Skocz do zawartości

Kruszwica-pole namiotowe ?


Jurek121175

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś przebywał w Kruszwicy na polu namiotowym? Znalazłem takowe na oficjalnej stronie miasta Kruszwica, ale żadnych dodatkowych informacji i zdjęć nie zauważyłem. Chcę się tam wybrać przy okazji, ale nie wiem czy warto tam nocować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, czy ktoś przebywał w Kruszwicy na polu namiotowym? Znalazłem takowe na oficjalnej stronie miasta Kruszwica, ale żadnych dodatkowych informacji i zdjęć nie zauważyłem. Chcę się tam wybrać przy okazji, ale nie wiem czy warto tam nocować.

 

Zobacz na stronie KŻ Popiel. Byłem u nich kilka razy w 2006, ale żaglówką. Stało kilka przyczep, a warunki karawaningowe i jachtingowe pewnie podobne. W ciągu dnia dostęp do płatnych sanitariatów z ciepłą wodą, prysznicami oraz WC. Po 22-giej tylko zimna woda oraz jeden WC. Myślę, że nic się nie zmieniło przez te 5 lat.

 

Jest (a może był) ośrodek na drugim końcu jeziora w Połajewie, ale nie wiem czy dysponuje miejscem na kamping. Toalety zamykali chyba o 21-ej a piwo sprzedawali znacznie dłużej. Za potrzebą pozostawało w krzaki :czerwona:

 

W południowej części jeziora (na przeciw Połajewa, powyżej Mielnicy) widziałem biwakujących z przyczepami, ale nie wiem czy na dziko, czy na działce. Dla mnie Gopło stanowi atrakcję tylko jako akwen do żeglowania. Gdybyś chciał popływać to chętnie podzielę się wiedzą, ale w sprawie pól namiotowych to chyba więcej sobie nie przypomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jurku!

 

Wybacz ciekawość. Co cię ciągnie do Kruszwicy?

 

 

Przecież to są piękne okolice nad jeziorkiem, dzieciakom opowie się legendy itp. A jak się rozgadam to będzie za późno, aby wracać do domu, więc myślałem o noclegu :sleep: właśnie w tych okolicach. Pozdrowienia :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to są piękne okolice nad jeziorkiem, dzieciakom opowie się legendy itp. A jak się rozgadam to będzie za późno, aby wracać do domu, więc myślałem o noclegu :sleep: właśnie w tych okolicach. Pozdrowienia :banan:

 

Uff, już się obawiałem, że chcesz tam zabawić dłużej. :jump:

Aż trudno uwierzyć, że cała okolica jest tak bardzo zaniedbana turystycznie. Pływając po Gople odkrywam różne ciekawe miejsca w okolicy, ale dostępne tylko dla zapaleńców, którzy lubią koczować w krzaczorach. :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.