Skocz do zawartości

problem ze znalezieniem przyczepy


ljanowski

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

od dłuższego czasu poszukuje taniej przyczepy ze względu na to ze jeszcze jestem studentem oraz mam słaby samochód.

dostałem propozycje odkupienia przyczepy z Niemiec podano mi mayer 510t ale nie mogę znaleźć żadnych zdjęć ani danych tej przyczepy. :( rocznik 88-90

 

drugi problem przyczepa jest wyrejestrowana i bez ważnego TUV czy macie pomysł jak ją tanim kosztem sprowadzić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego - nasza wiedza o nietypowych markach nie jest nieograniczona. Ja nie kojarzę takiej. Przejrzałem na stronach NL, na mobile.eu, ebay, w Info-Ekspercie - niestety brak informacji o takiej marce. Co oczywiscie nie znaczy, że jej nie ma.

Nie jestem jednak pewien, czy 510t nie oznacza długości (co by to nie była za budka). 5 metrów, przełoży się na sporą DMC.

Rozumiem, że otrzymałeś informację, że jest w atrakcyjnej cenie do kupienia przyczepka Mayer 510t. Nawet jej nie widziałeś, ale już się na nią napaliłeś.

Zastanów się jakiej pomocy od nas oczekujesz:

A - rady co kupić spełniając podane warunki,

B - rady - czy kupić przyczepę któej na oczy nie widziałeś, bo tania?

C - radę jak znaleźć zdjęcie podobnej budki w internecie.

 

Sorry, że tak wprost, ale czasem kubeł zimnej wody się przyda.

A w zależności od Twoich oczekiwań:

Jeżeli wybrałeś odpowiedź:

A - to masz radę w pierwszym moim poście,

B - nigdy, absolutnie nigdy nie polecam napalać się na zakup przyczepy oglądając tylko zdjecia. Nie widząc NAWET fotek - nawet nie bierz pod uwagę zakupu "kota w worku". Cena ma tu znaczenie drugorzędne. Kupić budkę za 500 EUR, dołożysz drugie 500-1000 i jeszcze może się okazać, że będzie się nadawać na cieciówkę. Napalić możesz się na budkę, którą obejrzysz...

C - jeżeli są problemy z identyfikacją marki przyczepy, to nawet Święty Boże nie pomoże. Musisz googlować.

 

Tyle w temacie. Dobrze się zastanów i nie wydaj z trudem (zapewne) zarobionych pieniędzy na g ...o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Kolego. Innego sposobu nie ma. Żeby zarejestrować budkę w Polsce musisz mieć przegląd, tłumaczenie papierów i ubezpieczenie.

Laweta wbrew pozorom jest najtańszym rozwiązaniem. Inne pytanie jest - czy tanim.

Oczywiście - możesz spróbować przyprowadzić budkę "na żywioł" - bez papierów. Ale może okazać się, że Cię zatrzyma policja w DE, albo w Polsce. Wtedy to będzie pozorna oszczędność.

 

PS

Dobrze sie zastanów, czy stać Cię na przyczepę. Za darmo to można w gębę dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morzesz spróbować poszukać ofert na przewóz, ale to raczej tanie nie będzie. W tej firmie kiedyś pracowałem: http://www.auto-moto...eo.pl/main.html i pamiętam, że jak czegoś brakowało nam do ładunku, to zabierali...jak gdzieś w miarę po drodze...W razie co pytaj o P. Zbyszka

Ps. z kad ta przyczepka

Edytowane przez golab (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma TUV a jest sprawna to takowy zrobisz bez problemu na pierwszej lepszej stacji do tego żółte talice wywozowe i możesz ja śmiało przywieźć z Niemiec na kołach to akurat nie problem ...

 

Ale to co gfizyk napisał powinieneś sobie 10ć razy przeczytać... jeszcze jej nie widziałeś, nie widziałeś nawet zdjęć a koniecznie chcesz kupić ... :niewiem: ja tam nawet takiej oferty bym nie rozważał, chyba że ktoś daje Ci ją za darmo lub za przysłowiowe 100ÔéČ i chcesz przywieźć -> sprzedać -> zarobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.