Skocz do zawartości

Gruau uszkodzona


Mielczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem zapytać szanownych forumowiczów o opinie :

http://allegro.pl/przyczepa-gruau-1998r-okazja-i1748697732.html?source=oo

Przyczepa zainteresowała mnie z powodu marki Gruau,której obecnie również jestem właścicielem.

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta listwa przy kuchni to po co? podpiera szafke zeby nie obwisla?? czy maskuje laczenie dwoch roznych rodzai tapety??

 

zabudowa w tyle - dolne szafki tez chyba dorabiane - co z oryginalnymi?? - polamaly sie przy strzale w tyl czy zgnily?

 

ktos sie napracowal przy niej - pozatym sprzedaz z przyczyn rodzinnych w rok po zakupie rozklada mnie na lopatki :) zaliczyl 1 sezon i pewnie wyszlo co nieco w praniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Przyczepa w Polsce ma jednego właściciela , a została przywieziona rok temu z Belgii".

Panowie - spokojnie.Właściciel napisał że przyczepa wymaga dopieszczenia , na wyposażeniu przedsionek - w środku sezonu to niezła oferta , pod warunkiem negocjacji ceny - myślę że 8 kzł to cena ostateczna .Najprawdopodobniej kupiona w ubezpieczalni Belgijskiej po kradzieży .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta listwa przy kuchni to po co? podpiera szafke zeby nie obwisla?? czy maskuje laczenie dwoch roznych rodzai tapety??

 

zabudowa w tyle - dolne szafki tez chyba dorabiane - co z oryginalnymi?? - polamaly sie przy strzale w tyl czy zgnily?

 

ktos sie napracowal przy niej - pozatym sprzedaz z przyczyn rodzinnych w rok po zakupie rozklada mnie na lopatki :) zaliczyl 1 sezon i pewnie wyszlo co nieco w praniu :)

 

 

 

Witam!

 

Ta listwa o której tak tutaj piszecie ma poniżej blatu kuchni taką metalową spinkę do której " dochodzą" rozsuwane harmonijkowe drzwi - z magnesem - oddzielające część sypialną od pozostałej części przyczepki. Tapety na pewno są po obu stronach tej listwy takie same, różnice na pewno wynikają z refleksu świetlnego ( po lewej od tej listwy " pada" mniej światła, a po prawej więcej ).

Natomiast rozwiązanie z ta listwą jest typowe dla przyczep francuskich, które wyszły ze " stajni" Trigano. Wykończenie w jasnych kolorach też jest typowe dla "francuzów".

 

Co zaś się tyczy mebli z tyłu to tutaj obstawiam likwidację drugiego łóżka na rzecz tych szafek.

W moim Sterckemanie jest dokładnie taki sam rozkład szafek i układ wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sprzedazą po roku to nie przesadzajcie, równiez tak sprzedałem i kupiłem większa i nowsza, a już kroi się ,ze będe miał jeszcze nowszą bo mam kilenta na moją.

Wcale nie znaczy to,ze sprzedłaem przyczepy z ukrytymi wadami.

Ta z linku istotnie jakaś poprzerabiana, te zewnętrze uszkodzenia równiez nieciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zwrócić uwagę na uszkodzenie dachu. Być może przez to rozszczelnił się tylny prawy narożnik.

POnadto dość głęboko uszkodzona ściana lewa. Ciekawe jak tam szkielet.

Brak drzwi do łazienki. Co do listwy - Jurek chyba ma rację. Chociaż nie jestem pewien, czy ta na fotce jest oryginalna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zwrócić uwagę na uszkodzenie dachu. Być może przez to rozszczelnił się tylny prawy narożnik.

POnadto dość głęboko uszkodzona ściana lewa. Ciekawe jak tam szkielet.

Brak drzwi do łazienki. Co do listwy - Jurek chyba ma rację. Chociaż nie jestem pewien, czy ta na fotce jest oryginalna....

 

listwa nie jest - chyba - oryginalna - ale jej lokalizacja i przeznaczenie jest takie jak wcześniej napisałem, jak nie zapomnę to zrobię zdjęcie listwy w mojej przyczepce, postaram się z - mniej, więcej - takiego samego ujęcia jak jest na alledrogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( ... ) . Co do listwy - Jurek chyba ma rację. Chociaż nie jestem pewien, czy ta na fotce jest oryginalna....

 

Po obejrzeniu swojej przyczepki to sprawa wygląda tak, że wspomniana listwa jest w miejscu oryginalnym, ale sama jest nieoryginalna. Oryginalna byłaby w "okleinie" takiej jak pozostałe meble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.