Skocz do zawartości

Zakup przyczepy 14-18tys naszych polskich ....


Parzusie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Brak wpięcia wody wężem. Brak nawiewu wymuszonego powietrza. Nie wiadomo jak jest z instalacją akumulatorową. Brak przedsionka a to kolejny wydatek rzędu 1 000 - 2000 zł używka, 3000 - 8000 nowy.Nie podano wielkości pojemnika na wodę zimną i ciepłą. Nie wiadomo czy oświetlenie działą na 220V czy tylko na 12. Brak bagażników rowerowych.

 

no bez jaj , złota czcionka :]

 

Przedsionek za 8tyś , brak przyłącza miejskiego ? przecież do wyposażenie dodatkowe nawet nowych najdroższych przyczep ,kup taka za 50tyś ÔéČ to będzie wszystko ,może nawet przedsionek za 8tyś i ODZIELNE zbiorniki wody ciepłej i zimnej :lol:

 

wogole bez bagaznika to już przegięcie ,nie wspomnę,ze nie ma rowerów! jak jeździć po bułki :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo, właśnie o takie uwagi mi chodziło. Może podjadę i ją obejrzę na żywo. Gdyby gdzieś kiedyś komuś wpadło ogłoszenie, które mogłoby mnie zainteresować to proszę o kontakt. Zależy mi na czymś co bym mógł podpiąć pod Mondeo MK4, dwa oddzielne spania, toaleta - cena do 18tys, fajnie gdyby zawierała już przedsionek

 

pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na czymś co bym mógł podpiąć pod Mondeo MK4, dwa oddzielne spania, toaleta - cena do 18tys

 

pozdrawiam

Łukasz

 

Taką budkę (na kempingu na którym stacjonowałem) miał do sprzedania Niemiec (polskiego pochodzenia - starszy Pan)- Hobby 495 z 2001 (?) roku. Chciał za nią 17-18 tys. zł. (bo bez przedsionka...). Stan z zewnątrz ideał.

 

Jak się go pytali czemu tak tanio, to mówił, że nie jest handlarzem i nie chce na niej zarabiać tylko sprzedać. Jeśli takie są realia to nie ma co szukać u handlarzy tylko szukać kontaktu z I właścicielami (taka mała refleksja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się go pytali czemu tak tanio, to mówił, że nie jest handlarzem i nie chce na niej zarabiać tylko sprzedać. Jeśli takie są realia to nie ma co szukać u handlarzy tylko szukać kontaktu z I właścicielami (taka mała refleksja).

 

Tak, tylko że właścicieli najczęściej można spotkać na kempingach, a ja tam nie bywam bo nie mam przyczepy :) - więc liczę na WAS !!

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że właścicieli najczęściej można spotkać na kempingach, a ja tam nie bywam bo nie mam przyczepy :) - więc liczę na WAS !!

 

pozdr

 

Faktycznie. W tym roku co najmniej 4 przyczepy miały adnotację "sprzedam" za szybą.

Może warto się w takim razie wybrać z namiotem ;) lub z wypożyczoną przyczepką ? Można też dobrze poszukać na martkplaats lub ebay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.