Skocz do zawartości

Blachy aluminiowe do campingu.


b_romee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem tutaj nowy i nie za bardzo jeszcze ┬┤ogarniam┬┤ to forum.

Mam pytanie, mianowicie gdzie mozna zakupic blache aluminiowa na pokrycie dachu i scianek bocznych. Mam przyczepe Delta Aero 4400 LB 2005 r., kupilem ja z uszkodzonzm dachem, spadl na nia jakis konar. ┬┤ Fahowcy ┬┤ w Holandii podjeli sie naprawy dachu, jeszcze przed moim zakupem, ale zrobili to conajmniej smiesznie, nie wiem, byc moze za duzo trawy spalili przy robocie:P Chcialbym wymienic czesc poszycia dachowego, potrzebny jest mi tylko material. Orientuje sie ktos, gdzie moglbym dokonac zakupu troche wiekszego formatu takiej blachy`? Przyczepa jest w swietnym stanie, wymiany wymaga sama blacha.

Przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze z zza granicy i takowych tu nie mam.

Z gory dzieki!

Pozdrawiam:)

post-7970-0-09104200-1314868292_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu się trochę zaniedbałem w relacji. Powód - jak zwykle prace przy kamperze. Na dzień dzisiejszy zostało mi ok. 2-3 dni na wykończenie i przygotowanie do jazdy. Po sezonie mam do zrobienia jeszcze tylko kilko drobnostek. Póki co, podaję namiary na źródła zakupu niektórych materiałów:

 

Listwy aluminiowe ozdobne - www.pommier.pl

blacha aluminiowa tłoczona (tzw. Stucco) - www.kbhakord.pl

śruby nierdzewne - www.kastal-sklep.com.pl

taśmy butylowe - www.intra.biz.pl

papierowe przewody do rozprowadzania powietrza - www.rengum.pl

 

Powyższe firmy miały najniższe ceny na wymienione produkty.

 

Powyższy post zapożyczony od kolegów z camperteam.pl. mam nadzieję że się nie obrażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

blacha aluminiowa tłoczona (tzw. Stucco) - www.kbhakord.pl czy ktoś z kolegów dowiadywał się ile za m2 sobie życzą.bardzo chciałbym wymienić sobie zwłaszcza ścianę od str.drzwi ale na alledrogo ceny powalają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radwan, w takim arkuszu 40 brutto euro rozumiem?

 

witam

 

bląd cena jest podana w polskich złotówkach :)

 

masz teraz obraz ile maja inni przebicia na tych blachach ,mam f-re na te arkusze z kwietnia 2011 i powiedzmy ze podrożała ale przecież nie o 400% :)

dlatego podałem ceny teraz bo dopiero ten wątek zobaczyłem :)

 

 

 

pozdrawiam

Edytowane przez radwan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nikt nie produkuje w Polsce blachy aluminiowej o wysokości 2m. Nasza firma sprowadza blachy z Holandii- bezpośrednio od firmy która zaopatruje wszystkich producentów przyczep i samochodów kempingowych. Powiem tyle ceny są zawrotne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś szuka małych wymiarów to znalazłem to http://go-market.pl/Przyczepy_czesci_-_Kempingowe/Blachy_aluminiowe/Blachy_aluminiowe,ck26,ck,categories.xml może komuś się przyda,u mnie za małe wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.