Skocz do zawartości

termy Bukfurdo


Rekomendowane odpowiedzi

wszystkim, którzy polecali termy bukfurdo skladam gorące podziękowania za zmarnowanie dwóch dni urlopu, termy są fantastyczne, dla każdego po 75 roku życia, pozostali mogą mieć problemy

w największym skrócie jest to ciechocinek do kwadratu, dla dzieci jest tylko kilka zjeżdżalni, reszta basenów jest zajęta przez emerytów,

jest co prawda w przygotowaniu jakiś adventure park ale bynajmniej wczoraj był jeszcze zamknięty

 

osobiście w drodze do Włoch czy CHorwacji polecam terme Ptuj w Słowenii, baseny, skocznie, zjeżdżalnie, sztuczna fala i wyszynk nad basenem, no i publicznośc taka że i oko jest na czym zaczepić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówimy o

http://www.google.pl/search?q=bukfurdo&hl=pl&biw=1024&bih=677&prmd=ivnsm&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=114PTrCnFsLNhAfkg-n0DQ&ved=0CEgQsAQ

 

to osobiście polecałem to miejsce i dalej będę go polecał.

O gustach się ponoć nie dyskutuje i jak to mówią jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki. Zjeździłem Węgry wzdłuż i wszerz parę razy i powiem, iż akurat tam wreszcie doświadczyłem ciszy i spokoju wieczornego. (mimo tego że np w Hajduszobolszo byłem chyba z 8 razy i znów tam pojadę - bo tak lubię). Sam kompleks basenów a byłem tam 2 lata temu wraz z częścią ekstra płatną - wejście na zegarek nie ma się czego wstydzić w stosunku do innych ośrodków ( a jest chyba 2 lub 3 pod względem wielkości na Węgrzech). Standardy wytyczają tam goście przede wszystkim z Austrii i Niemiec i język niemiecki jest tam obowiązkowy hehe(1).gif. Moje dwie córki przez cały czas pobytu jakoś nie marudziły - duże zjeżdżalnie nawet wtedy były bezpłatne a w porównaniu z Hajduszoboszlo w basenach garstka ludzi (lipiec), blisko do Wiednia na wycieczkę oraz do miejscowości Koszeg, Szombathely, Csepreg - gdzie też obowiązkowo byliśmy.

Faktycznie jeśli chcieć "zaczepiać oko" to lepiej w Hajduszoboszlo lub innych tętniących życiem nocnym ośrodków. Niestety wszystkim nie można dogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bukfurdo byłem 4-5 lipiec i powiem szczerze że też nie przypadło mi do gustu... mnóstwo chamskich geriatryków, kemping opanowany w 80% przez czechów.... ja już będę omijał szerokim łukiem ten kompleks choć cena jest spoko.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.