Skocz do zawartości

A jednak morze zimą (wiosną) [RELACJA]


pabloo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak się złożyło, że wczoraj po południu stwierdziłem , że dobrze byłoby odwiedzić w końcu to morze jeśli nie zimą to wiosną. Nie namyślając się zbytnio, po obfitym świątecznym śniadaniu zapiąłem przyczepę i w drogę...Było chłodno, ale słonko pięknie przyświecało, po niebie szybowały chmurki jak baranki świąteczne....Łudziłem się, że równie pięknie jest nad morzem, o w jakimż byłem błędzie - ale o tym za chwilę. Trasa z przyczepką z Warszawy do Władysławowa upłynęła przyjemnie - nikły ruch, jak mówiłem piękne słoneczko, tylko niestety - zapomniałem o chlebie na kolację i na żadnej ze stacji takowego rarytasu nie mogłem dostać...- stwierdziłem - trudno, pójdę spać o suchym pysku... Dojeżdżając do Gdańska zauważyłem, że zaczyna mżyć - nic to myślę sobie - dla prawdziwego karawaningowca to nie przeszkoda...jadę dalej. Za Gdańskiem na obwodnicy Trójmiasta zaczęło padać porządnie, nic to jadę dalej...Ale coś dziwny mi się wydał ten deszcz... Stanąłem na stacji w Gdyni, wychodzę z samochodu a tam cała szyba przyczepy zaśnieżona...mówię trudno - śnieg nie śnieg - jadę dalej....

Do Władysławowa dotarłem ok 21:20 - zjazd na stację benzynową i pytanie - czy coś tu wogóle jest czynne - panowie stwierdzili że nie - więc w razie czego zaklepałem sobie nocleg u nich na stacji i ... jadę dalej. Jakież było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem oświetlony camping Małe Morze, i tablicę - całoroczne pokoje...- mówię - jestem w domu - skoro KTOŚ tu urzęduje to i może przyczepę pozwolą postawić. Okazało się że nie ma z tym problemu - przyszedł pan ochroniarz i podłączył mnie do prądu - więc było światełko i nadmuch.

Wiało potwornie - do tego deszcz ze śniegiem - super warunki na camping :-]

Zdziwiłem się bo nie byłem sam - była jeszcze jedna przyczepa i camper :pub:

Rano pobudka, zwijanie kabla, przywitanie i pożegnanie z morzem, spacerek dla powdychania jodu i jazda do domu :-]

Taki tam wypadzik weekendowy

Pozdrawiam

Pabloo

 


Droga nad morze...

post-15119-imported-2f945e61-d845-4790-a18e-b98c8aceb7d2_thumb.jpg

 

Zawrotna prędkość :]

post-15119-imported-4cc626fb-d874-42a9-8927-6aed342fc3a5_thumb.jpg

 

Droga na Hel...

post-15119-imported-ef2cbb62-4778-40b5-9a8e-a34678d3ab68_thumb.jpg

 

Plaża, dzika plaża....

post-15119-imported-2f8ee761-d421-47f2-8956-d835f9da4f68_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pabloo, no gratuluję pomysłu.

 

Zamiast siedzieć przy stole, wygadywać androny, pisać głupotki POJECHAŁEŚ NA WYPRAWĘ.

 

JESTEŚ PRAWDZIWYM KARAWANINGOWCEM - ODKRYWCĄ.

 

Dawaj fotki kempingu - wychowałem się na Nim.

 

Serdecznie pozdrawiam, Jacek.

 

Ps, czy nadal prowadzi Go dwójka sympatycznych młodych ludzi ?

 

CZy na plaży od strony morza leżą jeszcze takie rury do napiaszczania ?

 

Byłeś we Władku w porcie ?

 

Nie było Chleba na stacji w Pucku ani w sklepie przy rondzie we Władku ? - SKANDAL.

 

Knajpa na kempingu była otwarta ? Tańce były ?

 

Otworzyli Wam saunę ?

 

Na deskach pływali ? Mówiłeś,że wiało.

 

Raki i sumiki były w zatoce ? Takie kamienne mini mola są w zatoce przy knajpie ?

 

Żółte Ci nie odleciało ?

 

A jak hamulce ?

 

 

Please, napisz więcej uwielbiam TO miejsce. Nawet chyba więcej niż uwielbiam. :pub::-]:]:]:]:-]:]:]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pabloo - nic dodać nic ująć. Poprostu jestem pod wrażeniem, normalnie mi zaimponowałeś. Szkoda tylko że nie dałeś jakiegoś cynku bo chętnie bym Cię tam odwiedził. Niemniej jednak gratuluję. To jest to :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Byłem nad morzem tylko nockę i kawałek dnia - ot tyle coby się nałykać jodu :-]

Jacku - nie wiem kto prowadzi bo były tylko miłe starsze panie hihihi. Co do przyczep to jest ich tam zatrzęsienie - widać ludzi nie przeraża cena 4tys za cały rok za trzymanie przyczepy...

Rury oczywiście były - z domu wrzucę fotkę. Nie robiłem fotek campingu bo strasznie lało a miałem tylko komórkę - ale nic nie stoi na przeszkodzie zrobić wyprawkę raz jeszcze :]

Żółte trzyma się mocno (jak u Wyspiańskiego hłe hłe hłe)

Tym razem nie z zaskoczenia, no i cieplej pewnie będzie :pub:

cosin- ja też zazdroszczę :]

Tomii - było fajnie bo nie było TIR-ów - ale niestety osobówki też mi dały w kość - np zjeżdżam na pobocze żeby puścić to się koleś zastanawia - jak coś jedzie z przeciwka to wtedy zaczyna wyprzedzać i na cm od przyczepy - nie muszę mówić coby było gdyby akurat "bujneło" przyczepą...

Remonty na krajowej 7 - w Elblągu - obwodnica, przy Nowym Dworze Gdańskim - wiadukty, no i w Gdańsku przed wjazdem na obwodnicę też jakieś remonty - w wakacje będzie kociołek tam podejrzewam. W drodze do Władka - tylko jedno zwężenie.

Macieju - wiesz - wyjazd był skutkiem impulsu :] Jak będę w Twoich stronach znowu - dam znać :-]

Pozdrawiam wszystkich

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pabloo extra wypad, widac, ze nowy nabytek sie spisuje na medal.

tylko niestety - zapomnialem o chlebie na kolacje

Do takich spraw to musisz znalezc kogos na siedzenie obok. Wypatruj czesciej za tym towarem, masz przeciez takie duze okno dachowe :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.