Skocz do zawartości

Campingi w Zakopanem


Jurek121175

Rekomendowane odpowiedzi

Przez całe sześć stron oklepane są całe dwa może trzy campingi...

Podepnę się z pytaniem, które bardziej dotyczy zachodniej części Tatr. Może znacie jakiś camping w okolicach Kir, Kościeliska, Witowa.

Wolałbym w tamtym rejonie, gdyż interesuje mnie dol. Kościeliska / Chochołowska..., a i w przypadku zatwardzenia na "zakopiance", łatwiej czmychnąć przez Czarny Dunajec na N. Sącz

Edytowane przez dżemik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Od Czarnego Dunajca do Zakopanego kempingu nie uświadczysz. Powiem tak: chcąc jechać do Zakopanego z przyczepą na pewno nie wybrałbym kempingu na Ustupie - podobno fajny, ale to tak jakby jechać na węgry i znaleźć "super' kemping 5km  od basenów - wszystko zależy po co kto jedzie. Dojazd z Ustupu do centrum = odwieczny korek na wlocie do Zakopanego (w sezonie) + znalezienie miejsca parkingowego - (opcja dojazd busem do centrum, który utknie w tym samym korku). Kemping "Pod Skocznią" baaardzo wiekowy (nie wiem jak od środka), ale z zewnątrz (patrząc dla mnie) nie wiele się zmieniło na przełomie lat. Dużo na plus to blisko i w góry i na dreptanie Krupówek góra-dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Czarnego Dunajca do Zakopanego kempingu nie uświadczysz. Powiem tak: chcąc jechać do Zakopanego z przyczepą na pewno nie wybrałbym kempingu na Ustupie - podobno fajny, ale to tak jakby jechać na węgry i znaleźć "super' kemping 5km  od basenów - wszystko zależy po co kto jedzie. Dojazd z Ustupu do centrum = odwieczny korek na wlocie do Zakopanego (w sezonie) + znalezienie miejsca parkingowego - (opcja dojazd busem do centrum, który utknie w tym samym korku). Kemping "Pod Skocznią" baaardzo wiekowy (nie wiem jak od środka), ale z zewnątrz (patrząc dla mnie) nie wiele się zmieniło na przełomie lat. Dużo na plus to blisko i w góry i na dreptanie Krupówek góra-dół.

z kempingu USTUP do Zakopanego można się także dostać przez Pardałówkę. hmmmm porównanie do węgierskich basenów wg mnie nie trafne. no chyba jedynie dla typu turystów  'po Krupówkach' albo dla tych co od Gubałówki do Skoczni jedynie przejdą, i potem w domach opowiadają jakie to te Zakopane jest pełne ludzi.....

Dalej zostanę przy swoim Jeżeli Zakopane to Kemping USTUP (oczywiście w przypadku kempingu), dobre miejsce na wypady 'na szlaki'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się tak uparł na ten kemping! Każdy pojedzie gdzie mu dogodniej i tyle. Nie baw się w naganiacza...

tak jak piszesz każdy pojedzie gdzie mu dogodniej.

ja byłem na 4 w 'Zakopcu' i uważam że USTUP jest najlepszy. Nie byłem jeszcze na tym 'willa skoczek' czy jakoś tak, i prawdę mówiąc ciężko mi zaryzykować mając sprawdzony Ustup....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co siedzą na Krupówkach to też ludzie... Mając sprzęt np Pod Skocznią wszędzie pójdziesz z buta. To duży atut. Bez 5 zł nigdzie nie przestaniesz na 5 min. nawet pod biedronka...

:yes: :yes: :yes: :yes: masz rację!

 

JA swojego zdania nie zmienię

Jak Zakopane To Kemping USTUP :slina:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pod krokwią nie jest zły wszędzie na piechotkę blisko, tylko mam wrażenie że od kiedy pamiętam wygląda tak samo :D

Ja mam wrażenie, że wygląda on tak samo również z góry w oczach mych śp. Przodków.

To jest wstyd by w takim mieście - "zimowa stolica Polski" i w takim dobrym miejscu istniał taki knot! Albo niech dadzą to komuś do prowadzenia na rozsądnych warunkach czyli powiedzmy umowa na minimum 5 lat i obowiązek inwestowania dla utrzymania europejskiego standartu albo niech to zaorają i rodzina ABC postawi kolejne "stylowe" apartamenty/szoping senter...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gdzie ten syf widzisz? Nikt nie pisał, że tam syf, no chyba, że 20 lat temu syf robili.

Gdzie jest syf na kempingu "Pod Krokwią"? Hmmm dobre pytanie bo ja nie wiem gdzie go nie ma :-) To jest beznadziejnie syfowy komunistyczny złóg. Czas zatrzymał się tam około roku 1974. Z tego roku są także sedesy i drzwi do nich, "glazura" i cała reszta. Dla mnie to SYF. Ale tolerancyjny jestem i rozumiem, że dla kogoś to oferta warta rozważenia i zapłacenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ceny z skoczek+lokalizacja i drzewa/powietrze z pod krokwią+nowoczesność/schludność z ustup = to czego szukamy.

ps. w kempingu skoczek od tego sezonu w pensjonacie obok (u renaty) fajne domowe obiady i piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.