Skocz do zawartości

Szukam dobrego kempingu nad BAŁTYKIEM w sierpniu.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilkunastu latach ponownie wybieram się nad BAŁTYK . Nie chcielibyśmy z małżonką się rozczarować naszym pięknym wybrzeżem z powodu kiepskiego i głośnego kempingu .Dlatego proszę o porady i wskazania dobrych polecanych kempingów położonych najlepiej bezpośrednio nad samym morzem .Ważny jest dostęp do ciepłej wody (prysznice) ,WC, prąd, miejsca postoju,itp. :przyczepa: Proszę o podpowiedzi i porady . Pozdrawiam Lucek .:gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Kolegę Lucek26 Sympatyka karawaningu.

 

Jeżeli Kolega wpisze w takie okienko u góry ( z napisem : wyszukiwanie) po prawej stronie ,,kemping nad Bałtykiem,, to wyszukiwarka znajdzie Koledze lekturę na cały wieczór w interesującym temacie.

 

Lub proszę zajrzeć do działu : Podróże/Europa/Polska północna :skromny:

 

 

 

Chyba że Koledze na czym innym zależy ale wtedy pytanie powinno być inne. :oslabiony:

 

 

 

Pozdrawiam. Miłego czytania :banan:

Edytowane przez Sławcio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Sławcio otóż poczytałem i co ? . Nadal niewiele wiem ,poza tym gdzie było lub jest najtaniej . Pozdrawiam Lucek. :klotnia: Ps. Ja prosiłem o opinie aktualne , a nie informacje z kilku lat wstecz. Te informacje są owszem istotne dla mnie ,ale jak napisałem wyżej zależy mi na dobrym w pełni tego słowa znaczeniu kempingu.Lucek

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moro dzięki za wskazanie Filarówki , wydaje się interesująca. Dobrze odebrałeś moje intencje. Dla mnie każdy kemping bez swobodnego dostępu do ciepłej wody ,toalet systematycznie sprzątanych jest nie do przyjęcia . Te prysznice za opłatą na wielu pseudo-kempingach o których czytałem to jakaś" Nasza radosna twórczość"wg. mnie po prostu żenada. To nie są kempingi to dzikie pola. Dobry kemping ma zapewnić swobodny dostęp do czystych ; WC, kabin prysznicowych,ujęcia czystej wody,zlewni brudnej wody oraz wielu miejsc do podłączenia prądu w ilości stosownej do jego pojemności ( ilości użytkowników ). To są elementarne wymogi przyzwoitego kempingu i nie ma znaczenia przy ocenie fakt ,że np.mamy w budce i WC i Łazieneczkę. Pozdrawiam Lucek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Dębki i pole namiotowe "Leśne", http://debki.pl.pl/ jest to teren zarówno dla namiotów jak i dla przyczep kempingiowych, bardzo blisko do morza, praktycznie całe pole jest zalesione, dużo cienia, bardzo dobre zaplecze sanitarne, cisza spokoj, odpoczynek. Byłem tam w tym roku z przyczepą, z żoną i 3 letnią córką, poprostu bajka. Szczerze Polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinię Odrzutowy oraz interesującą propozycję. Ta wycena w złotych za min. kąpieli pod prysznicem dla mnie niesmaczna. Powinni tak skalkulować ceny aby uwzględnić potrzeby czyścioszków bez dodatkowego haraczu. Nadmienię ,że nie chodzi mi o niską cenę za dobę na kempingu lecz o podstawowy komfort ,aby nie biegać z dodatkową opłatą za podstawową czynność jaką jest kąpiel pod prysznicem po powrocie z nad morza. Pozdrawiam Lucek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze rozważysz tą informację . Fotki zamieściłem w tym wątku (post nr 85) - http://forum.karawan...my/page__st__75

 

Finger może warto dodać miejsce do naszego katalogu kempingów http://forum.karawaning.pl/forum/57-katalog-kempingow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po kilkunastu latach ponownie wybieram się nad BAŁTYK . Nie chcielibyśmy z małżonką się rozczarować naszym pięknym wybrzeżem z powodu kiepskiego i głośnego kempingu .Dlatego proszę o porady i wskazania dobrych polecanych kempingów położonych najlepiej bezpośrednio nad samym morzem .Ważny jest dostęp do ciepłej wody (prysznice) ,WC, prąd, miejsca postoju,itp. :przyczepa: Proszę o podpowiedzi i porady . Pozdrawiam Lucek .:gitara:

 

 

zdecydowanie polecam Tobie Pole Namiotowe Lazurowe we Wladysławowie, spędziliśmy tam tydzień z dziewczyną i bardzo nam sie podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z całąodpowiedzialnością mogę polecić Camping 78 w Kołobrzegu http://www.camping.kolobrzeg.pl/polski/index.htm jeździmy tam już od paru ładnych lat ( zaczynaliśmy z namiotem) , bezpieczeństwo, ciepła woda bez dopłat , czyste toalety to standard tego campingu.

W nadchozący wekend zaczepiam ogonek i ruszam właśnie tam aby odpocząć i od soboty do następnej niedzieli będę tam stacjonował.

 

A może śą tacy co też tam się wybierają ???

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.