Skocz do zawartości

Campingi w Zakopanem


Jurek121175

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Voku napisał:

A mówiłem na ostatnim filmiku z tego kempingu żeby tam się nie ustawiać, Bo cała woda z kempingu tamtędy przelatuje :D

ucze sie na błędach - niestety własnych ;)

Edytowane przez kopczyn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, Piotr0605 napisał:
  • Camping pod Krokwią ma  u mnie ma duży plus za dobę do 21 00. 

Na większości kempingów płacisz za noc, nikt specjalnie nie wnika w godzine przyjazdu/odjazdu. Na kempingu pod krokwią poprostu przyjeżdżając przed 21 płacisz za pierwszą dobę i kolejną po 21 , wiec jak chcesz zostać na noc przyjeżdżając po południu pierwszego dnia ale przed 21 i wyjeżdżasz następnego to musisz zapłacić za 2 doby - średni to luksus. Trzeba też uważać przy deklaracji długości pobytu - jeśli chcesz wyjechać wcześniej nie oddadzą kasy, lepiej przedłużać co jedną dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kopczyn napisał:

Na większości kempingów płacisz za noc, nikt specjalnie nie wnika w godzine przyjazdu/odjazdu. Na kempingu pod krokwią poprostu przyjeżdżając przed 21 płacisz za pierwszą dobę i kolejną po 21 , wiec jak chcesz zostać na noc przyjeżdżając po południu pierwszego dnia ale przed 21 i wyjeżdżasz następnego to musisz zapłacić za 2 doby - średni to luksus. Trzeba też uważać przy deklaracji długości pobytu - jeśli chcesz wyjechać wcześniej nie oddadzą kasy, lepiej przedłużać co jedną dobę.

"uwielbiam" takie miejsca.  Czyli dobrze rozumiem, że jak przyjadę w piątek np koło 15-tej i wyjadę w niedziele koło południa to zapłacę za 3 doby ?

Osobiście byłem na campingu Willa Skoczek 2 lata temu i polecam to miejsce. W łazienkach było czysto, korzystaliśmy nawet z prysznica. Właściciel miły, cena jakoś nie zabijała, ale teraz mam już Suva więc będzie weselej. Na szczęście nie grozi mi wizyta w tym roku, mam już dość przejazdów przez okolice Krakowa a tym bardziej zakopianki. Widok z campingu Willa skoczek rekompensuje nawet ten ciężki wąski wjazd. Da się tam bez rozpinania zestawu, ale nawet nie chcę myśleć co będzie jak na krótkim odcinku między główną drogą a campingiem spotkają się dwa zestawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod krokwią, kemping jak kemping zależy na co zwracasz uwagę lub co oczekujesz. Dla mnie jak najbardziej ok, ale ja nie patrzę na toalety bo nie korzystam. Fakt że mimo niskiego standardu jest to jeden z droższych kempingów na jakim bywałem. Ale jako miejsce wypadowe to chyba lepszego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://meteor-turystyka.pl/kemping-zakopane,zakopane.html

Camping dużo lepiej położony niż ten Pod Krokwią, no i sporo tańszy. Mnie udało się wynegocjować niższą cenę - byliśmy w tym roku. Co prawda nie jest za dużo miejsca na przyczepy, ale Pod Krokiew już nigdy nie pojadę. Od kilkunastu lat, żadnych zmian na lepsze, a tylko cena sporo przekroczyła 110 zł/dobę. Dalej sporo błota, a sanitariaty to Gierek. Bardzo blisko do centrum, a wejście do Dol. Strążyskiej pod ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kopczyn napisał:

dokładnie tak

Być może kwestia naliczania opłaty dobowej zależy od tego na jaką literę zaczyna się Twoja rejestracja... Jesli masz W na początku to kasują Cię wg uznania...od dawna omijam to szerokim łukiem. Jesli jadę w Tatry,  bo są piękne, to tylko i wyłącznie wczesną wiosną albo późną jesienią. .A  tak swoją drogą... pewnie niedługo powstanie w miejscu zapuszczonego campingu piękne osiedle wybudowane przez dewelopera, który  będzie umiał "przemówić" : do rozsądku obecnemu dzierżawcy...Tak to mniej więcej wygląda i nie spodziewajcie się , że nagle camping pod krokwią będzie się rozwijał....prawdopodobnie już niedługo w ogóle go tam nie będzie...zajmuję się  betonem więc co nieco na ten temat się wie:. są mocniejsi "inwestorzy" szczególnie w takim miejscu.

 

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, pawel1966 napisał:

w miejscu zapuszczonego campingu piękne osiedle wybudowane przez dewelopera, który  będzie umiał "przemówić" : do rozsądku obecnemu dzierżawcy.

dokładnie, beton rządzi, też coś tam wiem. Ważne aby to nagłaśniać, pisać, prasę powiadamiać! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Kevin napisał:

dokładnie, beton rządzi, też coś tam wiem. Ważne aby to nagłaśniać, pisać, prasę powiadamiać! ?

Nic nie zrobisz, ktoś jest właścicielem, ma pomysł i sprzedaje. Ewentualnie można utrudnić przekształcenie gruntu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maarec napisał:

Nic nie zrobisz, ktoś jest właścicielem, ma pomysł i sprzedaje. Ewentualnie można utrudnić przekształcenie gruntu. 

ewentualnie róbmy wszystko, aby zachować naszą naturę!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.