Skocz do zawartości

Proszę o opinię .


sosek

Rekomendowane odpowiedzi

Za jakie 4k? Poczytaj o ile mu chce opuścić i ponownie się uśmiechnij:), każda angielka jest lepiej wyposażona od europejki w tym przedziale cenowym :palacz:

 

Cena 8900. Opuścić ma trochę więcej niż połowę. 4 000 To że da się kupić ekstra wyposażoną angielkę w tej cenie to ja wiem. Pieczarki do zapiekanek będą gratis :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cóż, chyba jednak ja źle doczytałem:), za 4k faktycznie chyba nierealne ale myślałem o cenie 5tys (wpis innego kolegi w tym topicu), ciężko znaleźć ale za 5k można kupić angielkę, wiem bo znajomy kupił, ja dałem za swoją nieco ponad 6k i nic z tych rzeczy co opisujecie nie występuje, ani biodegradacja ani grzybków ani nie wiem co tam jeszcze można wymyśleć, nawet z lodóweczki nie unosiły się dziwne zapachy, jak nie wierzycie to kto jest z mojego rejonu może się przekonać na własne oczy, nie ma reguły.

Długo trzeba szukać ale się da, swojej szukałem długo bo większość budek a szczególnie europejek to szmelc nawet za 10k, już wolę sprawną angielkę z bajerami niż coś na dzień dobry do remontu :)

Piotrek nie zrozumiałem żartu z bułkami, jak w swojej exellent przypalisz kasze też będzie capić tylko że za większą kasę:niewiem:

 

Ogólnie jak kolega chce sprawną budke za małe pieniądze to nie widziałem innej niż włąsnie angielka, to nie rozumiem czemu ta moja rada jest taka kiepska :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie żart tylko realia kolego, również szukałem angielki, mało tego nie tylko tu ale również w UK , powiedz mi jak chcesz kupic dobra przyczepę za 5tys zł jeśli jej transport to minimum 2tys zł , ile musi kosztowac tam , wierzysz ,że ktos zwozi przyczepę zarabiając 1tys zł :hehe: , wiekszośc angielek na polskim rynku to byle co zwiezine przy okazji powrotów z pracy ,kupione za max 500funtów lub wyciągnięte z krzaków.

nie twierdze,że twoja jest zgnita,bo okazje się trafiają ale trudno doradzac komuś aby szukał wypasionej angielki tu na miejscu za 5tys, może poprostu nie wiesz o czym piszemy i gdzie szukćc zalań.Dużo osób twierdzi ,że jest sucha jak nie leje sie do środka ,myślą,że to przeciek jak w namiocie.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim szukałem domku to przeczytałem poradnik z forum, leżałem pod przyczepą, opukałem i gniotłem wszystkie ściany, rogi, wszędzie zaglądałęm, zero próchna, przyczepka jest u mnie od kwietnia i leje non stop jak z cebra, zero najmniejszego zacieku, układ jezdny także bardzo dobry, uważam, że należy zjeździć troche i szukać a się znajdzie nawet za taką kase, przyczepek coraz więcej to i ceny są lepsze, okazji też nie brakuje, czasem kogoś przyciśnie kryzys i też można coś wyrwać fajnego.

 

Przykład, zobacz na tą przyczepkę, rok 2002, klima, system automatycznej SAT( ta kula na dachu) nowe opony, alu, dwie duże sypialnie, wszystko sprawne - oceń ile warta a ja napisze za ile szwagier ją kupił(moja po lewej)

 

 

img3803i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba Detfhels i nie jest to angielka, miałem taki kupic pisałemw innym temacie) sa tanie poniewaz dwuosiowe i ciezkie, w Katowicach był 2002 za 16tys nie wiem czy to ten sam.

nie mów ,że kupił go za 5 -6 tys, jesli jest cały tak zbity od gradu to możliwe

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja po lewej(angielka), szwagra to LMC exquisit, nie jest z katowic, jest faktycznie po gradobiciu ( w chorwacji np. przejechaliśmy przez gradobicie) a że to miękkie aluminium to każda taka po kulkach będzie mieć ślady, była za 26tys, kupił za 16tys(gość potrzebował pilnie kasy), sam sprzet wart 10tys, śmieszne pieniądze za cepke, nie uważasz?

 

edit

 

tu masz taką tylko bez systemu sat i bez klimy, 5 lat starszą http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-lmc-lord-sprzedaz-wynajem-i1726791048.html

Edytowane przez neo73 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje myśli krążą wokół Niewiadki http://allegro.pl/sh...item=1736987453 lub Adrii takiej jak ta np. http://stamserwis.pl/%5B24%5D.htm . Mam podobne dylematy co koleżanka której historie śledziłem i zakupiła 126 N i póki co jest zadowolona .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiadówka jak dla mnie za biedna, byłem niewiadówką tą bez kuchenki w tamtym roku w chorwacji i nie byłem zadowolony, ale to moje zdanie, ta wersja N jest większa to pewnie jest ok tyle, że bez ogrzewania tylko na wakacje w ciepłe kraje, Adria też bez grzania, za to ma zamykaną sypialke co jest plusem, trzeba zrobić oględziny bo wiesz, prawie nie da sie kupić w tych pieniążkach sprawnej budki, może jeszcze porównaj tą ofertę forumowicza z działu tymczasowe ogłoszenia masz w podobnym przedziale z ogrzewankiem, przynajmniej po kraju można jeżdzić bez śpiworów http://allegro.pl/sprzedam-przyczepe-lekka-dmc-750kg-digue-ibis-376d-i1727919836.html.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiadówka jak dla mnie za biedna, byłem niewiadówką tą bez kuchenki w tamtym roku w chorwacji i nie byłem zadowolony

 

a która to ?

bo wszystkie niewiadki mają kuchenki i zlew ;)

 

Pewnie że niewiadka to wersja "bida", zwłaszcza w porównaniu do angielek, ale ma jeden plus ... nie zgnije ;)

i o ile lodówkę czy trumę możesz dołożyć w miarę bez problemowo, tak szkielet trudniej odbudować

 

niewiadka na początek jest jak najbardziej OK, pozwala ocenić co potrzeba w następnej budce, a łatwo ją odsprzedać bez utraty $$$

Ja dwa lata jeździłem małą i jakoś nie narzekam, gdyby nie to że rodzina się powiększyła ... trza było coś większego ;)

Ogrzewanie załatwia piecyk el za 50zł ... a lodówki były ostatnio w biedronie po 200zł (sprężarkowe) ... i mamy wszystko co potrzeba

mnie w sumie najbardziej brakuje WC, jest model eNki z toaletą, ale jest 2 osobowy ...

 

wracając jeszcze do kuchenki, ja chyba wyrzucę swoją, bo po jednym obiedzie budka pachnie jak chińska knajpa :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zdawało mi się że moja nie miała kuchenki ale to było aż rok temu i już o niej zapomniałem :), nie wyobrażam sobie do takiej klitki wkładac dodatkowe urządzenia, w trzy osoby, spanie to tragedia była ( nie wiemy ile ma lat członek rodziny autora, bo tutaj może się okazać, że i wc będzie potrzebne), o poruszaniu się w środku nie wspomnę a gdzie tam jeszcze ogrzewanko wkładać i lodóweczkę, oczywiście masz rację, że na początek może być i odsprzedac można, ja miałem spróbowałem i nikt mnie nie namówi na nią więcej, to że nie gnije nie jest akurat dla mnie żadnym argumentem, pozatym wielu ludzi m.in. ja, jak kupuje mam wsiadać i jechać, a wszystko ma być i ma działać, nie mam czasu w roku bawić się w modernizację a urlop musze wykorzystać na wypoczynek a nie dłubaniny :).

Jak przyczepkę znajdzie w atrakcyjnej cenie, pozna co i jak i nie będzie pasować to sprzeda w tej samej cenie jeszcze w tym samym roku bez żadnych strat.

 

Osobiście, jakbym miał te 20tys to biorę inną, z klimą, prysznicem, wc, tv - muszę mieć komfort na wakacjach i zabezpieczenie w razie czegosmirk%281%29.gif ,pisze tylko o własnych odczuciach i wiem co mi jest potrzebne a co nie, a mieszkałem już w kilku budkach i kamperach( nie swoich ale mam porównanie), zaś co do gotowania, też o tym myślałem że może coś z zapaszkiem się porobić, ale w mojej mam akurat okapik z wentylatorem, jest też okienko to wietrzenia, nie zauważyłem problemów podczas gotowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, jakbym miał te 20tys to biorę inną, z klimą, prysznicem, wc, tv - muszę mieć komfort na wakacjach i zabezpieczenie w razie czegosmirk%281%29.gif

 

tyle że temat dotyczy paru tyś, a nie 20 ;)

myślę że przy 20 nikt by tu o niewiadce nie pisał, ale przy 4tyś jest to dość sensowne wyjście

bo co można kupić za tą kasę ? zgniłka z linka na początku ? albo niewiadkę małą, marnie wyposażoną ale zdrową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad w którrej biedronce były sprężarkowe lodówki po 200zł :look: , potrzebuje takich kilkanaście jak nie kilkadziesiąt.

 

tu oferta http://fanbiedronki.pl/gazetka/narzedzia.samochod/415,Mala,lodowka,z,agregatem

wydaje mi się że były ostatnie sztuki w zeszłym tyg przecenione po o 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.