Skocz do zawartości

Pierwsze relacje ze zlotu


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarliśmy dzis z rana na miejsce zlotu :-] i przywitały Nas tu załogi Thorna i Sowa77 :banan: a zaraz za nami dotarł Radwan i Lepciaki :przytul:

 

Miejsce przepiekne i ciekamy na reszte załóg :-] dalsze ralacje będą w późniejszym czasie ...

post-1137-0-55042100-1314869880_thumb.jpg

post-1137-0-65118300-1314869975_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy dzis z rana na miejsce zlotu :-] i przywitały Nas tu załogi Thorna i Sowa77 :banan: a zaraz za nami dotarł Radwan i Lepciaki :przytul:

 

 

No tak tacy to pożyją waytogo.gif, a ja niestety się nie wyrabiam z robotą pad.gif więc albo zarwę dziś nockę, albo wyjazd będzie w sobotę z rana sciana.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w planach start w piątek około 14. Miejsca chyba nie braknie. Do zobaczenia na miejscu. My na zlocie będziemy pierwszy raz.

 

Hello!

Spokojnie, miejsca nie zbraknie. A jeśli nawet to będziemy piętrowo ustawiać ;):D

A jeśli chodzi o TEN pierwszy raz, to całkiem miło go wspominam (nie mam na myśli pierwszego zlotu) :]

Edytowane przez paulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się do Was wybieramy i zastanawiamy się czy tam jest WI FI ,czy też macie "prywatny internet?"

 

Hello!

Na kempingu nie ma WI FI.

My ruszamy za pół godzinki, po drodze w Tucholi wstąpimy tradycyjnie do sklepu dla biedaków po niezbędne zakupy (czytaj napoje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro my pierwszy raz wybieramy się na taką imprezę to mam pytanie. Co powinniśmy zabrać ze sobą jako "zestaw obowiązkowy"? Nie mamy doświadczenia w tym temacie. Proszę o podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro my pierwszy raz wybieramy się na taką imprezę to mam pytanie. Co powinniśmy zabrać ze sobą jako "zestaw obowiązkowy"? Nie mamy doświadczenia w tym temacie. Proszę o podpowiedzi.

 

Hello!

Odpowiedź masz tutaj: http://forum.karawaning.pl/topic/7579-przedzlotowe-dyskusje-sugestie-uwagi/page__pid__210893__st__90#entry210893

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsca dla wszystkich starczy :thank: a co do wi-fi to nie ma i tylko prywatnie można dostać się do sieci :-]

 

aha co do bramy wjazdowej to jest spora i nawet najwyższe kampery przejadą :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.