Skocz do zawartości

Przedzlotowe dyskusje , sugestie , uwagi ...


finger

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie na założenie tematu po to by nie wprowadzać zamieszania w innych wątkach dotyczących X zlotu (np. lista chętnych).

 

Tu chciałbym zapytać organizatorów czy z okazji X jubileuszowego zlotu karawaning.pl będzie lub jest przewidziany jakiś okolicznościowy znaczek ? Mam na myśli znaczek metalowy , przypinkę do np. kapelusza .

Czasu na ewentualne zamówienie i wykonanie nie ma zbyt wiele .

Naklejka to już raczej będzie w standardzie . :skromny:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Naklejka oczywiście będzie, mamy już wstępne projekty.

O znaczkach do przypięcia jak do tej pory nie rozmawialiśmy. Jeśli byli by chętni, to można by zrobić. No i przydał by się ktoś, kto jest oblatany w tym temacie.

W trakcie dyskusji przewinął się temat wykonania kubków okolicznościowych, ale to jeszcze zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O znaczkach do przypięcia jak do tej pory nie rozmawialiśmy. Jeśli byli by chętni, to można by zrobić. No i przydał by się ktoś, kto jest oblatany w tym temacie .

Paweł , celowo wspomniałem o tym temacie dlatego , że byłem przy rozmowie na Dżumowisku na temat znaczków . Nie chcę wychodzić przed szereg bo nie ma Rysiaczka i JanuszaS zapisanego na liście . Nie wiem też czy ta sprawa jest jeszcze aktualna . Z tego co pamiętam to wykonawstwem takim znaczków zajmował się JanuszS i to z nim trzeba będzie porozmawiać .

 

Na przestrzeni czasu widzę , że taki znaczek jest najładniejszą i najtrwalszą pamiątką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawą znaczka zajmę się osobiście . Projekt i zamówienie biorę na siebie . Nie ukrywam że cena będzie zależeć od ilości chętnych do zakupu . Pojawi się propozycja projektu i odrębny temat ! Jeżeli ktoś chce pobawić się w projektowanie znaczka , to proszę swoje prace wysyłać na mój PRIV lub mejla zdaniewicz@vp.pl . Projekt z ilością chętnych przeslę do naszego nadwornego grawera Janusza . Trzeba bedzie u zapłacić , co uczynię a kasę zbiorę potem . Trudno aby wysyłać do niego dziesiątki przelewów na głupie sumy . Myślę że to będzie najlepsze rozwiązanie zwłaszcza że pilotowałem już dwwa znaczki Zlotowe !

Projekty do 15 lipca : World , Corel , lub zeskanowany rysunek w PDF .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie rację. Znaczek jest chyba najbardziej odpowiednią pamiątką claps.gifna tak poważny jubileuszslinka.gif.

Jak będą robione to chętnie zaponabędę.270635636-JUMP2.gif

Moja pani się ucieszy.hehe(1).gifhehe(1).gifhehe(1).gif

Edytowane przez tymar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie rację. Znaczek jest chyba najbardziej odpowiednią pamiątką claps.gifna tak poważny jubileuszslinka.gif.

Jak będą robione to chętnie zaponabędę.270635636-JUMP2.gif

Moja pani się ucieszy.hehe(1).gifhehe(1).gifhehe(1).gif

Tymarku . Kiedyś nam zabraknie miejsca na znaczki nawet na meksykańskim sombrero . Będziemy je montować na parasolu z Żywca . :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie rację. Znaczek jest chyba najbardziej odpowiednią pamiątką claps.gifna tak poważny jubileuszslinka.gif.

Jak będą robione to chętnie zaponabędę.270635636-JUMP2.gif

Moja pani się ucieszy.hehe%281%29.gifhehe%281%29.gifhehe%281%29.gif

 

Hello!

Tymarku chciałbyś zaponabyć znaczek, ale jakoś nie widać Was na liście chętnych :look:

Twoja Pani Krysia ucieszy się bardziej jak ją do nas przywieziesz, a ty chcesz mydlić jej oczy znaczkiem :nono:hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja Pani Krysia ucieszy się bardziej jak ją do nas przywieziesz

Fingerki też się ucieszą bo mamy straaasznie dużo do nadrobienia .

Kto stawia ? Babcia czy dziadek ? Wnuczek czy wnuczka ? Czy coś może pokręciłem :bzik: ???

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko proszę nie wytykać mi że nie zapisałem się też na listę. :krzykacz:

 

ale coś Wam powiem, ten znaczek to musowo na mój kapelusz.

 

a w kwestii stawiania...........kto? i poco? i jak? :niewiem:http://www.youtube.com/watch?v=y-jtx8uDZDM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Tymarku chciałbyś zaponabyć znaczek, ale jakoś nie widać Was na liście chętnych :look:

Twoja Pani Krysia ucieszy się bardziej jak ją do nas przywieziesz, a ty chcesz mydlić jej oczy znaczkiem :nono:hehe%281%29.gif

 

Ja nie wiem jak to się stałoniewiem.gif. Ja nic nie chcę mdlić. Proszę blagam.gif nas szybko dopisać: ja i moja Krysia na drive.gifpewno.

Fingerki też się ucieszą bo mamy straaasznie dużo do nadrobienia .

Kto stawia ? Babcia czy dziadek ? Wnuczek czy wnuczka ? Czy coś może pokręciłem :bzik: ???

Fingerku, Ty to masz pamięć.policia.gif

Dziadoskie trza będzie pub2.gif, ale ja tyko mam być mężem Babci. yay.gifOczekujemy w lipcu na Emilkęwinner.gif.

Niech Babcia Krysia drink.gifdrink.gifdrink.gif.

Edytowane przez tymar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema domalować mnie do listy znaczków i naklejek. POZDRAWIAM.

Przecież Rysiaczek napisał , że pojawi się oddzielny temat (wątek) .

 

Czytajcie chociaż te kilka postów wstecz .

 

PS - Proszę też się ... zmęczyć i samemu dopisywać w odpowiednim wątku do listy bo nikt nie będzie Was szukał po stronach innych tematów i dopisywał pojedyńcze wystąpienia .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.