Skocz do zawartości

Proszę o opinię .


sosek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , myślałem o zakupie cepki trochę mniejszej i nie teraz ale pojawiła się taka oto http://auto-expres.o...a-T2491791.html możliwość zakupu w cenie mniejszej niż w ogłoszeniu . Będę ją oglądał dzisiaj lub jutro , wiem że ma przedsionek . Holownik Astra II 1.6 100 KM zagazowana. Co sądzicie o tej przyczepce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dałem ciała i zagrzałem się :blagac: , to jest 2 osobowa salonka a nas jest troje przecież . Pojadę ja obejrzeć żeby sobie poćwiczyć na niej , co do ceny to miało być trochę więcej jak połowa . Jedyne to co mam na swoje usprawiedliwienie to to że byłem " chory " po imieninach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma być połowa ceny z linku, to zakup tej przyczepki wydaje się racjonalny. Zdjęcia zbyt dużo nie mówią ,ale widać że przyczepa jest wykonana w ponad przeciętnym standarcie i prezentuje się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po oględzinach. Padało wczoraj i tylko tak pobieżnie popatrzyłem bez dokładnego oglądania z wierzchu .Przyczepka w środku nie zniszczona nic nie śmierdzi , podłoga się nie ugina ale coś tam na zewnątrz wystaje ale jest parę zacieków i jak naciskam palcem to jest miekko , klapa z przodu z jednej strony wystaje po za obrys co o tym myślicie ? Jeśli te zacieki nie mają znaczenia będę walczył z nią dalej . Zdjęć nie umiem wstawiać ładnie ...

post-5140-0-32228700-1311844944_thumb.jpg

post-5140-0-07402700-1311844999_thumb.jpg

post-5140-0-22950300-1311845064_thumb.jpg

post-5140-0-65156900-1311845281_thumb.jpg

post-5140-0-57779600-1311845376_thumb.jpg

post-5140-0-47520800-1311845477_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz walczyć z tymi zaciekami ??

przecież jak jest miękko to tam już nie ma nic, próchno :oslabiony:

i to cieknie przy suficie, najgorsze miejsce bo leci dach, ściana i podłoga

 

dla mnie :swieca: (trup)

nie wart nawet 4tyś, chyba że chcesz samodzielnie bawić się w puzzle i składać szkielet od nowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po oględzinach. Padało wczoraj i tylko tak pobieżnie popatrzyłem bez dokładnego oglądania z wierzchu .Przyczepka w środku nie zniszczona nic nie śmierdzi , podłoga się nie ugina ale coś tam na zewnątrz wystaje ale jest parę zacieków i jak naciskam palcem to jest miekko , klapa z przodu z jednej strony wystaje po za obrys co o tym myślicie ? Jeśli te zacieki nie mają znaczenia będę walczył z nią dalej . Zdjęć nie umiem wstawiać ładnie ...

 

Posłuchaj Kolegów.

Pooglądaj relacje z napraw

Ze zdjęć wynika, że wiele miejsc podcieka (i to mocno). Jeśli jest miękko to nie będzie lekka i przyjemna naprawa tylko wymiana elementów konstrukcyjnych.

Klapa wystająca poza obrys ? Przesunięta czy nie od tego modelu ?

Ostatnie zdjęcie wskazuje na rozwarstwienie podłogi...prawdopodobnie do wymiany. Jak dużo ? Trudno ocenić, ale może się okazać, że bardzo.

 

Na zdjęciach widać początki pleśni. Jeśli teraz nie śmierdzi to za chwilę zacznie. Poza walorami estetycznymi warto pomyśleć o zdrowiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po dość gruntownym remoncie, bo moja przyczepa była kupiona w średnim stanie (świadomie) , ale przeciekający dach to chyba już poważna robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak moro ja też remontowałem swoja przyczepkę a była w lepszym stanie niż ta którą pokazałeś.

 

IMO nie jest warta nawet połowy tej ceny :(

Do tego czas potrzebny do jej remontu to kilkanaście pełnych dni roboczych ... NIE WARTO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.