Skocz do zawartości

Meble kempingowe?


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Nie w iem jak krzesełka które pokazałeś,ale odradzam takie krzesełka w niskiej cenie.Na 4 sztuki 2 połamały się na pierwszym wyjeździe.

 

Obrazek

 

 

A ja lubie te krzeselka. W miare wygodne. Skladaja sie do malych rozmiarow i przewozi sie to w dlugich waskich pokrowcach. No i ten uchwyt na piwo... :-]:]

 

Ale ja mam oczywiscie oryginalne amerykanskie, a nie jakies tanie podrobki z Biedronki...

 

Poza tym wy na swoich krzeslach nie macie napisane, zeby sprawdzic czy sa dobrze rozlozone nim na nich siadziecie, bo jak nie sprawdzicie, to to grozi kalecwtem lub smiercia :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ach te długie oparcia.

 

Pełen relax :-]:] - pamiętam, że ciężko było wyczaić te z długimi oparciami i rodzice bardzo się cieszyli jak przypadkiem się natknęliśmy na nie w jakimś sklepie. A było to tak dawno, że aż się dziwię że to pamiętam :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może śmiech ale swoje kupwałem po 20 zł w Słomczynie ,używane a jakże ,żona mnie namówiła i kupiliśmy ,a teraz to te nowe niech się schowają mogę na nich siedzieć normalnie i wiem ,że nie rozleca się podemną ,a niestety trochę ważę ,i wygoooooooooda ,i napewno nie made in china :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos przyjemnosc z czyms takim? A moze ktos mi cos poleci?

Tomii, ja moge polecic.

Od kilku lat korzystamy z krzesel DUKDALF . Kosztuja swoje ale jakosc i wykonanie jest niesamowita, jest 3 letnia gwarancja.

My korzystamy z modelu paso doble, dokupilismy tez jeden podnozek sampler i dzieki niemu z krzesla tworzy sie lezaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr a coz to??? masz takowe jkto sie sklada wygodne wytrzymale?? napisz cos...

 

 

a co doplastikowych to tez mam doswiadczenie jak mi sie czarne nagrzalo n slonku plasticzek mnentki: zrobil to wpadlem w dol i tylko wiaderko i kibelek moglby byc hi hi /... ale plastiki od tego czasu u mnie nabyly zalety ktorej inne nie maja... ze wzgledu na mozliwosc zdjecia siedziska .. to siedzisko robi swietnie za wachlarz do rozpalanie grila he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr a coz to??? masz takowe jkto sie sklada wygodne wytrzymale?? napisz cos...

 

posiadam taki fotel w wersji z podnózkiem od wielu sezonów go używam, żadnych oznak zużycia

więcej informacji na syronce:

 

http://www.allegro.pl/item180845684_zacznij_kompletowac_sprzet_od_super_fotela_.html

________________

pozdrawiam piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr a coz to??? masz takowe jkto sie sklada wygodne wytrzymale?? napisz cos...

 

posiadam taki fotel w wersji z podnózkiem od wielu sezonów go używam, żadnych oznak zużycia

więcej informacji na syronce:

 

http://www.allegro.pl/item180845684_zacznij_kompletowac_sprzet_od_super_fotela_.html

________________

pozdrawiam piotr

 

Potwierdzam opinie Piotra naprawde solidny fotel . Na forach wędkarskich jest bardzo chwalony przez użytkowników. Sam posiadam model FK 2 a tu jest strona producenta http://www.elektrostatyk.com/?id=oferta&lang=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem świetne krzesełka w JYSK'u ( http://www.jysk.pl/ ) z 5 stopniową regulacja oparcia po 75 zł za sztukę . Oglądałem je i są szalenie podobne do Dukdalfa - tylko nie Dukdalfa a Campmanna . Do tego są lekkie i składają się do małych rozmiarów.

Miał ktoś przyjemność z czymś takim? A może ktoś mi coś poleci?

Tomi "łykaj" te fotele :pub: Używam takich od dwóch sezonów (wtedy jeszcze były w szaro czarne paski) i są ok. Wykonane są całkiem nieźle , szkielet z alu , no i pokrycie to nie płótno , tylko mikro siatka z poliestru.Nie przyklejasz się gołym ciałem i nie martwisz się czy krzesełko zostało na dworze ,a pada deszcz. Dwa razy trzepniesz i jest suche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.