Skocz do zawartości

ZALEW SULEJOWSKI


Pawel1o

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może jakieś namiary na fajny, cichy kemping w okolicach zalewu sulejowskiego. Ostatnio zaraziłem karawaningiem moich rodziców i jak przystało na osoby w mocno średnim wieku szukają właśnie takiego miejsca, sam też bym się w takie wybrał. Tam gdzie jeździłem dotychczas w te okolice była wolna amerykanka i jak przyjechała grupa młodych gniewnych pijących całą nac to o spokój było trudno.

Pozdr.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę lat temu byłem w Bronisławowie (dojazd od strony Wolborza) było wtedy dość spokojnie i ośrodek całkiem przyjemny

proponuje odwiedzić stronkę http://wodnikbronislawow.pl/wodnik/ może ktoś był tam ostatnio to cosik dopowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam.

Mam pytanie do kolegów  i koleżanek.

Jestem z Łodzi i podjąłem pracę w Tomaszowie Mazowieckim.I z tego też powodu szukam jakiegoś fajnego miejsca nad Zalewem Sulejowskim na stacjnowanie przyczepy,w miarę blisko Tomaszowa no i fajnie by było jakby miejscówka była blisko brzegu ( jestem wędkarzem ).

Mam na myśli jakieś miejsca na terenie prywatnym,ogrodzonym,bo przyczepa na czas kiedy będę w pracy (8-10 godzin),będzie stała sama.

Może macie jakieś kontakty,namiary i pomysły na takie miejsce.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad Sulejowskim, masz stanicę wędkarską. Byłem tam kilka lat temu i nie wiem jak jest teraz. Można było tam zaparkować cepkę. Były również tam łódki w śmiesznej cenie. Poszukaj w necie strony i zadzwoń.


Mam stronę: http://www.pzwkolomiejskie30.pl/readarticle.php?article_id=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było tam sporo sandaczy :]  Jak jest teraz, niestety nie jestem w stanie napisać. Jak już tam będziesz, to opisz jak tam jest teraz i czy są ryby. Mam ochotę się tam wybrać w jakiś weekend :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Barkowice to nie jest aż tak blisko Tomaszowa. Jeśli pracujesz w TM (co mnie pozytywnie zaskoczyło, bo kiedyś to raczej ludzie z TM jechali do pracy do Łodzi i innych miast) to po pracy fajnie jest skoczyć gdzieś blisko. Może przejedź się po prostu do portu przy tamie i zapytaj Marka (szefuńcio) czy nie wie u kogo można by postawić przyczepę gdzieś blisko, tzn. w Starej Wsi. Miałbyś kilka kilometrów z miasta do przyczepy i już łowisz. Dojazd dobry, droga jest rozsądna. S wumie w tej zabawie chodzi o to, żeby było przyjemnie. A jak dojazd będzie zbyt uciążliwy to czasem nie pojedziesz bo Ci się nie będzie chciało. Co Ci szkodzie zapytać w porcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inhalt - byłem dzisiaj w porcie,rozmawiałem z Panem Markiem,ale niestety nic mi nie podpowiedział  :( ,ale jeszcze raz dzięki za info.

Jutro jadę w kolejne miejcse  :hmm: POZDRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.