Skocz do zawartości

Meble kempingowe?


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Hello!

Od niedawna w jysk jest obniżka na meble kempingowe.

Jak by ktoś chciał na Gdańskiej w Bydgoszczy coś kupić to informuję że tych krzeseł za 135zł już nie ma. Były tylko cztery i to schowane głęboko w magazynie. Czekałem długo aż je znaleźli i stałem się ich posiadaczem, a czy szczęśliwym to się okaże podczas użytkowania.

post-76514-imported-558caa14-7ed8-46b9-99c0-2f1f99ea8293_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bim, zobacz np. tu http://www.swiatlnu.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=48&Itemid=

 

 

potem tu http://www.swiatlnu.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1&Itemid=

 

Zlokalizuj przedstawiciela regionalnego, zadzwoń i zapytaj gdzie w twojej okolicy możesz kupić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam,

 

wyciągam temat, bo mam dylemat jak urządzić przedsionek, żeby uniknąć bałaganu.

co macie w swoich? jakieś meble? szafki? gdzie trzymacie ciuchy?

nas jest co prawda tylko trójka, ale szafa jedna i to mała (mamy Niewiadów, N126), a ciuchów i innych gadżetów sporo :bzik:

Edytowane przez dominoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im wiecej gratow w przedsionku tym wiekszy balagan :) i dluzsze pakowanie...

a tak na powaznie...

stolikow i krzesel szukaj "ogrodowych" bo te "kempingowe" z samej nazwy juz sa drozsze :niewiem:

 

wszystko co potrzebne do biwakowania czy biesiadowania wynies do przedsionka... i zobaczysz ile masz miejsca w cepce...

niepotrzebne ciuchy zawsze mozna trzymac w aucie - we wszystkim na raz nie chodzisz ubrany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w Praktikerze i mają obniżki cen na krzesełka i stoliki turystyczne i ogrodowe. Zaponabyłem super łóżko polowe za 169 zeta, po złożeniu całkiem małe. Były też fajne krzesełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przedsionku trzymam stolik, krzesełka sprzęt plażowy (jakieś pompowane delfiny, parawan od wiatru, etc.

Dodatkowo zakupiłem w ubiegłym roku w biedronce składaną szafko-półkę na buty.

Planuję jeszcze dorzucić tam mały stolik składany (na jakieś pierdoły).

Kurtki również znajdują swoje miejsce w przedsionku.

Mam składaną skrzynkę, tam wrzucam owoce, warzywa.

Gitara - też w przedsionku. :-)

W ubiegłym roku, przy bardzo dużych ulewach wprowadziłem rowery (ale chwilowo tylko).

 

W tym roku mam nadzieję rozłożyć oprócz przedsionka, zadaszenie. Wtedy będzie miejsca jeszcze więcej.

Dla nagłych i niespodziewanych gości, mam sypialnię podpinaną do przedsionka. Tylko wtedy trzeba by zrobić małe przemeblowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedsionek który mam do przyczepy to Isabella model Forum o głebokości 3,5m ! i do tego dokupiłem daszek Branda o głębokości 2,4m , (ten na fotce )który jest naprawdę fajnie pomyślany i bardzo praktyczny.Taki 2w1 .Można go doczepić do przedsionka przez co powiększamy sobie przestrzeń i mamy fajny cień przed przedsionkiem, a druga sprawa posiada podwójną kedrę i można też doczepić go do samej przyczepy np. na wypad weekendowy. Takiego właśnie rozwiazania szukałem i mam to o czym myślałem.

Piotrekbb , zdjęcie jest poglądowe i nie wiem jaki jest przedsionek obok tego daszka ale myślę ,że jakiś Brand.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.