Skocz do zawartości

Węgry 2011 Hajdúböszörmény-Bogács


Wotr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dżemik.

Z gastronomią w Hajduboszormeny to naprawdę niespecjalnie jest na terenie basenów, szczególnie, gdy ktoś był w Bogacs i miał szeroki wybór. Langosz w porównaniu do bogacsowego to mała, niesmaczna bułka :no:. Sa tu 2 czy 3 bary ale serwują raczej hamburgery, hot dogi, jakieś zestawy frytki+ jakiś kotlet... Nie zjesz tu świeżego gulaszu, kiełbaski czy kaszanki. Baseny są na tym samym terenie co kemping, ale trzeba się trochę do nich przespacerować. Mimo wszystko podoba mi się tutaj i polecam Ci ten kemping.

W Berek nie spodobały nam się baseny termalne, nie mają płytek, a takie gołe obielone mury nie zachęcały do kąpieli. Sanitariaty w Berek też nie są szałowe, jest jeden nowy budynek i tamte są ok, ale pozostałe socjalistyczne. Są to nasze wrażenia, być może Wam nie będzie to przeszkadzać.:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piterek w Berekfurdo widziałeś chyba tylko tzw." nerki" baseny lecznicze, które są jeszcze nie obłożone płytkami. Chcę poinformować, że w tych basenach jest jedna z najwartościowszych wód leczniczych na Węgrzech.

 

Jeżeli chodzi o sanitariaty na kempingu oraz tak zwane zaplecze to są jednymi z najlepszych na Węgrzech, poza tym na kempingu jest fantastyczny "KLIMAT".

 

O jakim nowym budynku piszesz nie wiem, proszę wyjaśnij i oświeć mnie bo naprawdę nie rozumiem. Zadaję to pytanie jako wielokrotny gość tego obiektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wyraźnie, że nie spodobały nam się obskurnie wyglądające baseny termalne, czyli lecznicze, w których woda może być najlepsza na Węgrzech, ale nam się nie podobały. Baseny w Berek widziałem wszystkie i opisuję tylko SWOJE wrażenia, być może Tobie Lucek26 one się podobają. Piszesz, żebym cię oświecił, a ja nie lubię takiego sposobu rozmowy, więc oświeć się sam. Stali bywalcy, będący na kempingu powiedzieli nam, że część sanitariatów jest stara i taka sobie a widzieliśmy drugi budynek w głębi pola o którym powiedziano nam, że są tam nowsze sanitariaty i rzeczywiście były.

Odpowiadam jako jednokrotny gość tego obiektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piterek moja wypowiedź nie była złośliwa. Osobiście lubię precyzyjne opisy i w taki sposób przekazuję informacje, poza tym przekazuję publicznie w swoim imieniu tylko to co osobiście sprawdziłem i czego doświadczyłem.

 

Natomiast w Twoim poście nr 181 podajesz nie sprawdzone informacje o sanitariatach na kempingu . Z Twojego opisu wynika także , że baseny termalne w Berekfurdo są bez płytek( tylko dwa są takie) i to także jest błędna informacja.

 

Z szacunku dla forumowiczów wypada podawać rzetelne informacje.

Mamy prawo do oceny ,że coś nam się nie podoba lub odwrotnie lecz informacje powinny być wiarygodne.

 

Ps. Sanitariaty , kuchnie, pralnie oraz pozostałe zaplecze na kempingu w Berekfurdo są na dobrym poziomie i czyste. Polecam .Na kempingu w Berekfurdo spędziłem wiele tygodni i jestem z nim emocjonalnie związany, dlatego nie mogłem pozostawić Twoich wypowiedzi bez wyjaśnienia. Bez urazy.

 

Pozdrawiam Lucek.

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie zrobiłem zdjęć sanitariatów w Bogacs i Berek, wtedy każdy mógłby sam ocenić. Nie mam zamiaru się z nikim dochodzić. Tak jak sam mówisz, podchodzisz do tego miejsca emocjonalnie i może pewnych rzeczy nie zauważasz...Nie jestem jakimś maniakiem sterylnego pobytu na kempingu ale baseny i sanitariaty w Bogacsu robią dużo lepsze wrażenie, a ja właśnie bezpośrednio z Bogacsa zajechałem do Berek. Pojechałem później do Hajduboszormeny i tam również pod względem sanitarnym było lepiej, a nawet z tych, które widziałem-najlepiej... Od razu zastrzegam, że są to moje subiektywne odczucia, żeby znów ktoś nie zarzucał mi braku rzetelności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się o co kłócić ,jestem w Hajduboszormeny od 12-18 sierpnia to zobaczę który z Was ma rację ,zrobię zdjęcia i wrzucę na forum. Jedni i drudzy są zadowoleni z pobytu i to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się o co kłócić ,jestem w Hajduboszormeny od 12-18 sierpnia to zobaczę który z Was ma rację ,zrobię zdjęcia i wrzucę na forum. Jedni i drudzy są zadowoleni z pobytu i to jest najważniejsze.

 

Super-na pewno się przyda po 15 Sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.