Skocz do zawartości
kit

drzwi łazienkowe

Rekomendowane odpowiedzi

kit

Hej Knausiaki :hej:

Od pewnego czasu męczy mnie sprawa drzwi łazienkowych :oslabiony: Chodzi o to że moim zdaniem są niefunkcjonalnie zamontowane jako lewe tj otwieraja się na lewą strone przez co do kibelka trzeba wchodzić od strony węższego "korytarzyka" :oslabiony: Moim zdaniem dużo lepiej by było gdyby owe drzwi otwierały się w prawo i tym sposobem wejście byłoby od szerokiego "głównego ciągu komunikacyjnego" :hmm:

I tu pytanie głównie do posiadaczy podobnych do Naszej "bliźniaczek", czy zauważyliście też taką niedogodność?:niewiem: Jak zapatrujecie się na taką zmiane?:hmm: A może ktoś już ma zmienione tak drzwi? :hmm:

Pewnie na dniach dokonam tej zmiany bo to dosłownie 5min roboty i 14 śrubek do przekręcenia :bzik: ale najpierw chciałem poznać Wasze zdanie :blagac: Za wszelakie wypowiedzi, argumenty, uwagi będę bardzo wdzieczny :piwo:

A może ktoś z użytkowników innych marek ma podobny "problem" i spostrzeżenia? :niewiem:

post-1137-0-44310100-1311338290_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gregorio

Mam tak jak u ciebie i nie jest to jakieś utrudnienie :hmm: a w nocy jak trzeba szybko na sikanie to w tym układzie prosto z łóżka do łazienki jest poręczniej :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bluesmen

Mi się wydaje że właśnie celowo zostały tak zrobione jak pisał GEMIX. Wiadomo że każdy przyczepkę dostosowuje do swoich potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kit

jakoś dostępność w nocy mnie nie przekonuje bo dużo częściej korzystam w dzień :-] a w nocy to naprawde sporadycznie i to tylko wtedy gdy jest wieczorkiem :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gfizyk

W zasadzie też mnie trochę to wkurza. Faktem jest, że u nas dzieciaki śpią od strony łazienki.

Zastanawiam się, czy zmieniając drzwi nie spowoduję dużego utrudnienia w przejściu od łóżka przedniego. W zasadzie jak otworzymy te drzwi w drugą stronę, a ktoś będzie szedł tamtędy, to będzie jeszcze mniej wygodniej. Jutro pooglądam. Bo samej przeróbki, po moich działaniach - już się nie boję:-)

Kit - nie zauważyłem, żebyś się zachwycał moimi przeróbkami!:klotnia:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kit

...Kit - nie zauważyłem, żebyś się zachwycał moimi przeróbkami!:klotnia:

bo mnie kurcze zatkało :look: chopie kawał dobrej roboty :ok: pomysłowo i profesjonalnie :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gregorio

Kit - nie zauważyłem, żebyś się zachwycał moimi przeróbkami!:klotnia:

Bo Kit nie widział jeszcze twoich przeróbek w realu i dlatego czekał z pochwałkami :jump:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gfizyk

Wreszcie! Twoje słowa jak miód na skołatane serce :-) :jump:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kit

...W zasadzie też mnie trochę to wkurza ... Jutro pooglądam ...

i co poogladałeś? :hmm: myślisz że po zmianie może być bardziej funkcjonalnie? :niewiem:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bertosz

Takie ustawienie drzwi dla mnie ma jeszcze jeden aspekt... Jak się zamknie sypialnię i otworzy te drzwi to w pewnym sensie powiększa się "przestrzeń" łazienkowa... Jak po prysznicu przy moich 196cm wzrostu mam się powycierać, to jest to spore udogodnienie... Roleta w oknie kuchennym zaciągnięta, sypialnia zamknięta, drzwi otwarte i łazienka się powiększa....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gfizyk

Dostałem zakaz prac w przyczepce! :oslabiony:

Mam robić porządki w domu przed wyjazdem ... :-(

Na razie nici z przeróbki. Przestawiłem Fizuli korzyści z przeróbki, na co otrzymałem krótką odpowiedź - jej nie przeszkadza. Absolutnie nie widzi potrzeby przeróbki! :niewiem:

Może po powrocie znad morza....:sciana:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kit

ja w tygodniu chyba dokonam tej zmiany :hmm: a jak przetestuje to się podziele wrażeniami :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gfizyk

ok!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gregorio

oglądnąłem dziś swoją budkę i może faktycznie Kit masz rację z tymi drzwiami :niewiem:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kit

to naprawde nie tylko moje widzi misie :bzik: czuje poprostu że po zmianie będzie o wiele lepiej :ok: dlatego nad ta sprawą myslałem i poddałem dyskusji :-] musze sie qrcze zmobilizować i przekręcić je bo jestem starsznie ciekaw efektu :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi