Skocz do zawartości

Przedzlotowe dyskusje , sugestie , uwagi ...


finger

Rekomendowane odpowiedzi

Paulos: W temacie spływu, to ja bym zaproponował nieśmiało, aby ludzi tu przepytać i może coś zorganizować już wcześniej. Trochę nas będzie, a ilość kajaków zapewne ograniczona. Spływy to coś wspaniałego i jestem przekonany że wielu by popłynęło.

No i koniecznie, wzorem majowego "nie zlotu" w Sławie musimy rozegrać mecz piłkarski!

 

Hello!

Nie ma potrzeby wcześniejszej organizacji spływu, lub robienia jakichkolwiek zapisów. Jeśli znajdą się chętni to na miejscu można wszystko załatwić, w okolicy jest mnóstwo kajaków do wypożyczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spływ kajakowy proponuję rozpocząć z Chocimskiego Młyna.Rzeczka wąska ,bardzo urokliwa,płynie łakami i lasem,następnie kawałek jeziora no i Swory.Tam postój na małe co nieco no i dalej do Płęsna.Całość trwa 6 do 8 godzin.

 

Spływ od Chocinskiego Młyna do Płęsna sprawia niezapomniane wrażenia, szczególnie odcinek Chociną do jeziora Krasińskiego. Ale może sprawić trudność mniej wprawionym z uwagi na długość trasy. Dla mniej wprawionych można polecić spływ Zbrzycą od Śluzy do Płęsna. Długość spływu około 3 godz w spokojnym tempie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulos dobrze prawi. Płynąłem i jedną i drugą. Dla mniej wprawnych lepszy będzie spływ Zbrzycą. Spływ Chociną to jednak meandry i mniej wprawni mogą być "zawiedzeni"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hello!

 

UWAGA

Ważna informacja dla lubiących moczyć kija w wodzie (wędkować) ;)

Zezwolenie na połów ryb w okolicznych akwenach można nabyć w sklepie "BAJA plus" na ul Mestwina w Swornegaciach. Jest tam również dostępny wykaz akwenów i cennik.

Informacje odnośnie cennika, akwenów oraz wykaz punktów sprzedaży można zobaczyć tutaj: http://www.charzykow...y.pl/index.html

Edytowane przez paulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z przykrością musimy zrezygnować z udziału w zlocie. Skrzynia biegów naszego holownika odmówiła posłuszeństwa. Do zobaczenia na przyszłorocznych zlotach. Pozdrawiamy

 

No ale trzy takie same posty to chyba przesada oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tam bedzie najwczesniej?? pytam bo ja to chyba zaczne urlop od poniedzialku najblizszego i nie wiem czy nie wywalic tam juz sporo wczesniej...postawic sie...pozwiedzac a potem to juz bede mial czas tylko dla Was....oczywiscie pomiedzy jedna gonitwa za Igorem a druga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i kolezanki a kto moze podac jakies ciekawe 1-2 miejsca na trasie Warszawa-Człuchow lub Chojnice....W sensie nie wiem czy nie wyjedziemy wczesniej pare dni....to moze po drodze gdzies bym sie zatrzymal jeszcze na 2-3 dni....tylko zupelnie nie mam pomyslu gdzie...Bachotek juz bylismy...wiem ze w okolicach Brodnicy troche tego jest....no jest jeszcze Iława i Siemiany nad Jeziorakiem...ale tam juz wszedzie bylem....a nie znam po drodze zadnych fajnych miejsc z kempingami....tak co by cos skorzystac i zobaczyc tez ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.