Skocz do zawartości

Przedzlotowe dyskusje , sugestie , uwagi ...


finger

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Rysiaczek napisał , że pojawi się oddzielny temat (wątek) .

 

Czytajcie chociaż te kilka postów wstecz .

 

PS - Proszę też się ... zmęczyć i samemu dopisywać w odpowiednim wątku do listy bo nikt nie będzie Was szukał po stronach innych tematów i dopisywał pojedyńcze wystąpienia .

 

Finger robisz się taki jak ja skromny.gifzlosnik.gifpifo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwko chętnie ale mimo wszystko trochę się w poglądach różnimy . Może to i dobrze . Jest ciekawiej . Oby tylko z tej różnicy poglądów coś dobrego wychodziło . :ok:

Co do zapisywania na listę . Zwyczajnie jej jeszcze nie ma a tu już zapisy , co tam zapisy , "zapiszcie mnie" .

Ja staram się śledzić temat dość dokładnie i tyle wystarczy by wiedzieć gdzie się zapisać . Nie zwykłem zadzierać nosa do góry ale tu naprawdę wystarczy cofnąć się kilka postów wstecz .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ciekawe wrazenia, niektore porazajace, wypada czekac na telewizje.

Wieeem, pojechalem jak zwykle...:czerwona:

 

Ale jakby fajnie i bez niezwykle atrakcyjnego programu bylo, to mozna by pojechac, bo miejsce jakby w zajawce fajne.

Swini na patyku to moze nie byc i cukrowej waty, za to nalepka fajna - suuuper. Dzieki Paulos za pomysl.

Kubkami i znaczkami bym nie zawracal glowy, jak juz, to zrobic nalepki NUMEROWANE - to dopiero bedzie pamiatka cenna...

Bo z pierwszych 3 zlotow to mi jeszcze zostalo nalepek...

I to nie musi byc numer wydrukowany w drukarni, za duzo zachodu :bzik: , wystarczy miejsce na wpisanie flamastrem...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Tak na dwa dni, zeby pogadac, odpoczac, pogapic sie na zielone i niebieskie.

A moze jeszcze w jeziorze bedzie ciepla woda?

 

J .:bzik:

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwko chętnie ale mimo wszystko trochę się w poglądach różnimy .

 

Nie chodzi mi o poglądy grinser006.gif. Człowiek jak za dużo na forum po przebywa to "zgredzieje" zlosnik.gif - ma zbyt wyidealizowany obraz forumowicza czytającego wszystko od deski do deski ze zrozumieniem i bez zbędnych nadinterpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ciekawe wrazenia, niektore porazajace, wypada czekac na telewizje.

Wieeem, pojechalem jak zwykle...:czerwona:

Jak zwykle :)

Ale jakby fajnie i bez niezwykle atrakcyjnego programu bylo, to mozna by pojechac, bo miejsce jakby w zajawce fajne.

Swini na patyku to moze nie byc i cukrowej waty ...

Świnki już tam są :) - fotka z galerii ośrodka - http://www.nawczasy.pl/pokaz_obiekt.php?action=pokaz_obiekt&id=807&str=7&lang=

 

Tak na dwa dni, zeby pogadac, odpoczac, pogapic sie na zielone i niebieskie.

A moze jeszcze w jeziorze bedzie ciepla woda?

J .:bzik:

 

Jacku . Uwierz mi , wiem , że to tak wygląda ale ja też jestem za takim spokojem jak opisujesz .

Trzeba też sobie zdać sprawę z tego , że jest też miejsce na tzw. FESTowanie .

Jedno drugiemu nie musi wchodzić w drogę . Podobnie było m.in. na Dżumowisku , gdzie kilkanaście metrów za nami odbywał się festyn z wielkim balonem w tle .

Nikomu to nie przeszkadzało .

Festyn nie mącił naszego spokoju a my nie musieliśmy latać i uciszać współprzebywających na kempingu .

Trzeba się tylko znaleźć w tym wszystkim .

Jestem przekonany , że podczas spotkania na X zlocie pogadamy o tym wszystkim przy odrobinie czegoś mokrego .

Proponuję nabrać do całości trochę dystansu . Będzie dobrze . :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o poglądy grinser006.gif. Człowiek jak za dużo na forum po przebywa to "zgredzieje" zlosnik.gif - ma zbyt wyidealizowany obraz forumowicza czytającego wszystko od deski do deski ze zrozumieniem i bez zbędnych nadinterpretacji.

Akurat tu się z Tobą zgadzam w 100% .

:hmm: Chyba jednak :look: tetryczeje . :hehe:

 

A może jednak warto założyć wątek aby było wszystko klarowne z zapisami na znaczek i może jeszcze na coś ?

Nie bardzo chcę się wtrącać organizatorom w tryby .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki znaczek i jakie co innego zlosnik.gif ?

Myślę że organizatorzy sami sobie z tym poradzą i nie będziemy ich na siłę zakładanymi wątkami zmuszać do czegokolwiek. Oni tu decydują waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli znaczek o którym wspomniałem ja (post 1) oraz Rysiaczek (post 4).

W dalszej części ktoś wspomniał o naklejce . Dlatego myślę , że warto założyć wątek z zapisami . Będzie klarowniej .

To tylko moja sugestia .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli znaczek o którym wspomniałem ja (post 1) oraz Rysiaczek (post 4).

W dalszej części ktoś wspomniał o naklejce . Dlatego myślę , że warto założyć wątek z zapisami . Będzie klarowniej .

To tylko moja sugestia .

 

Jasne że będzie klarowniej, ale samo napisanie postu nie powoduje wyprodukowania tych gadżetów. Robienie listy przez osobę która się nie podejmie produkcji jest hmm.gif... moim zdaniem mało poważne smirk(1).gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste . W przypadku postu Rysiaczka (post 4) można być pewnym na 200% dlatego moja sugestia dotyczy listy na znaczki . Co do naklejek to dopiero jak znajdzie się wykonawca .

Tomii . Wspominam o liście na znaczki bo wiem , że JanuszS miał pełne ręce roboty z powodu zamówienia w ostatniej chwili .

Mamy wakacje , terminarz dość krótki do zamówienia i jeszcze krótszy do realizacji i wykonania . Zlot mamy na początku września , więc aby nie zasypać Janusza robotą na ostatnią chwilę potrzebna jest orientacja jak duże będzie zainteresowanie .

Zapisy na liście też chwilę potrwają .

Wiem , że nie ma jeszcze projektu ale znając poprzednie prace Janusza (znaczki ze Sławy i Miłkowa) to wiem , że warto zamawiać w ciemno .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Właśnie wróciłem z Płęsna.

I co tu widzę!

Rysiaczek podjął się wykonania znaczków. Jest już lista, więc można się zapisać.

Naklejki będą, jest już kilka projektów. To biorę na siebie.

Jest propozycja wykonania kubków okolicznościowych (w końcu to zlot jubileuszowy) jeśli będą chętni, postaramy się załatwić.

 

W Pęśnie kemping już przygotowany do sezonu, co może potwierdzić kolega z forum który odwiedził to miejsce po raz pierwszy.

Dla ceniących spokój, nie polecam miejsca na postój w pobliżu plaży i ogniska. Bywa tam głośno, zwłaszcza w weekendy kiedy pojawiają się ludzie ze spływów kajakowych, którzy lubią poimprezować!

Jadącym od strony Chojnic polecam trasę przez Charzykowy, Funkę, Małe Swornegacie i Chocinski Młyn. Jakoś tak wydaje mi lepsza.

UWAGA dla korzystających z nawigacji:

Jeśli wpiszecie Płęsno, nawigacja może doprowadzić was do miejsca odległego od kempingu o jakieś 300m, ale po drugim brzegu rzeki. I w rzeczywistości jest to różnica około 10 km jazdy drogą. Podaję namiary na zjazd z drogi nr 236 Konarzynki - Brusy:

N 53 51 48 80

E 17 31 09 26

Zjazd znajduje się około 1500m od mostu w Swornegaciach.

W tym miejscu, według mojego super sprzętu hehe%281%29.gif stoi reklama kempingu i dalej mamy około 2km leśnej drogi.

 

 

Jeśli chodzi o program zlotu to ogłaszam że obowiązuje zasada: "RÓBTA CO CHCETA" ale jeśli macie jakieś propozycje to nie ma problemu, możemy pogadać. Świni na patyku nie przewidujemy. Na wszystkie pytania i niejasności postaramy się odpowiedzieć w miarę możliwości, jak co to walić do mnie albo do Lepciaka.

Ze swej strony proponuję dla chętnych spływ kajakowy. Jest w pobliżu kilka tras do wyboru. Ale to na miejscu wszystko ogarniemy.

Dla spragnionych zwiedzania proponuję okoliczne atrakcje turystyczne, szczególnie Szymbark z "domem do góry nogami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulos: W temacie spływu, to ja bym zaproponował nieśmiało, aby ludzi tu przepytać i może coś zorganizować już wcześniej. Trochę nas będzie, a ilość kajaków zapewne ograniczona. Spływy to coś wspaniałego i jestem przekonany że wielu by popłynęło.

No i koniecznie, wzorem majowego "nie zlotu" w Sławie musimy rozegrać mecz piłkarski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spływ kajakowy proponuję rozpocząć z Chocimskiego Młyna.Rzeczka wąska ,bardzo urokliwa,płynie łakami i lasem,następnie kawałek jeziora no i Swory.Tam postój na małe co nieco no i dalej do Płęsna.Całość trwa 6 do 8 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.