Skocz do zawartości

Campingi w Zakopanem


Jurek121175

Rekomendowane odpowiedzi

My właśnie wróciliśmy z Węgier z noclegiem w Zakopanym - pod krokwią.

 

Staliśmy na polu namiotowym (bez prądu), na polu z przyłączami - troche ciasno. 2osoby, auto, przyczepa 49zł (bez prądu)

 

Jak parkujecie w słoneczny dzień to weźcie pod uwagę że przez następnne kilka dni może lać deszcz.

Jak zobaczyłem że osobówka nie może wyjechać z pola to zaparkowałem blisko drogi, tak że miałem 3 koła auta na asfalcie :)

 

My wyjechaliśmy we wtorek z Zakopanego około 13. Korek był chyba do Poronina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i wreszczie nadszedł ten dzień ! ! ! Wieczorem ładuję załogę i do Poronina !!! :drive::biwak::piwo:

 

A ja wyjeżdżam jutro z rana i dojadę do was wieczorem :) Szykujcie :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kemping dotarliśmy dopiero wczoraj w późno w nocy. Poronin przywitał nas rzęsistym deszczem, a po wjechaniu na kemping okazało się że zamiast drogi mamy błotka po kolana, co uniemożliwiło jakiekolwiek manewry cepką. Razem z właścicielem postanowiliśmy zostawić ją tak jak stała a rano pomyśleć co z tym fantem zrobić. Dziś z rana serdecznie przywitaliśmy się z załogą kolegi Jurek121175, chłopaki chętnie pomogli nam przeciągnąć cepkę na miejsce mniej podmokłe :dzieki: A cały kemping z nas się naśmiewa że jechaliśmy do Poronina trzy dni, pewnie prze Ukrainę :niewiem:. CDN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kemping dotarliśmy dopiero wczoraj w późno w nocy. Poronin przywitał nas rzęsistym deszczem, a po wjechaniu na kemping okazało się że zamiast drogi mamy błotka po kolana, co uniemożliwiło jakiekolwiek manewry cepką. Razem z właścicielem postanowiliśmy zostawić ją tak jak stała a rano pomyśleć co z tym fantem zrobić. Dziś z rana serdecznie przywitaliśmy się z załogą kolegi Jurek121175, chłopaki chętnie pomogli nam przeciągnąć cepkę na miejsce mniej podmokłe :dzieki: A cały kemping z nas się naśmiewa że jechaliśmy do Poronina trzy dni, pewnie prze Ukrainę :niewiem:. CDN

 

Zachęceni relacjami forumowiczów dotarliśmy do Poronina na camping http://www.ogrod.wczasywpolsce.pl/

 

No może nie cały camping się naśmiewa, tylko ja się zapytałem kolegę gdzie przepadli i nikt się nie śmiał, tylko byliśmy zatroskani:)

 

Camping jest rzeczywiście bardzo sympatyczny. Trochę mało miejsca na manewry większą przyczepą. Też przyjechaliśmy w deszczu, ale przy pomocy przemiłego właściciele udało się jakoś postawić. Jedyny problem to Wi Fi. Na krzywy ryj od sąsiada. Kupiłem dzisiaj dodatkową antenkę i mocny przewód zasilający. Poszło.

 

Jak ostatnio z Sandomierza, tak i z tego przemiłego campingu powstawiam trasy rowerowe, oto pierwsza z nich: http://kajman.bikestats.pl/549820,W-Zakopanem-miescie-glownym.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęceni relacjami forumowiczów dotarliśmy do Poronina na camping http://www.ogrod.wczasywpolsce.pl/

 

No może nie cały camping się naśmiewa, tylko ja się zapytałem kolegę gdzie przepadli i nikt się nie śmiał, tylko byliśmy zatroskani:)

 

Camping jest rzeczywiście bardzo sympatyczny. Trochę mało miejsca na manewry większą przyczepą. Też przyjechaliśmy w deszczu, ale przy pomocy przemiłego właściciele udało się jakoś postawić. Jedyny problem to Wi Fi. Na krzywy ryj od sąsiada. Kupiłem dzisiaj dodatkową antenkę i mocny przewód zasilający. Poszło.

 

Jak ostatnio z Sandomierza, tak i z tego przemiłego campingu powstawiam trasy rowerowe, oto pierwsza z nich: http://kajman.bikest...ie-glownym.html

 

Szanowny Kolego jest to bardzo przyjazne i przyjemne pole namiotowe, byłem na nim kilka krotnie. Ponadto organizowałem VI Zlotowisko Beskidników – "Hej góral ja se góral, hej". Jest to wystarczająco duże pole namiotowe by manewrować dużą przyczepa czy dużym kamperem. Nie wiedziałem ze najważniejsze jest Wi Fi. To jeszcze nie jest standardem na naszych kempingach czy polach namiotowych i należy się we własnym zakresie zaopatrzyć się w Wi Fi. Piszmy dobrze o tym co zastaliśmy, a to pole na to zasługuje. Pozdrawiam Rysiek

Edytowane przez track222 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym campingu piszę dobrze. Bardzo mi się podoba. Co do manewrowania dużą przyczepą to jest pewien problem. Przyjechaliśmy po dużych deszczach. Jest sporo ludzi i auto mimo bardzo delikatnego operowania gazem straciło przyczepność.

Nie był to specjalny problem. Przemiły właściciel przyniósł deskę po której poszło kółko manewrowe. Pomógł wraz ze znajomym przepchnąć przyczepę na suchsze miejsce. Teraz dodatkowo utwardził dojazdy i powstał nowy parking:)

Jest to moja pierwsza wizyta tutaj, ale niewątpliwie nie ostatnia. Następnym razem jak tu przyjadę to pewnie będę miał napęd w przyczepie i nie będzie żadnych problemów z ustawieniem 6,5 metrowej przyczepy:)

 

Czy potrzebne Wi Fi? Jak komu. Dla mnie jest to warunek konieczny. Internetu używam w pracy, czasami podczas wyjazdów na campingi też pracuję. Trzeba porobić przelewy itp. Świat idzie do przodu:)

 

Camping z całym przekonaniem wart jest polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni ale ja Poronin wspominam baaaardzo pozytywnie. Właściciel jest bardzo przemiłą osobą i bardzo pomocną. A jeśli chodzi o wi-fi to nawet nie miałem czasu z niego korzystać. Tak piękna okolica nie wymaga siedzenia dla mnie przy kompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kolego jest to bardzo przyjazne i przyjemne pole namiotowe, byłem na nim kilka krotnie. Ponadto organizowałem VI Zlotowisko Beskidników – "Hej góral ja se góral, hej". Jest to wystarczająco duże pole namiotowe by manewrować dużą przyczepa czy dużym kamperem. Nie wiedziałem ze najważniejsze jest Wi Fi. To jeszcze nie jest standardem na naszych kempingach czy polach namiotowych i należy się we własnym zakresie zaopatrzyć się w Wi Fi. Piszmy dobrze o tym co zastaliśmy, a to pole na to zasługuje. Pozdrawiam Rysiek

 

Track czy Ty przeczytałeś ze zrozumieniem to co napisał Kajman hmm.gif? Zresztą nawet jeśli nie zrozumiałeś to ja Ci powiem dość prostą rzecz: na forum każdy ma prawo do własnego zdania i to że Ty gdzieś robiłeś zlot nie ma tu nic do znaczenia skromny.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Track czy Ty przeczytałeś ze zrozumieniem to co napisał Kajman hmm.gif? Zresztą nawet jeśli nie zrozumiałeś to ja Ci powiem dość prostą rzecz: na forum każdy ma prawo do własnego zdania i to że Ty gdzieś robiłeś zlot nie ma tu nic do znaczenia skromny.gif.

Kolego Tomii jestem na tyle dorosłym człowiekiem, ze przeczytałem ze zrozumieniem. Tak jak napisałeś wyżej każdy ma prawo do własnego zdania. Bardzo proszę uważnie czytać to co piszą inni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Tomii jestem na tyle dorosłym człowiekiem, ze przeczytałem ze zrozumieniem. Tak jak napisałeś wyżej każdy ma prawo do własnego zdania. Bardzo proszę uważnie czytać to co piszą inni.

 

 

Ok. Powstrzymam się z odpowiedzią smirk(1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmilsi moi Panowie - mam nadzieje że nie będziecie sie tu kłócić. Ani to nie czas ani miejsce. Ważne że pomogliśmy nowym forumowiczom zadekować się w fajnym miejscu i sa ogólnie zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmilsi moi Panowie - mam nadzieje że nie będziecie sie tu kłócić. Ani to nie czas ani miejsce. Ważne że pomogliśmy nowym forumowiczom zadekować się w fajnym miejscu i sa ogólnie zadowoleni

To tylko drobne nieporozumienie!!! Wszystko jest OK.

Edytowane przez track222 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camping jest super więc nie wiem po co takie napinki jak wszyscy mówimy o tym samym.

A Wi Fi? Choćby po to byś mógł zobaczyć bierzące relacje z wycieczek rowerowych po okolicy i kepeckę sobie przypomniał:)

 

Wklejam kolejną wycieczkę: http://kajman.bikestats.pl/550336,Na-C-i-p-k-i.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.