Skocz do zawartości

Moje poszukiwania


krzy5iek

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwek - warunek jest jeden - niezbyt duże uszkodzenie dobrze naprawione.

W innym przypadku, kiedy uszkodzenie było duże i "poległ" szkielet - wcześniej czy później budka się posypie...:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek - warunek jest jeden - niezbyt duże uszkodzenie dobrze naprawione.

W innym przypadku, kiedy uszkodzenie było duże i "poległ" szkielet - wcześniej czy później budka się posypie...:niewiem:

 

 

Tak, to racja. Miałem niesamowitego pietra zakładając na dach klime i solar. Ponad 50 kg w miejscach "osłabionych" . Sto razy dopytywałem czy warto zakładać, czy jest sens. Czy dojadę do domu? Czy to się nie zapadnie? Usłyszałem tylko, że każdy by chciał mieć tylko takie zacieki.

 

Naprawdę zrobiłem cepką dużo ponad 30 tyś km po różnych drogach i w różną pogodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz - powiem wprost. Od kilku miesięcy pomagam w ocenie przyczep z fotek (podobnie jak inni), aby moi Koledzy zaoszczędzili pieniadze i czas. Prawdopodobnie po dojechaniu na miejsce - nawet "świeży" carawaningowiec zorientowałby się, że przyczepa to szrot. Ale czas spędzony podczas dojazdu i pieniądze na paliwo - niestety przepada. Stąd takie oceny.

Aby ocenić jedną budkę z tego kącika - oglądam dość dokładnie większość zdjęć. Wiąże się to ze zrzuceniem fotki do katalogu (u mnie "temp"), przejrzeniu najpierw w podglądzie, jak coś znajdę to otwieram w w paincie, nanoszę uwagi, zamykam. I tak każde zdjęcie. Na jednej budce może zejść się od kilku do kilkunastu minut. Tylko dlatego, żeby ktoś nie dał się nabić w butelkę.

Szczerze - to w przypadku przyczepek aktualnie posiadanych przez Was - nie chciałoby mi się tego robić. Każdy ją już widzi i znalazł wady. A ocena to nie test na spostrzegawczość :-)

 

Faktem jest, że uczę się przy tym i dodatkowo "rozwijam" zawodowo. :-) Może kiedyś będę w tej dziedzinie specjalistą ... :winner: .

 

A swoje budki można oglądać obiektywnie na zlotach :-)

 

Mam wrażenie że źle mnie zrozumiałeś, a może poprostu jak to mam w zwyczaju za bardzo zagmatwałem się w swojej wypowiedzi :bzik:;. Nie chciałem podważać Twojej opinii na temat przyczepy z ogłoszenia (sam na bieżąco śledzę twoje posty odnośnie przyczep z ogłoszeń i jestem w szoku jak można na zdjęciach tyle zobaczyć, nieraz sam pobieram zdjęcia i się im przyglądam aby dopatrzeć się niedociągnięcia czy usterki którą Ty widzisz, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu ) chciałem tylko udzielić na swoim własnym przykładzie odpowiedzi Krzyśkowi odpowiedzi na pytanie Czy nie powinno się kupować przyczepek po wypadku.

W każdym razie jestem pełen uznania dla Twojej, myślę że nikt nie będzie miał mi za złe, profesjonalnej oceny :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz - ale ja wcale tego tak nie odebrałem :-) Po prostu pomysł oceniania budek innych forumowiczów w podobny sposób jak to robimy na forum (nazwijmy to krytyczny) raczej nie wypali. W każdym razie - mnie by się nie chciało :niewiem:. Do tego się odnosiłem. ;-):

 

Cyt:

"A może by tak założyć temat w którym powrzucamy swoje cepki pod krytyczne oko innych :hmm: Wiem że jest dział gdzie każdy się chwali i pokazuje swoją przyczepkę, ale tam zauważyłem że raczej nikt nie pisze krytycznych uwag

 

Taka myśl "

 

 

Oczywiście - nie każda puknięta budka to złom! Zgadzam się, co potwierdziłem w dalszych postach. :piwo:.

Mam nadzieję, że się zrozumieliśmy teraz. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt:

"A może by tak założyć temat w którym powrzucamy swoje cepki pod krytyczne oko innych :hmm: Wiem że jest dział gdzie każdy się chwali i pokazuje swoją przyczepkę, ale tam zauważyłem że raczej nikt nie pisze krytycznych uwag

 

Taka myśl "

 

 

No nie wiem czy chciałbym usłyszeć kilka przykrych słów na temat swojej cepki. Jest jak jest i w ogóle super, że jest. Nic nie kapie, nie odpada, więc jest dla mnie super.

Myślę, że wielu maniaków swoich cepek nie chce słyszeć krytycznych słów na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nasza cepka uratowała nam życie podczas zeszłorocznej powodzi, schroniła nas i dała mieszkanie do listopada , żadnych przecieków ani zacieków nie było,a liczy sobie już 16 latek .Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz - ale ja wcale tego tak nie odebrałem :-) Po prostu pomysł oceniania budek innych forumowiczów w podobny sposób jak to robimy na forum (nazwijmy to krytyczny) raczej nie wypali. W każdym razie - mnie by się nie chciało :niewiem:. Do tego się odnosiłem. ;-):

 

Cyt:

"A może by tak założyć temat w którym powrzucamy swoje cepki pod krytyczne oko innych :hmm: Wiem że jest dział gdzie każdy się chwali i pokazuje swoją przyczepkę, ale tam zauważyłem że raczej nikt nie pisze krytycznych uwag

 

Taka myśl "

 

 

Oczywiście - nie każda puknięta budka to złom! Zgadzam się, co potwierdziłem w dalszych postach. :piwo:.

Mam nadzieję, że się zrozumieliśmy teraz. :banan:

 

Jak najbardziej :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.