Skocz do zawartości

Zakup przyczepy 14-18tys naszych polskich ....


Parzusie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem w trakcie intensywnych poszukiwań przyczepy w kwocie 14-18tys. Moją uwagę zwróciły przyczepy Eifelland 460 lub 500 z lat 97-99.

Proszę o informację czy celuję w dobrą markę. Ponieważ jestem już po długim urlopie zakup mogę przełożyć na wrzesień - październik - czy to prawda, że wtedy można kupić taniej ?

 

Link do przyczepki, która interesowałaby mnie: http://allegro.pl/knaus-eifelland-500-super-stan-polecam-i1710198680.html

 

Proszę o opinię, ewentualnie podpowiedzi gdzie w rejonach Trójmiasta można trafić na uczciwego sprzedawcę,

 

pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lukas_Camp - poczytaj Kącik kupujących z uwzględnieniem czy marka ma znaczenie, czy stan.

Co do sprzedawców - jak w życiu. Są uczciwi i nieuczciwi. Pamiętaj, że zawsze obowiązuje zasada - "widziały gały co brały". Więc zanim kupisz - muisz oglądać, oglądać i jeszcze raz oglądać.

Fotki obejrzę wieczorem. Chociaż nie jestem pewien, czy już jej nie poddawałem analizie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny będą niższe już końcem sierpnia , napewno większe pole do negocjacji.Teraz każdy trzyma cenę ponieważ wie,że sa napaleńcy, wiadomo wakacje i jak ktoś chce to "na już" .

Cena jest atrakcyjna nawet bardzo , sprzedaje to zawodowiec a cenia niższa jak w DE

 

Moją uwagę zwrócił niestandardowy komin od trumy. Jakiś taki wysoki ?

 

nkładka zimowa ? kiedyś gdzies czytałem ,że na zime należy wydłużyc komin , nie wiem może chodzi o warstwe sniegu na dachu.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A naklejki na boku ? Nie spotkałem takich na żadnym Eiffelandzie. Zazwyczaj było to coś na kształt żagla. Jakaś limitowana edycja może?

 

Naklejki, moim zdaniem typowe nie są - tyle że Niemcy je kochają grinser006.gif. Może być że ktoś chciał coś ukryć bo jednak poszycie ma kilka wgnieceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW

Ciekaw jestem co ktoś powie o naszych klubowo-zlotowych zdobiących nieraz dużą część elementów przyczepy

 

Jedna z legend mówi że Rysiaczka przyczepa dzięki naklejką ma masę własną większą o 100 kg od oryginału zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda. Marka raczej dobra. Wyposażenie standard, czyli bardzo mało. Nie ma ani słowa o ogrzewaniu elektrycznym a to na campingu ważne bo i tak płacisz za prąd. Nie ma bojlera elektrycznego. Brak wpięcia wody wężem. Brak nawiewu wymuszonego powietrza. Nie wiadomo jak jest z instalacją akumulatorową. Brak przedsionka a to kolejny wydatek rzędu 1 000 - 2000 zł używka, 3000 - 8000 nowy.Nie podano wielkości pojemnika na wodę zimną i ciepłą. Nie wiadomo czy oświetlenie działą na 220V czy tylko na 12. Brak bagażników rowerowych.

Edytowane przez Kajman (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.