Skocz do zawartości

przechowanie przyczepy


sachez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 6 miesięcy temu...

Hi hihihi no za 70 zł to bez stodoły pod chmurką ale za to strzeżony przez SUFO bym miał ale uważam że to nie jest tanio

70 zł to jest drogo za parking strzeżony? :look:

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hihihi no za 70 zł to bez stodoły pod chmurką ale za to strzeżony przez SUFO bym miał ale uważam że to nie jest tanio

 

Ja też płacę 70zł na strzeżonym pod chmurką i myślę że cena jest ok. A tak apropo to w Olsztynie rozbieżność cenowa od 70 do 250 zł za miesiąc.

Zimować natomiast będę u brata w garażu nieocieplanym także myślę że będzie ok choć to dopiero pierwsza zima także wszystkiego będę się uczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie raczej ciężko będzie coś znaleźć , tym bardziej pod dachem, kiedyś ogłaszała się przechowalnia dla przyczep w Strzeżów jakieś 40km od Krakowa, poszukaj na olx. 

Parkingi też tanie nie są od 100-150zł za miesiąć pod chmurką.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie raczej ciężko będzie coś znaleźć , tym bardziej pod dachem, kiedyś ogłaszała się przechowalnia dla przyczep w Strzeżów jakieś 40km od Krakowa, poszukaj na olx. 

Parkingi też tanie nie są od 100-150zł za miesiąć pod chmurką.

witam dzwoniłem do  Strzeżów miejsc pod zadaszeniem nie ma ale za miesiąc będzie druga hala którą już właściciel robi cena to 90 zł +vat chyba się zdecyduję tylko muszę jechać zobaczyć miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu forumowiczów poszukuję miejsca na swoją przyczepę pod dachem szczególnie mieszkańcy dużych miast którzy mieszkają w blokach maja największy problem.

Sam swego czasu szukałem takiego miejsca i udało się znaleźć. Chciałem zaproponować takie miejsce innym forumowiczom jednak otrzymałem dwa razy ostrzeżenia od moderatora  że uprawiam reklamę  i moje wpisy zostały usunięte  a widzę że wiele osób nawet w tym wątku wrzuca propozycje gdzie można trzymać taką przyczepę i uważam że jest to bardzo przydatne.

Może to nie jest miejsce na moje żale ale chciałem zwrócić uwagę moderatorom że powinni bardziej sprawiedliwie traktować wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, popierajmy inicjatywy szczególnie te wypływające z naszego środowiska. Jesli moderatorzy tak bardzo dbają by nie pojawiały sie tu kryptoreklamy to jest na to prosty sposób. Wystarczy, ze inni użytkownicy napiszą kilka ciepłych słów o Tobie, o ile oczywiście na to zasługujesz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam na terenie śląska zadaszonego parkingu strzeżonego od lipca bez rezultatów :-/ może ktoś zna takiego miejsce i zechce się podzielić?

 

 

Pozdrawiam

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam dzwoniłem do Strzeżów miejsc pod zadaszeniem nie ma ale za miesiąc będzie druga hala którą już właściciel robi cena to 90 zł +vat chyba się zdecyduję tylko muszę jechać zobaczyć miejsce

Hej, i co byles tam? Jest tam druga hala? Jakie warunki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.