Skocz do zawartości

Campingi w Zakopanem


Jurek121175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A propos kempingu "Pod Krokwią", to byłem tam pod koniec sierpnia. Miejsce rewelacyjnie położone (i nie mam tu na myśli bliskości Krupówek  :) ), zacienione, generalnie warte polecenia. Ale sanitariaty niestety, pozostawiają nieco do życzenia. I nie chodzi nawet o to, że jakiś remont by się przydał (choć też), ale przede wszystkim więcej personelu sprzątającego.

Tym niemniej, tragedii nie ma - za komuny nie takie rzeczy się widziało  :)

 

Pozdrawiam miłośników naszych gór!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

czy ktoś wie czy kemping Pod krokwią i Ustup czynne są w listopadzie i czy akceptują psy w szczególności Pod Krokwią ? 

Nie ma tej info na stronach. Planujemy pobyt 9 - 13 listopada na zakończenie sezonu.


Już wiem, że Ustup już nieczynny - dzwoniłam. A szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie czy kemping Pod krokwią i Ustup czynne są w listopadzie i czy akceptują psy w szczególności Pod Krokwią ? 

 

Pod Krokwią jest czynny cały rok. Osobiście byłem w listopadzie i wszystko działało :) Co prawda było to 3 lata temu ale nie sądzę żeby się wiele zmieniło :)

 

http://forum.karawaning.pl/topic/15653-zakopane-kemping-pod-krokwi%C4%85-listopadow%C4%85-por%C4%85/?hl=%2Blistopadow%C4%85+%2Bpor%C4%85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi, bo nie kumam ? Brakuje Wam tęczy na placu Zbawiciela, że tak z tą tolerancją wyjeżdżacie?

Sam mam psa, którego wszyscy uwielbiamy. Jest to wilczur, ale nie ma "papierów". Zgadnijcie zatem co ma wpisane przez weterynarza w książeczce zdrowia/szczepień - bo zapewniam Was, że nie "książe"...i też nie pikuś niuniuś.

 

I co było nieprawdziwego, niestosownego w moim wpisie? Jeśli ktoś z zabierających głos , zwłaszcza bozka ma psa z rodowodem to go/ją za to przeproszę.

 

Kajetan dwa razy publicznie nazwałeś mnie "gawiedzią" i to było ok. choć dla ludzi kulturalnych jest to określenie obraźliwe, ale stwierdzenie kundel na kundla Cię oburza...

 

Jacek00 odpuść sobie chociaż jeden temat, bo uwierz mi - jesteś wszędzie robiąc z siebie znawcę ludzi i techniki. Swoim zachowaniem zwróciłeś już na siębie wystarczająca uwagę...i to nie tylko moje zdanie - niestety.

 

Witki - pomóż tylu ludziom co ja... i na forum i na PW i telefonicznie i nba kempingu, a wtedy porozmawiamy jak równy z równym kto ma się stąd zabierać i dlaczego. A tytuł weterana czy eksperta możesz zobie zabrać, bo można go nabić postami nie wychodząc wcale z domu.

 

A tak na koniec to generalnie ciekaw jestem czy w ogóle macie psy i czy są rasowe, jeździcie z nimi (czy wyją na łańcuchu), czy tak wyłacznie dla sportu sracie po ludziach. A Pod Krokwiom bywam nawet wtedy, kiedy wiekszość forumowa udzielała miejscówce bardzo negatywnych opinii.

 

Podsumowująć udzieliłem bożce konkretnej odpowiedzi. Czy możecie odpowiedzieć to samo o sobie?

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan dwa razy publicznie nazwałeś mnie "gawiedzią" i to było ok. choć dla ludzi kulturalnych jest to określenie obraźliwe, ale stwierdzenie kundel na kundla Cię oburza...

 

Wiesz co. W pierwszym momencie, myślałem, że masz na myśli rodzaj ludzki i dlatego napisałem, że dziwnie zabrzmiało  :hmm:  :oslabiony:

 

Ot i cała tajemnica.

 

Nazywanie psów kundelkami mi nie przeszkadza, niemniej jakaś uśmiechnięta buźka na końcu zdania na pewno zmieniłaby charakter wpisu :)  :hmm:

 

Pozdrawiam  :hej:

 

PS. Kiedy nazwałem Cię "gawiedzią" ? Już raz się z tego tłumaczyłem, wytłumaczę jeszcze raz. Nie lubię niedomówień  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Kajetan. :ok:

Nie na każdym moim urządzeniu mam te buźki dostępne, a widać tu się też i spieszyłem.

Więc jeszcze raz...

 

Miejscówka "Pod Krokwią" pomimo swoich minusów jest super, a psy są tam akceptowane...przy czym ja miałem to jakoś gratis :smirk:. Polecam też negocjować z uśmiechem na twarzy cennik.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek00 odpuść sobie chociaż jeden temat, bo uwierz mi - jesteś wszędzie robiąc z siebie znawcę ludzi i techniki.
Ale co takiego strasznego napisałem? Że nie wszyscy muszą lubić psy. Bardziej starałem się Cię zrozumieć i wytłumaczyć, bo podobnie jak Kajetan odebrałem Twój wpis - efekt słowa pisanego, bez emocji i tyle. Ale żadnej ani złośliwości w moim wpisie nie było, więc nie rozumiem reakcji. A że jednak psy lubisz to super :-)Ja szanuję, że ktoś może się psa bać, nie musi lubić itp. Nie mam z tym problemu.

 

Swoim zachowaniem zwróciłeś już na siębie wystarczająca uwagę...i to nie tylko moje zdanie - niestety.
I co to ma do rzeczy? I miło, że o mnie myślisz i z kimś rozmawiasz ;-) Ale widzisz. Wcale mnie nie znasz, nie wiesz kim i jaki jestem. Oceniasz tylko słowo czy styl pisania. Ja tego nie robię bo świadczyć to będzie tylko o mnie. Z jednej strony Ci to przeszkadza i tutaj się unosisz, że ktoś w taki a nie inny sposób odebrał Twoje słowa, i jednocześnie sam robisz to samo? Może warto być konsekwentnym, bo jak widać po powyższym zawsze można się pomylić prawda?  

 

A tak na koniec to generalnie ciekaw jestem czy w ogóle macie psy i czy są rasowe, jeździcie z nimi (czy wyją na łańcuchu), czy tak wyłacznie dla sportu sracie po ludziach.
Mam. Sznaucer olbrzym ale bez rodowodu. Jeździ wszędzie. Zresztą wiele razy o tym pisałem. Nie wyobrażam sobie nie zabrać psa z sobą.

 

Podsumowująć udzieliłem bożce konkretnej odpowiedzi. Czy możecie odpowiedzieć to samo o sobie?Dzięki.
I brawo Ty. Tylko po co się tak od razu unosić? Bez sensu :-) Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.