Skocz do zawartości

Niewiadów N126n na początek


stico80

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Serdeczne gratulacje :bukiet:

A co co kempa to moim zdaniem Niewiadka na początek jest super,a co do małych gabarytów "domku" to nie jest tak źle

nam się niekiedy zdarza jechać w 4 dorosłe osoby i wszyscy są zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wczoraj posta, ale go wcięło. Chyba w związku z moim słabym łączem.

 

Na wstępie gratuluję córeczki zarówno Tatusiowi jak i Mamusi!

 

A teraz w temacie budki - moja dobra rada - nie śpieszyć się. W tym sezonie raczej nie wyruszycie, więc po co pośpiech? Warto odłożyć parę zł więcej i kupić coś fajniejszego.

 

Co do Niewiadki - naprawdę fajna budka, ale może się okazać trochę ciasna za chwilę.

 

Za niewiele więcej niż 4 kzł można znaleźć już coś trochę więszego, w granicach 4mterów z dwoma łóżkami i kibelkiem. Być może będzie wymagało trochę pracy.

Ja swoją budkę zakupiłem włąśnie w tej cenie. Dołożyłem 1 kzł na materiały plus własna robocizna. Spędziłem urlop nad Bałtykiem plus dwa weekendowe wyjazdy. Budka się sprawdziła, więc ją sprzedałem i zakupiłem ciut większą, nowszą, w lepszym stanie, ze 3x droższą. Ale z nią planuję pojeździć kilka lat.

 

Na prawdę - cierpliwość popłaca. Teraz wiem, że moja poprzednia budka została zakupiona zbyt szybko. Mogłem poczekać, nie śpieszyć się i zakupić coś w lepszym stanie za niewiele większą kasę.

 

A co do pomocy - to chętnie pomogę w obejrzeniu. Mieszkam pod Lublinem (z drugiej strony), ale myślę, że nie mamy do siebie daleko. Zapraszam do obejrzenie naszego Knausa na żywo.

 

Z tym, że ja wracam po 20-tym sierpnia z wakacji. Więc dopiero wtedy będę na miejscu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obejrzenie naszego Knausa na żywo.

 

z całym szacunkiem ale KNAUS nie spełnia podstawowego warunku .....

Nie jest do 4 tyś , a taka przyczepa była - jest w kręgu zainteresowania Kolegi

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zundapp - najwyraźniej nie doczytałeś mojego posta lub nie bardzo próbowałeś go zrozumieć.:niewiem:

Napisałem o mojej pierwszej budce, która kosztowała około 4 tys zł plus trochę pracy, którą po jednym sezonie zmieniłem na Knausa, i dołożyłem x3.

Wybacz, ale jakbyś uważnie doczytał, to zaoferowałem naszemu nowemu Koledze pomoc w obejrzeniu przyczepki, ponadto zaprosiłem do siebie i zaproponowałem obejrzenie swojego sprzętu.

Nie jest to anons, ani nawet próba sprzedaży mojego Knausa, ponieważ nie jest na sprzedaż.

A z wątkiem zapoznałem się od pierwszego posta.

 

Jeszcze raz podkreślam - nie ma się co śpieszyć z zakupem przyczepki. Warto poczekać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam te wasze posty i widze ze kazdy doradza taka z która jezdzi ja posiadam N126N i dzieci w wieku 13 i 15lat

jezdze juz czwearty sezon i jestem zadowolony.

 

Zaczołem od porzyczonej N126e i pojechalismy w góry sprawdzic holownik czy sie nadaje

w tym samym roku porzyczyłem N126N i pojechalismy na mazury.

 

po tych wyprawach zdecydowalismy sie na nasza przyczepke zrobiłem łóżko pietrowe i smigamy po Polsce

 

podoba mi sie to ze jest mała zgrabna i bardzo fajnie sie prowadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.