Skocz do zawartości

grecja


bubek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Wybieramy się do Grecji,planowany wyjazd-noc 29/30 lipca.Czy ktoś jechał w takim terminie,bo z opisów już wiem,że może być kiepsko na granicy węgiersko-serbskiej.Na poprzednim forum doczytałam, że jest jakieś mniejsze przejście graniczne,gdzie się tak długo nie stoi.W Grecji chcemy dotrzeć na płw. chalkidiki,pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bubek.

 

Kolega konrad_b wraca w czwartek z Grecji i jak Go znam to rad będzie miał bezliku. :klnie:

 

Żeby było śmieszniej to jest z Krakowa. :smirk:

 

Co wy z tą Grecją.

 

Cały Kraków wyjeżdża przed kryzysem w Grecji. :niewiem:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bubek.

 

Kolega konrad_b wraca w czwartek z Grecji i jak Go znam to rad będzie miał bezliku. :klnie:

 

Żeby było śmieszniej to jest z Krakowa. :smirk:

 

Co wy z tą Grecją.

 

Cały Kraków wyjeżdża przed kryzysem w Grecji. :niewiem:

 

Pozdrawiam

 

 

 

Witaj Bubek.

 

Kolega konrad_b wraca w czwartek z Grecji i jak Go znam to rad będzie miał bezliku. :klnie:

 

Żeby było śmieszniej to jest z Krakowa. :smirk:

 

Co wy z tą Grecją.

 

Cały Kraków wyjeżdża przed kryzysem w Grecji. :niewiem:

 

Pozdrawiam

 

 

 

witaj sławcio,no cóż chyba dlatego grecja, bo może to być ostatnia szansa wyjazdu do Grecji przed jej bankructwem,a jak ja wykupią np. Niemcy,to głupio tak jechać na wakacje do NIemiec?Ale może nie będzie tak źle. Tak serio byliśmy tam samochodem 2 razy,zwiedziliśmy solidny kawał lądu i 2 wysepki,było super,znajomi którzy jeżdżą z przyczepą,aktualnie tam są,polecili nam chalkidiki,taniej niż w Chorwacji,pogoda gwarantowana,morze czyste i ciepłe,czego więcej potrzeba...chyba dłuższego urlopu.Dzięki za odpowiedź,z niecierpliwością oczekujemy paru rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje że masz rację.

 

Osobiście z Hansami mi lepiej i prościej niż z Angolami i Francami.

 

Niemcy mogli by być bardziej szczodrzy i mogli by pamiętać że często są gośćmi. Reszta ok. :yes:

 

Konrad też chyba był na chalkidiki.

 

Ciekawe, ale możliwe że potem (za rok np.) może być jeszcze taniej.

 

Jeżeli chodzi o ceny w Chorwacji to fakt, trochę przeginają. :oslabiony:

 

Pozdrawiam.

 

Tę czekam na relację. Do czwartku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, ja 6 lipca po taz trzeci jadę do grecji , przejścia węgirsko-serbskiego nie polecam w wekend ale nie ma reguły , mogę polecić kamping melissis koło sikii , spokojnie ,czysto, Wi-Fi gratis, z kempingu wychodzimy prosto na plaże, cenę można ustalić z właścicielem meilowo, w tym roku płacę o 6 euro mniej niż wynika z cennika.Jeśli masz konkretne pytania to pisz ,postaram się odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja 6 lipca po taz trzeci jadę do grecji , przejścia węgirsko-serbskiego nie polecam w wekend ale nie ma reguły , mogę polecić kamping melissis koło sikii , spokojnie ,czysto, Wi-Fi gratis, z kempingu wychodzimy prosto na plaże, cenę można ustalić z właścicielem meilowo, w tym roku płacę o 6 euro mniej niż wynika z cennika.Jeśli masz konkretne pytania to pisz ,postaram się odpowiedzieć.

 

 

 

Witam. Czy Melissi to mały kemping czy raczej z tych kombinatów? My lubimy raczej małe, kameralne kempingi. Czy możesz polecić jeszcze jakieś kempingi na Chalkidiki, z tych małych oczywiście. My wybieramy się dopiero we wrześniu,pierwszy raz do Grecji, więc jak wrócisz to chętnie poczytamy relacje z twojej podróży i z pobytu na kempingu. :tuptup:

 

 

Udanego urlopu życzymy :banan:

Edytowane przez jacek65 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, moje "relacje" są tu http://forum.karawaning.pl/topic/6089-grecja-2011/page__view__findpost__p__195377

nie widziałem tego wątku jakoś wcześniej ...

 

nie wiem co Was jeszcze interesuje ... :niewiem:

pytać puki pamiętam ;)

 

co do objechania granicy w Roszke, to jest to przez miejscowość Tompa, w Szeged trzeba zjechać z M5 na drogę 55, potem na 53 w kierunku Serbii

wyjeżdża się Suboticy i nadkłada ok 40km, ale warto jeśli kolejka jest na granicy.

 

Pytanie czy uda się zawrócić jak będzie korek ? trasę znam tylko z netu, miałem ją opracowaną na papierze ;)

w tygodniu był luz na granicach, jak przekraczaliśmy w czwartek ok 22 granicę Węgierską to od strony Węgier stało trochę samochodów, może za 30-40aut :hmm:

 

co do małych kempingów, było ich trochę, nawet w Kalamitsi (tam gdzie staliśmy), ale większość z nich była pozamykana, więc nie wiem czy w sezonie ruszą :niewiem:

 

w sumie na Chalkidiki kempingów jest cała masa ... aha i nie są to kempingi w stylu tych Chorwackich molochów gdzie do wody trza iść 10min przez teren zajęty stacjonarnymi cepkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki,na pewno skorzystamy z twoich rad,bo niestety wyjeżdżamy z piątku na sobotę (29/30lipca),lepiej nie można,haha,ale tak wypadło.Mam nadzieję,że w Grecji jakiś fajny kemping się znajdzie.Już się nie możemy doczekać urlopu,bo cóż,pogoda w naszym pięknym kraju pozostawia wiele do życzenia,zimno,deszcz,a nawet śnieg,masakra jakaś.Dzięki za wskazanie drugiego przejścia,zobaczymy.Do Grecji jedziemy trzeci raz,ale wcześniej bez przyczepki i jechaliśmy przez Bułgarię i Rumunię.Co prawda niby strefa Shengen,ale czekanie na prom na granicy Bułgaria-Rumunia.........nie polecam.Ostatnio czekaliśmy 3 godziny,upalny koszmar i syf.I w dodatku ta przyjemność kosztuje samochodem osobowym 30 eurasów,z przyczepą to cena,że strach się bać.I jeszcze te góry i dziurawe drogi,niczym u nas.Może to drugie przejście będzie mniej tłoczne.Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki.bow.gif

 

witam, ja 6 lipca po taz trzeci jadę do grecji , przejścia węgirsko-serbskiego nie polecam w wekend ale nie ma reguły , mogę polecić kamping melissis koło sikii , spokojnie ,czysto, Wi-Fi gratis, z kempingu wychodzimy prosto na plaże, cenę można ustalić z właścicielem meilowo, w tym roku płacę o 6 euro mniej niż wynika z cennika.Jeśli masz konkretne pytania to pisz ,postaram się odpowiedzieć.

 

 

 

Wielkie dzięki,przyznam,że też wypatrzyliśmy ten kemping,pzdr,banan.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kamping melissis ponieważ:

-większość klientów to grecy przyjeżdżają głównie na wekendy( w tygodniu spokój)

-wychodzisz z kampingu przejście przez drogę i jesteś na plaży

-na plaży pustki (przynajmniej w lipcu, w sierpniu może być tłoczniej)

-wejście do morza łagodne, 30 m od brzegu woda sięga do pasa(przy małych dzieciach to istotne)

-teren od początku przeznaczony pod kamping czyli obsadzony drzewami liściastymi które dają w południe przyjemny "chłód"

-gospodarze bardzo mili i bezproblemowi

-na terenie sklep a jak ktoś lubi to po sąsiedzku tawerna.

Zdjęcia można zobaczyć na ich stronie w pełni odpowiadają rzeczywistości /www.camping-melissi.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kamping melissis ponieważ:

-większość klientów to grecy przyjeżdżają głównie na wekendy( w tygodniu spokój)

-wychodzisz z kampingu przejście przez drogę i jesteś na plaży

-na plaży pustki (przynajmniej w lipcu, w sierpniu może być tłoczniej)

-wejście do morza łagodne, 30 m od brzegu woda sięga do pasa(przy małych dzieciach to istotne)

-teren od początku przeznaczony pod kamping czyli obsadzony drzewami liściastymi które dają w południe przyjemny "chłód"

-gospodarze bardzo mili i bezproblemowi

-na terenie sklep a jak ktoś lubi to po sąsiedzku tawerna.

Zdjęcia można zobaczyć na ich stronie w pełni odpowiadają rzeczywistości /www.camping-melissi.com/

 

Mam jeszcze jedno pytanko,czy jest tam gdzie pojeździć na rowerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. pomyślimy o tym. :ok:

 

Jak możesz to napisz jeszcze swoje wrażenia,chociaż trzeci raz to już dla ciebie nie nowosć. Jakieś foto może, jaką masz miejscówkę, czy z przyczepki masz widok na morze? :dzieki:

 

Jak przebiegła ci droga, którędy zawsze jeździsz? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.