Skocz do zawartości

Kemping w Łochowicach woj. Lubuskim


iwona407

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda to nie byłem akurat w tym osrodku ale wiem z autopsji ze osrodki które w skrócie nazywają się WDW.mają bardzo dobrą renomę a nie z jednego osrodka WDW jadłem i piłem,tak ze bez obaw bym polecał:gitara::jesc::piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy się tam wybierasz i na jak długo?

Szykujemy się gdzieś na weekend i Łochowice przeszły nam przez myśl :skromny:, zastanawiamy się też nad innymi miejscami w Lubuskim.

 

Mamy zamiar pojechać 27.07 .Może będą już grzyby mam nadzieje i kemping fajny bo tam jeszcze nie byliśmy.

 

Hej iwona407 :)

 

jeszcze nas tam nie było, ale już gdzieś na tym forum polecali ten ośrodek, więc pewnie będziecie zadowoleni :)

 

To najwyższy czas pojechać ,my też 1- wszy raz tam będziemy.Pozdrawiamy was :skromny:

Edytowane przez iwona407 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżając w okolicach zajechałem do WDW Łochowice,

na polu 5-6 przyczep i jeden kamper, pole ma kilka rowów po obkopaniu namiotów, położone wśród sosen na obrzeżach ośrodka, byłem ok dziesiątej rano więc panowała cisza i spokój. Na terenie ośrodka salon gier dla dzieci(kilka automatów) i stół do pingponga. Plac zabaw. Przy plaży kiosk.

Plaża czysta, jak byłem cała była świeżo zagrabiona. Woda jak na zdjęciach - dla mnie 3

Odstrasza mnie trochę widok z pola na budynek gospodarczy - chyba z płyty obornickiej w drugą stronę łazienki ze składem drewna na pierwszym planie.

Prane szmaty na sznurkach też nie dodały uroku temu miejscu, ale to może chwilowe.

Łazienki jak na fotkach poniżej

Całość sprawia wrażenie dawno nie remontowanego miejsca.

Są też łaźnie ale tam wstęp mają tylko zameldowani goście ośrodka. Na chwile obecną nie ma grzybów w lasach.

zdjęcia pod linkiem

https://picasaweb.google.com/108266602984232411015/WDWOchowice?authkey=Gv1sRgCPmepdOiovOKuwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przejeżdżając w okolicach zajechałem do WDW Łochowice,

na polu 5-6 przyczep i jeden kamper, pole ma kilka rowów po obkopaniu namiotów, położone wśród sosen na obrzeżach ośrodka, byłem ok dziesiątej rano więc panowała cisza i spokój. Na terenie ośrodka salon gier dla dzieci(kilka automatów) i stół do pingponga. Plac zabaw. Przy plaży kiosk.

Plaża czysta, jak byłem cała była świeżo zagrabiona. Woda jak na zdjęciach - dla mnie 3

Odstrasza mnie trochę widok z pola na budynek gospodarczy - chyba z płyty obornickiej w drugą stronę łazienki ze składem drewna na pierwszym planie.

Prane szmaty na sznurkach też nie dodały uroku temu miejscu, ale to może chwilowe.

Łazienki jak na fotkach poniżej

Całość sprawia wrażenie dawno nie remontowanego miejsca.

Są też łaźnie ale tam wstęp mają tylko zameldowani goście ośrodka. Na chwile obecną nie ma grzybów w lasach.

zdjęcia pod linkiem

https://picasaweb.go...CPmepdOiovOKuwE

 

Byłam tam było fajnie oprócz pogody ,grzyby już zaczęły rosnąć.

post-3154-0-08636700-1312985621_thumb.jpg

post-3154-0-28009500-1312985701_thumb.jpg

post-3154-0-89331300-1312985857_thumb.jpg

post-3154-0-25682600-1312985912_thumb.jpg

post-3154-0-92596900-1312985950_thumb.jpg

post-3154-0-28838300-1312986016_thumb.jpg

post-3154-0-63597200-1312986065_thumb.jpg

post-3154-0-40306700-1312986144_thumb.jpg

post-3154-0-38851200-1312986186_thumb.jpg

post-3154-0-33353100-1312986229_thumb.jpg

Edytowane przez iwona407 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Sorki, nie czytałem wątku wcześniej. A to ja polecałem ten ośrodek. Ale już dość dawno tam nie byłem. Wtedy, kiedy jeździliśmy tam, właścicielem (a może tylko zarządcą?) był gostek bardzo sympatyczny z bródką. On dbał bardzo o spokój i ciszę. Niestety ośrodek kokosów nie przynosił, więc i inwestycje nie były zbyt wielkie. Ale ów pan prowadzący stawiał bardziej na wypoczynek i porządek na polu niż na akceptację dowolnego klienta. Zdarzało się więc, że klienta awanturującego się nie wpuszczał na kemping. Kosztem zarobku, ale za to zapewniając spokój innym klientom. Jeśli zmienia się właściciel, to zaczynam patrzeć w tym kierunku z obawami. Oby się okazały bezpodstawnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wtedy, kiedy jeździliśmy tam, właścicielem (a może tylko zarządcą?) był gostek bardzo sympatyczny z bródką. On dbał bardzo o spokój i ciszę. 

 

 

myślę, że ta osoba pozostała bez zmian (o 2 w nocy widziany z dużym psem na obchodzie widać, że dba o bezpieczeństwo i spokój)  - jedynie zmienił się właściciel z WP na WAM sp. z o.o. która podlega służbą cywilnym a nie wojskowym jak poprzednio. Wobec tego zanim ruszą pełną parą muszą postarać się o wszystkie pozwolenia na nowo. Jeśli ktoś pójdzie po rozum do głowy i ogarnie teren dookoła pola to miejscówka będzie rewelacyjne puki co jak dla mnie czwórka.

 

a dlatego nie piątka bo posprzątanie starych płyt dachowych rzuconych na kupę nic nie kosztuje, przestawienie piły i pozamiatanie wiórów również. Może się czepiam ale mi lepiej odpoczywa się jak jest czysto nie tylko w ośrodku ale również na terenie pola campingowego czy w jego okolicy.

 

Mega plus za salon gier piłkarzyki, cymbergaj jakiś fliper no i ping-pong 2zł/30 min. place zabaw dla dzieci, boisko do siatki, koszykówki, piaskownice i  rano zagrabioną plażę.

 

tak czy inaczej na weekend na pewno tam jeszcze pojedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tym roku również zawitaliśmy na tym ośrodku (przełom lipca i sierpnia) bardzo polecamy to miejsce szczególnie rodzinom z dziećmi. Fakt że toalety wymagają remontu ale są sprzątane na bieżąco, natryski w lepszym stanie, również czyste. Plaża czysta, ratownik na kąpielisku. Ogólnie cisza i spokoj (co bardzo cenimy). Przydają się rowery do lokalnego zwiedzania (Krosno Odrzańskie), wypadu po zakupy (dwa dyskonty), można spokojnie i bezpiecznie dojechać  drogą rowerową łączącą Łochowice z Krosnem Odrzańskim. Co w sumie też ważne, dostępna jest pralka do prania, co bardzo ułatwia życie przy pobycie z dziećmi :]  Kto wie może w przyszłym roku też tam zawitamy

ps. serdecznie pozdrawiamy przemiłych sąsiadów wojtków :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.