Skocz do zawartości

drzwi łazienkowe


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Knausiaki :hej:

 

Od pewnego czasu męczy mnie sprawa drzwi łazienkowych :oslabiony: Chodzi o to że moim zdaniem są niefunkcjonalnie zamontowane jako lewe tj otwieraja się na lewą strone przez co do kibelka trzeba wchodzić od strony węższego "korytarzyka" :oslabiony: Moim zdaniem dużo lepiej by było gdyby owe drzwi otwierały się w prawo i tym sposobem wejście byłoby od szerokiego "głównego ciągu komunikacyjnego" :hmm:

 

I tu pytanie głównie do posiadaczy podobnych do Naszej "bliźniaczek", czy zauważyliście też taką niedogodność?:niewiem: Jak zapatrujecie się na taką zmiane?:hmm: A może ktoś już ma zmienione tak drzwi? :hmm:

 

Pewnie na dniach dokonam tej zmiany bo to dosłownie 5min roboty i 14 śrubek do przekręcenia :bzik: ale najpierw chciałem poznać Wasze zdanie :blagac: Za wszelakie wypowiedzi, argumenty, uwagi będę bardzo wdzieczny :piwo:

 

A może ktoś z użytkowników innych marek ma podobny "problem" i spostrzeżenia? :niewiem:

post-1137-0-44310100-1311338290_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś dostępność w nocy mnie nie przekonuje bo dużo częściej korzystam w dzień :-] a w nocy to naprawde sporadycznie i to tylko wtedy gdy jest wieczorkiem :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie też mnie trochę to wkurza. Faktem jest, że u nas dzieciaki śpią od strony łazienki.

Zastanawiam się, czy zmieniając drzwi nie spowoduję dużego utrudnienia w przejściu od łóżka przedniego. W zasadzie jak otworzymy te drzwi w drugą stronę, a ktoś będzie szedł tamtędy, to będzie jeszcze mniej wygodniej. Jutro pooglądam. Bo samej przeróbki, po moich działaniach - już się nie boję:-)

 

Kit - nie zauważyłem, żebyś się zachwycał moimi przeróbkami!:klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Kit - nie zauważyłem, żebyś się zachwycał moimi przeróbkami!:klotnia:

 

 

bo mnie kurcze zatkało :look: chopie kawał dobrej roboty :ok: pomysłowo i profesjonalnie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ustawienie drzwi dla mnie ma jeszcze jeden aspekt... Jak się zamknie sypialnię i otworzy te drzwi to w pewnym sensie powiększa się "przestrzeń" łazienkowa... Jak po prysznicu przy moich 196cm wzrostu mam się powycierać, to jest to spore udogodnienie... Roleta w oknie kuchennym zaciągnięta, sypialnia zamknięta, drzwi otwarte i łazienka się powiększa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zakaz prac w przyczepce! :oslabiony:

Mam robić porządki w domu przed wyjazdem ... :-(

 

Na razie nici z przeróbki. Przestawiłem Fizuli korzyści z przeróbki, na co otrzymałem krótką odpowiedź - jej nie przeszkadza. Absolutnie nie widzi potrzeby przeróbki! :niewiem:

 

Może po powrocie znad morza....:sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to naprawde nie tylko moje widzi misie :bzik: czuje poprostu że po zmianie będzie o wiele lepiej :ok: dlatego nad ta sprawą myslałem i poddałem dyskusji :-] musze sie qrcze zmobilizować i przekręcić je bo jestem starsznie ciekaw efektu :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.