Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Campingi w Zakopanem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

#91 dżemik

dżemik

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 28 postów
  • SkądTarnów
  • Sprzęt:Brak
  • Model:Flexi

Napisano 15 lipiec 2017 - 14:50

Przez całe sześć stron oklepane są całe dwa może trzy campingi...

Podepnę się z pytaniem, które bardziej dotyczy zachodniej części Tatr. Może znacie jakiś camping w okolicach Kir, Kościeliska, Witowa.

Wolałbym w tamtym rejonie, gdyż interesuje mnie dol. Kościeliska / Chochołowska..., a i w przypadku zatwardzenia na "zakopiance", łatwiej czmychnąć przez Czarny Dunajec na N. Sącz

Użytkownik dżemik edytował ten post 15 lipiec 2017 - 14:50

#92 czepkateam

czepkateam

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 54 postów
  • SkądZakopane
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Elddis Breeze 450CT
  • Holownik:Chrysler Voyager 3,3+LPG

Napisano 16 lipiec 2017 - 23:46

Od Czarnego Dunajca do Zakopanego kempingu nie uświadczysz. Powiem tak: chcąc jechać do Zakopanego z przyczepą na pewno nie wybrałbym kempingu na Ustupie - podobno fajny, ale to tak jakby jechać na węgry i znaleźć "super' kemping 5km  od basenów - wszystko zależy po co kto jedzie. Dojazd z Ustupu do centrum = odwieczny korek na wlocie do Zakopanego (w sezonie) + znalezienie miejsca parkingowego - (opcja dojazd busem do centrum, który utknie w tym samym korku). Kemping "Pod Skocznią" baaardzo wiekowy (nie wiem jak od środka), ale z zewnątrz (patrząc dla mnie) nie wiele się zmieniło na przełomie lat. Dużo na plus to blisko i w góry i na dreptanie Krupówek góra-dół.

#93 11thebest

11thebest

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 453 postów
  • SkądMYSŁOWICE
  • Model:CARAVELAIR N4205P ANTARES 400
  • Holownik:SKODA FAVORIT 135

Napisano 17 lipiec 2017 - 07:10

Od Czarnego Dunajca do Zakopanego kempingu nie uświadczysz. Powiem tak: chcąc jechać do Zakopanego z przyczepą na pewno nie wybrałbym kempingu na Ustupie - podobno fajny, ale to tak jakby jechać na węgry i znaleźć "super' kemping 5km  od basenów - wszystko zależy po co kto jedzie. Dojazd z Ustupu do centrum = odwieczny korek na wlocie do Zakopanego (w sezonie) + znalezienie miejsca parkingowego - (opcja dojazd busem do centrum, który utknie w tym samym korku). Kemping "Pod Skocznią" baaardzo wiekowy (nie wiem jak od środka), ale z zewnątrz (patrząc dla mnie) nie wiele się zmieniło na przełomie lat. Dużo na plus to blisko i w góry i na dreptanie Krupówek góra-dół.

z kempingu USTUP do Zakopanego można się także dostać przez Pardałówkę. hmmmm porównanie do węgierskich basenów wg mnie nie trafne. no chyba jedynie dla typu turystów  'po Krupówkach' albo dla tych co od Gubałówki do Skoczni jedynie przejdą, i potem w domach opowiadają jakie to te Zakopane jest pełne ludzi.....

Dalej zostanę przy swoim Jeżeli Zakopane to Kemping USTUP (oczywiście w przypadku kempingu), dobre miejsce na wypady 'na szlaki'

nonstop, walczyć i nigdy się nie poddawać!

#94 Commander

Commander

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4675 postów
  • Telefon:Dla wybranych
  • SkądKraków/Tarnów
  • Model:Balbina
  • Holownik:Piękna albo Bestia

Napisano 17 lipiec 2017 - 07:48

Coś się tak uparł na ten kemping! Każdy pojedzie gdzie mu dogodniej i tyle. Nie baw się w naganiacza...

#95 11thebest

11thebest

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 453 postów
  • SkądMYSŁOWICE

Napisano 17 lipiec 2017 - 07:53

Coś się tak uparł na ten kemping! Każdy pojedzie gdzie mu dogodniej i tyle. Nie baw się w naganiacza...

tak jak piszesz każdy pojedzie gdzie mu dogodniej.

ja byłem na 4 w 'Zakopcu' i uważam że USTUP jest najlepszy. Nie byłem jeszcze na tym 'willa skoczek' czy jakoś tak, i prawdę mówiąc ciężko mi zaryzykować mając sprawdzony Ustup....

#96 Commander

Commander

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4675 postów
  • Telefon:Dla wybranych
  • SkądKraków/Tarnów
  • Model:Balbina
  • Holownik:Piękna albo Bestia

Napisano 17 lipiec 2017 - 08:00

Ci co siedzą na Krupówkach to też ludzie... Mając sprzęt np Pod Skocznią wszędzie pójdziesz z buta. To duży atut. Bez 5 zł nigdzie nie przestaniesz na 5 min. nawet pod biedronka...

#97 11thebest

11thebest

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 453 postów
  • SkądMYSŁOWICE

Napisano 17 lipiec 2017 - 08:03

Ci co siedzą na Krupówkach to też ludzie... Mając sprzęt np Pod Skocznią wszędzie pójdziesz z buta. To duży atut. Bez 5 zł nigdzie nie przestaniesz na 5 min. nawet pod biedronka...

:yes: :yes: :yes: :yes: masz rację!

JA swojego zdania nie zmienię

Jak Zakopane To Kemping USTUP :slina:

Pozdrawiam.

#98 Michał2016

Michał2016

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano wczoraj, 16:45

Pod krokwią nie jest zły wszędzie na piechotkę blisko, tylko mam wrażenie że od kiedy pamiętam wygląda tak samo :D

Ja mam wrażenie, że wygląda on tak samo również z góry w oczach mych śp. Przodków.
To jest wstyd by w takim mieście - "zimowa stolica Polski" i w takim dobrym miejscu istniał taki knot! Albo niech dadzą to komuś do prowadzenia na rozsądnych warunkach czyli powiedzmy umowa na minimum 5 lat i obowiązek inwestowania dla utrzymania europejskiego standartu albo niech to zaorają i rodzina ABC postawi kolejne "stylowe" apartamenty/szoping senter...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych