gif trzeba tematy zakończyć przed wyjazdem na urlop. Zlot ma mi się przeciągnąć do następnego weekendu pub2.gifi klienci nie mogą tyle czekać zlosnik.gif, bo zostaną bez instalacji co na zimę mikolaj.gif

 

 

No tak....W dzisiejszych czasach trzeba dbać o klienta. No cóż pogoda przynajmniej na week. zapowiada się cudnie, więc i tak powinno być...Życzę wam miło spędzonych chwil i smacznego jajka, twu wróć browarka :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak mi przykro niestety wczoraj popołudniu okazało się że mąż nie dostanie wolnego dziś i jutro kurde a już prawie wszystko było dograne!!! jaaaa tak żałuje! mam nadzieje, ze następnym razem. Życze wszystkim udanej zabawy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy wszystkich starych i nowych zlotowiczów.Nasza załoga dotrze dopiero w sobotę ok.17 (praca..) mamy nadzieję ,że będzie jeszcze miejsce,a zabawa dopiero się zacznie rozkręcać ( zaprzyjażnione załogi prosimy o rezerwacje kawałka ziemi dla nas- może być z przyczajki)

Edytowane przez Werusie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było gotowe.do wyjazdu na zlot.W czwartek pojawiły się czarne chmury.Ach te polskie drogi :oslabiony:.PRACA.Jutro od 5g do 13g. Pozdrawiam i miłego wypoczynku zabawy itd. :gitara:.:biwak::jesc: :pub:i porannej :kawa:.Dajcie trochę fotek oko pocieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.