Skocz do zawartości

Statystyka pobytu na zlocie w Zdworzu


Marcin T

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba moj mail nie dotarl? To mozna dopisac ROBERTO na 28-29.04, przyjedziemy przynajmniej na jeden dzien w drodze na urlop.

Bez paniki :krzykacz:

Plik zaktualizowalem i jestes na liscie, to ta tabelka Piotrka jest troche nie halo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plik zaktualizowałem i jesteś na liście, to ta tabelka Piotrka jest trochę nie halo

 

A tam zaraz nie halo. Dane są aktualne jesli chodzi o stan sprzed jakichs 6 godzin :hehe:. Zaraz sie skoryguje :hehe:

 

[ Dodano: Sro 04 Kwi, 2007 20:51 ]

No i "się" skorygowało :hehe::krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; czytam właśnie statystykę pobytu.Na dzień dzisiejszy jest nas 10 załóg,które zaczynają pobyt od 27.04. W związku z tym może są chętni aby zlot rozpocząć od zwiedzenia kopalni soli w Kłodawie? Możemy zebrać się ok.godz.15 przed kopalnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

w tabelce jest błędny zapis tz. będe 03.05. napewno

natomiast jak wyrwiemy wolne z fabryki to przyjedziemy 01.05. rano lub przy braku możliwości załatwienia wolnego 02.05. po pracy czyli w godzinach wieczornych .

 

Przepraszam i pozdrawiam oraz proszę o aktualizację jeśli to ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie byłem na forum

 

na początku pisałem 1-3 ale zaszły zmiany

 

jedziemy na wycieczke po polsce i jak bedziemy wracać to dopiero wpadniemy

 

czyli

3-5maja

 

wczesniej nie damy rady

 

jeśli się coś zmieni to damy znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz wyslalem ale nie wiem czy wszystko zrobilem prawidlowo, ale jakby co to wpadne w zapowiedzianym skladzie 29.04 - 03.05

pozdrawiam

Jestes na liscie, zreszta wiekszosc uczestnikow sie wpisala. No Admin jeszcze zwleka, wstyd :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.