Skocz do zawartości

Goście w Grudziądzu


baja02

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj do Grudziądza zawitała "karawana" 4 kamperów: Elert1, Jawa, Martens i Pawał P.

Pozwiedzali troche zabytki starego Grudziądza, a na nocleg zaprosiłem na "P" przy "SOLANKI SPA Marusza. Bezpiecznie przenocowali i dzisiaj w godzinach południowych wracają do domów. Jak wspominają ten pobyt napewno napiszą sami, a ja życzę im szczęśliwego powrotu i do następnego spotkania. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baja02, było na prawdę fantastycznie. już się biorę do roboty i wkleję fotki

 

[ Dodano: Nie 25 Mar, 2007 22:59 ]

Witajcie serdecznie. Dostałem sms'a, że Martez już pije drinka i zdaje relacje żonie, czyli szczęśliwie w domku. Widzę, że Jawa też już szczęśliwie w domku. Jeszcze tylko czekamy na Elera, oni maja pare kilo dalej. Było fantastycznie, rozpakowujemy z żoną bagaże i wspominamy jak było fajnie. Kamperek na parkingu stygnie, a ja siedzę na forum i już wklejam fotki.

BAJA Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Ciebie Jacku, przez duże "C" (tu olbrzymi szacunek). Jesteś zacnym człowiekiem i wspaniałym karawaningowcem.

Dzięki życzliwości Baji zostaliśmy wspaniale ugoszczeni w ośrodku odnowy biologicznej SOLANKI SPA Marusza(chyba nic nie pomyliłem). Zażyliśmy kąpieli solankowych, hydromasaży i oddychaliśmy powietrzem z tężni słuchając śpiewu ptaków i popijając gorącą czekoladę(wyobrażacie to sobie??). Wstawię zdjęcia bo pewnie nie wszyscy w to wierzą.

Baja jeszcze raz serdeczne pozdrowienia. Zawsze będziesz moim i na pewno każdego z nas, Marteza, Elerta i Jawy, serdecznym gościem. A teraz mówię za siebie: jak będziesz w Warszawie- to dzwoń!!!

Kompletna relacja z wyprawy na http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=125

post-13209-imported-93c0c87e-5fcc-4f4f-a046-bd5eb824c131_thumb.jpg

post-13209-imported-6afecba9-ef06-4be2-947e-b5ec780647f3_thumb.jpg

post-13209-imported-2280c96b-96ec-4f8a-837e-a3a7a6ea63c6_thumb.jpg

post-13209-imported-653cdeeb-9628-4bac-b2d2-a92abf9fe08a_thumb.jpg

post-13209-imported-934be897-ff0f-4aec-8401-e1cf9a1c10d7_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się, że zadowoleni jesteście z pobytu u nas.od czasu waszego pobytu u nas zaglądam na tą stronkę i bardzo mi się podoba. nie wiem czy kiedyś nie wciągnie mnie taki rodzaj turystyki.pozdrawiamy sympatycznych gości i zapraszamy ponownie do solanek, recepcja

 

[ Dodano: Wto 27 Mar, 2007 10:14 ]

FAJNIE, ŻE JESTEŚCIE ZADOWOLENI Z POBYTU W SOLANKACH POZDRAWIAMY Z RECEPCJI

ZAPRASZAMY

 

[ Dodano: Wto 27 Mar, 2007 10:15 ]

CHYBA NAPISAŁAM 2 RAZY TO SAMO. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.