Skocz do zawartości

problem ze znalezieniem przyczepy


ljanowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Prysznic na pewno da się wstawić. Wodne łóżko, bieżnie do biegania i lodówkę z kostkarką do lodu również. Pytanie tylko po co niewiem.gif i co w ten sposób osiągniesz.

 

Napaliłeś się jak szczerbaty na suchary. Nie ma wyjścia więc kupuj. Pamiętaj kupując następną będziesz dobrze wiedział czego szukasz i gdzie sprawdzić. Nauka niestety kosztuje, w tym wypadku nawet niezbyt dużo spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić Niewiadówkę... poszukać na necie coś o remoncie i tanim kosztem mieć fajną budkę fajnie w środku urządzoną?

Np.: Remont N126e w PC

Sam osobiście mam 2 przyczepki i wiem że te polskie wcale nie są takie złe... my taką dostaliśmy i byliśmy na 1 wakacjach, a teraz korzysta z niej reszta rodzinki i na pewno jej nie sprzedamy.

Jak dla mnie to brakuje w niej tylko lodówki ale i to można dokupić.

Jak napisali dużo bardziej doświadczenie koledzy - decyzja należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Kolego Gfizyk coś na koniec dyskusji.

 

Zapewniam Kolegę że Kolega się troszkę pomylił.

 

1) polski ,,cieć,, kupił by pewnie niewiadkę a w ogóle to Polskiego Ciecia stać od czasu do czasu na lepsze i większe budki. :hehe:

 

2) w morde fachowo to za darmo nie dają, co najwyżej może Kolega być zglanowany (skopany butem) przez kibola lub nawiedzonego (pijany , zanarkotyzowany) małolata

 

Pozdrawiam i życzę Miłego Dnia

P.S

 

 

Przekonanego (do słuszności swoich poglądów lub podjętych decyzji) należy wyłącznie ostrzegać. Szkoda wysiłku na dobre rady.

Edytowane przez Sławcio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - po co ściągać grata z Niemiec, jak pełno na tańszych w podobnym stanie?

 

Ale się Kolega uparł. A w tych pieniądzach możńa kupić fajną budkę (oczywiście, trzeba by je poddać obdukcji ;-) ).

 

 

http://allegro.pl/niewiadow-n126n-od-drugiego-wlasciciela-i1723277036.html

http://otomoto.pl/niewiadow-n-126-n-T2474333.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież pytanie brzmiało co to za model a nie czy go kupić :-]

kolega już kupił, tylko może nie wiem co podać w WK, albo powiedzieć znajomym hehe%281%29.gif

 

a tak poważnie, moja niewiadka stała kilka lat ... na dzień dobry trzeba było zrobić całą elektrykę :bzik:

nie miała najazdu, wiec problem bębnów i najazdu odpadł ;)

 

jak się rozleci coś na autostradzie w Niemczech to :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

od dłuższego czasu poszukuje taniej przyczepy ze względu na to ze jeszcze jestem studentem oraz mam słaby samochód.

dostałem propozycje odkupienia przyczepy z Niemiec podano mi mayer 510t ale nie mogę znaleźć żadnych zdjęć ani danych tej przyczepy. :( rocznik 88-90

 

drugi problem przyczepa jest wyrejestrowana i bez ważnego TUV czy macie pomysł jak ją tanim kosztem sprowadzić??

 

A sprawdziłeś przynajmniej Kolego czy DMC się zgadza i czy dasz radę swoim samochodem toto pociągnąć?? ..... teoretycznie rzecz jasna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

od dłuższego czasu poszukuje taniej przyczepy ze względu na to ze jeszcze jestem studentem oraz mam słaby samochód.

dostałem propozycje odkupienia przyczepy z Niemiec podano mi mayer 510t ale nie mogę znaleźć żadnych zdjęć ani danych tej przyczepy. :( rocznik 88-90

 

drugi problem przyczepa jest wyrejestrowana i bez ważnego TUV czy macie pomysł jak ją tanim kosztem sprowadzić??

 

Meyer jeśli się nie mylę, to podwozie przyczepek IFA montowanych za naszą zachodnią granicą.

 

Ojciec swego czasu miał takie cudo i pamiętam ze tam było w DR coś Mayer IFA Bastei I

Wyglądało to tak: http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-bastei-i1705359503.html i to bylo zarejestrowane jak Mayer

 

Bastei II czasami można gdzies jeszcze zobaczyć

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Adam1988 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę ją mieć powiedzmy za 1500 zł + żółte tablice 500 zł + paliwo 700 zł= 2700

 

Za 2700 możesz mieć super namiot i niezłe tygodniowe wakacje.

 

Pamiętacie jeszcze piosenkę z kolonii i obozów: "na ulicy Grodzkiej jest burdel na kółkach...."

Ta buda się tylko do tego nadaje.

 

Oczywiście jak włożysz w nią kilka tysięcy, i kilkadziesiąt a może kilkaset godzin pracy to można ją doprowadzić do stanu używalności, ale jaki jest sens?

Największy biznes jednak zrobi Niemiec sprzedając ją za 400 eur. Już widzę jak będzie przez miesiąc chlał browara z kolesiami mówiąc że zrobił interes życia, co będzie oczywiście prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.