Skocz do zawartości

Pierwsze relacje ze zlotu


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, widzę że jeszcze nikt się nie pochwalił jaką otrzymał naklejkę na zlocie, więc czynię to z przyjemnością .

 

HeY.

Tak, oczywiście autorką naklejki jest Madzik.

Jest ton jedna z kilku przesłanych do mnie propozycji naklejki zlotowej.

Przez to całe zamieszanie zapomniałem oficjalnie podziękować koleżance za projekt, więc czynię to teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Zlotowiczów! Byliśmy pierwszy raz i... zapowiadamy się na następne spotkania. Było super, a z relacji rodzinnych wynika , że osiągnięty w Płęśnie stopień "fajności" to norma :) Nic, tylko "zlotować" się znowu.

 

Plum Asia, Plum Grzesiek (w cywilu brat Jacola, który sprawił, że w maju kupiliśmy przyczepę) i małe Plumki: Koni z Alkiem

Edytowane przez Plumki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Zlotowiczów! Byliśmy pierwszy raz i... zapowiadamy się na następne spotkania. Było super, a z relacji rodzinnych wynika , że osiągnięty w Płęśnie stopień "fajności" to norma :) Nic, tylko "zlotować" się znowu.

 

Plum Asia, Plum Grzesiek (w cywilu brat Jacola, który sprawił, że w maju kupiliśmy przyczepę) i małe Plumki: Koni z Alkiem

A tu niedługo okazja do następnego wyjazdu z tn24camping.gif.

Bierz cepkę, namów Jacka może kogoś jeszcze do załogi i zapraszam na:

Druge Tymarkowe Spotkanie Panowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; ja też wróciłem do domu ( tydzień temu ) zadowolony ze zlotu , miejsca i fajnej atmosfery . Dziękuje . Szczególne podziękowania dla załogi LIXUS (Sławka i Arek)

post-13-0-90832700-1315851304_thumb.jpg

post-13-0-37458500-1315851386_thumb.jpg

post-13-0-42294400-1315851439_thumb.jpg

post-13-0-81448200-1315851539_thumb.jpg

Edytowane przez Irek3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wcisnąłem parę fotek ze zlotu zrobionych aparatem telefonicznym , niestety aparat foto odmówił posłuszeństwa , tak więc jakość fotek nie zaciekawa .

 

https://picasaweb.google.com/108376808169504219288/PESNO?authkey=Gv1sRgCMSm6dTDu5v4VQ#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.