Skocz do zawartości

Lista chętnych na przyjazd na X Zlot - Płęsno


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiemrant.gif jak to wyszłosciana.gif, ale bardzo proszę o sprostowanie listytuptup.gif.

Pewnie myślałem, że to takie oczywiste.palacz.gif (Tak naprawdę jestem ostatnio trochę zalatany.)

Ale moja Krysia i ja będziemy z Wami na tym zlocie na pewno270635636-JUMP2.gif.

Jak mógłbym przegapić taką okazję do spotkaniatn24camping.gif w tak pięknym miejscu.

Jak bym mógł w czymś pomóc w organizacji to w miarę moich skromnych możliwości proszę na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co bedzie jak sie napisze, ze sie bedzie , a jak sie okaze ze, ze sie zniechecilo do bycia i sie nie bedzie?

Bedzie kara? :tuk:

 

Bo sie najpierw zachecilem, a potem dosc szybko zniechecilem.

Ale z przewaga na zachecilem, bo sie z Thornem , Komturem, Ryszardem, Sowa i Piotrkiem dlugo nie widzialem :calus:

 

J.

 

To na razie jeszcze mnie nie nie wpisujcie, bo to nie wiadomo do ostatniego dnia...:mlot:

A mozna byc na liscie rezerwowej? hehe%281%29.gif

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się nie zapisać i przyjechać waytogo.gif.

Ja z Komturem to się nawet dziś widziałem skromny.gif - w sumie to pierwszy nasz gość w nowej przyczepie palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo sie najpierw zachecilem, a potem dosc szybko zniechecilem.

Ale z przewaga na zachecilem, bo sie z Thornem , Komturem, Ryszardem, Sowa i Piotrkiem ...

Musisz przyznać , że dość krótka ta lista . Moja jest zdecydowanie dłuższa .

Może warto jednak przyjechać by się przekonać do innych ?

Chociaż spróbuj . :zlo::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! za bardzo nie wiem jeszcze o co chodzi i na forum i tak w ogóle! Właścicielem przyczepy jestem od wczoraj zawsze mi się marzyła no i spełniło się z wielka chęcią przyjechałabym na zlot! także proszę o zapisanie sztuk 3 Kasia Mariusz i Wiktorek! Czy coś jeszcze powinnam zrobić, gdzie znajdę info na temat tego zlotu. Dzięki za odpowiedź:dzieki:!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! za bardzo nie wiem jeszcze o co chodzi i na forum i tak w ogóle! Właścicielem przyczepy jestem od wczoraj zawsze mi się marzyła no i spełniło się z wielka chęcią przyjechałabym na zlot! także proszę o zapisanie sztuk 3 Kasia Mariusz i Wiktorek! Czy coś jeszcze powinnam zrobić, gdzie znajdę info na temat tego zlotu. Dzięki za odpowiedź:dzieki:!

 

Witam kolego info dotyczące zlotu masz tu http://forum.karawan...u-karawaningpl/

lista na znaczki okolicznościowe masz tu http://forum.karawan...naczki-x-zlotu/

 

w dziale nasze pojazdy fajnie by było przeczytać opis twojego sprzętu, tu również prośba o uzupełnienie profilu.

Powitania w dziale powitań i tak na początek wystarczy ,

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.