Skocz do zawartości
Mielczu

Gruau

Rekomendowane odpowiedzi

Mielczu

Dla wszytskich miłośników tej marki zapraszam nie wierzę że jestem sam!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gfizyk

Posiadałem Gruau 422TD (jakoś tak). Była to moja pierwsza budka. Taki test, czy taka forma wypoczynku w naszej rodzinie się przyjmie.

Podczas kupowania popełniłem wszystkie możliwe błędy. W związku z tym samodzielnie ją naprawiłem (poznałem dzięki temu budowę i stałem się trochę mądrzejszy), spędziłem 2 tygodniowy urlop nad morzem, 2x weekendowy pobyt (jezioro i Bałtów-Chęciny-Częstochowa). Po czym sprzedałem ją, aby kupić obecną.

Wyniki testów wyszły pozytywnie i staliśmy się z sympatyków - praktykującymi carawaningowcami.

W związku z powyższym, wpisuję sie w tym wątku :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gregorio

Grześ a nie sprzedałeś jej do Łodzi przypadkiem? Może kolega Mielczu posiada właśnie twój egzemplarz :niewiem:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gfizyk

Oczywiście, że sprzedałem do Łodzi ... ;-)

Ale poinformowałem kupującego o tym co i jak zrobiłem, pokazałem wszystko o czym wiedziałem "jak na dłoni". CO więcej - pokazałem (za pomocą forum - na odległość) kolejne etapy remontu. Wydaje mi się, że byłem uczciwym sprzedającym. Zresztą - udostęniłem swój nick na forum z hasłem podczas sprzedaży, żeby kupujący na szybko mógł obejrzeć mojego Gruaua. Potem zmieniłem hasło. Więc Osoba ta może łatwo mnie namierzyć tutaj i opisać

:-)

Edytowane przez gfizyk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mielczu

Ale poinformowałem kupującego o tym co i jak zrobiłem, pokazałem wszystko o czym wiedziałem "jak na dłoni". CO więcej - pokazałem (za pomocą forum - na odległość) kolejne etapy remontu. Wydaje mi się, że byłem uczciwym sprzedającym. Zresztą - udostęniłem swój nick na forum z hasłem podczas sprzedaży, żeby kupujący na szybko mógł obejrzeć mojego Gruaua. Potem zmieniłem hasło. Więc Osoba ta może łatwo mnie namierzyć tutaj i opisać

Ja kupiłem poprzez komis nie widziałem właściciela ale moja cycepka jest w stanie idealnym, jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomii

Ja rozumiem że łamie się regulamin zlosnik.gif, ale publiczne przyznanie się do tego to jest proszenie się o wakacje na wyspach bananowych hehe(1).gifbanned.gif

Pkt. 5 Podanie nieprawdziwych informacji w formularzu rejestracyjnym może przyczynić się do skasowania konta, w przypadku gdy użytkownik założy więcej niż jedno konto lub swoje konto udostępnia innym osobom, wszystkie jego konta mogą zostać zablokowane i/lub skasowane bez ostrzeżenia i odwołania.

palacz.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gfizyk

No to czas się pożegnać :sciana::admin::banned:beksa.gif .

Chyba, że uległo przedawnieniu ;-)

:ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stefan64

Ja mam GRAUNUSZKA  i jest  ok i niewiem do czego  czepiacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pawwar

I moja jest w porządku :bzik:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Piotr42_2014

Witam,

Na początku kwietnia stałem się szczęśliwym (mam nadzieję) posiadaczem GRUAU ESPACE 42CE, co prawda z 1988 roku ale wydaje się być w dobrym stanie wszystko wyjdzie w czasie użytkowania. Jest to moja pierwsza przyczepa i ma nadzieję że będzie mi dobrze służyła.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
habus9

Też się podpinam co prawda na razie pierwszy sezon bo w zeszłym przeszła remoncik ale jak na razie bez zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maxiek

Od tygodnia mam Gruau Espace 42CE.

Jeszcze nie było jeżdżone, dzisiaj dopiero rejestrowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MaciekR4

Witam.

Od środy jestem, ale lepiej zabrzmi - jesteśmy - posiadaczami Gruau Espace 40CP z 1998r.

Póki co zrobiliśmy ok 100km - ładnie, równo się ciągnie.

Wnętrze widać, że było używane - głównie kilka rys na szafkach. Sprzęty działają - aż lodówka Electrolux, 2x pompka wody, oświetlenie i kibelek.

Brak przedsionka, ale jest markiza Fiamma.

Co prawda jest popękany lewy przedni narożnik bagażnika / bakisty i lekko pognieciona na samym początku ściana, ale to się ogarnie, bo uszkodzenia kończą się po kilku cm - jeszcze przed przednią ścianą "części domowej". 

Najważniejsze, że sucho w środku i bez przykrego zapachu pleśni - o szczelności się mogłem przekonać, dzień przed oględzinami lało, a po przywiezieniu - pogoda również nie rozpieszczała i pozwoliła zweryfikować szczelność - pogodo dziękuję za burzę :)

Zostało tylko przerobić gniazdo w aucie z 7 na 13 żeby mieć prąd w przyczepce.

Wiadomo - ideału się raczej nie kupi, dlatego zabieram się za lekturę działów o konserwacji i naprawach/przeróbkach. 

Pierwszy wyjazd 25.08 więc coś się uda jeszcze zrobić.

Pozdrawiam z Otwocka.

Edytowane przez MaciekR4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi