Skocz do zawartości

Wyjazd w okolicach Łodzi


toa

Rekomendowane odpowiedzi

odnawiam temat.

Czy ktoś był ostatnio nad Zalewem Sulejowskim na którymś z pól?

Czy woda jest dalej nieciekawa jak w opisach j.w?

Czy coś się zmieniło na korzyść?

A przede wszystkim, czy można się spodziewać tłumów w najbliższy dłuższy weekend?

Chcemy się wybrać na kilka dni w te okolice lub w pobliże.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Sam ubolewam bo mam nad zalew raptem z 45km i byłaby miejscówa na "szybkie wyjazdy" ale w okolicach Łodzi to chyba tylko Gostynin nad j. Białym.

Jeziorsko dla mnie też lipa wcale nie lepsza od z. Sulejowskiego.

 

To są zalewy a nie jeziora a jak sama nazwa mówi zalali cały shit który był na terenach i teraz są tego efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Sam ubolewam bo mam nad zalew raptem z 45km i byłaby miejscówa na "szybkie wyjazdy" ale w okolicach Łodzi to chyba tylko Gostynin nad j. Białym.

Jeziorsko dla mnie też lipa wcale nie lepsza od z. Sulejowskiego.

 

To są zalewy a nie jeziora a jak sama nazwa mówi zalali cały shit który był na terenach i teraz są tego efekty.

Nad Jeziorskiem byłem w Ostrowie Warckim pod koniec czerwca.

Były tam rozgrywane zawody pływackie.

Kemping był zapełniony.

Co do wody, to sam byłem zaskoczony jej czystością (w czerwcu na ogół była już zielona). Plaża duża i czysta. Nie wiem, jak sytuacja jakości wody przedstawia się dzisiaj.

Marina elegancko zorganizowana.

post-751-0-27023000-1502257259_thumb.jpg

post-751-0-16111800-1502257341_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam wbijajcie śmiało.

Kemping nowy (ma 3 lub 4 lata) ladny teren, na plaży ratownikni zjeżdzalnia eurowa-wodna, na kempie pole do minigolfa, kibelki czyste, ogrzewane, ciepla woda.

Piszesz o Przedborzu?

Szukam ale chyba nie mają strony www.

Znalazłam jeszcze Smoleń ale info jest tylko, że istnieje pole.

Może ktoś coś przybliży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pisalem o przedborzu (chyba polecimy tam na 1-3 wrzesnia).

Strona jest tylko pod haslem zalew a nie kemping (nawet maja foty z jednego ze zlotów ;) )

 

http://www.przedborz.pl/kultura-turystyka/turystyka/zalew

 

@powolniak,

No właśnie z tymi dwoma zalewami jest taki temat że woda od września do Czerwca jest ok a lipiec i sierpień jest bardzo słaba :(. Taki ich urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Są jeszcze Nasze Niedźwiady Małe/ Lichenia :)

My dzikusujemy także pod Termami Uniejów - niedaleko do zoo w Borysewie ale i sporo atrakcji dla dzieci w najbliższej okolicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł bo chce jeszcze w ostatni weekend wakacji dzieciom frajde zrobic i gdziec sie rozbic na 3dni, akurat mam długą pauze i gdzies bym wybył niedaleko.

Dzwoniłem na Wawrzkowizne ale tam juz nie ma pola.

moze jeziorsko co ?

a antonin i szałe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.