Skocz do zawartości

Piwniczna, Krynica, Muszyna


MAQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje kempingu w rejonie: Piwniczna, Krynica, Muszyna. Jakby ktoś wiedział to proszę o info.

Wiem wiem niedaleko jest Nowy Sącz ten kemping to jeśli nie będzie nic innego,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zadaniu zapytania "camping+muszyna" wujek Google odpowiedział:

1/ " Centrum" Pole biwakowe 53-343 Rytro; tel. 18 446 95 54 ÔÇÄ " (o ile dobrze pamietam to było fajne pole nad Popradem - 100lat nie byłem w tej okolicy :-)

2/ Muszyna, ul. Ogrodowa 89, tel. +48 (18) 4714662 [ http://www.eurotrave...clegi_1153.html ]

3/ Muszyna, ul. Słoneczna 3, tel. +48 (18) 4714707 [ http://www.eurotrave...clegi_1154.html ]

 

Pytamy wujka google dalej - zapytanie: "camping+piwniczna" - tu już gorzej

1/ Stanica ZHP

2/ "Marzena" ul. Sczawnicka 38 (0-18) 44-65-357 [ "]http://www.bazanocle...-narciarskich/]

3/ pole namiotowe Rytro - "Kosówka" tel. 504-206-209

 

Sorry nie mam czasu dalej pytać wujka Google.

 

Spróbuj jeszcze podzwonić po ośrodkach wypoczynkowych w tej okolicy nierzadko przyjmują z przyczepami, takich informacji niestety wujek Google nie poda.

Dawne "Sosenki" Krakowskiej Armatury między Głębokim a Piwniczną chyba przyjmowały, nie mam pojęcia jak się teraz ten ośrodek nazywa.

 

Niech żywi nie tracą nadziei - coś znajdziesz, jakby wszystko w życiu było łatwe to życie byłoby nudne :-).

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

też poszukuję kempingu w tej okolicy - a dokładnie jak najbliżej Krynicy - i z tego co widzę to tu :

 

http://domkiwlesie.pl/lato.html przyjmują przyczepy i kampery. Dzwoniłem tam dzisiaj i bardzo miły pan powiedział, że spoko, zaprasza, jest miejsce, jest budynek sanitarny i ceny podał też przystępne - nie pamiętam konkretów ale chyba moj zestaw + 2+1 i prąd wychodził ok 50zł.

 

Pan prosił o info na 1-2 dni przed przyjazdem, żeby pilnować parkowania aut na terenie ośrodka - aby mieć dogodny przejazd.

 

Teściowie tam ostatnio byli - i podobno to nowy zadbany obiekt - tyle, że oni tylko na chwilę, na basenie.

 

dla mnie to aktualnie najbliższy Krynicy i najlepszy "kemping" w okolicy, do tego dużo atrakcji dla dzieci. Jeżeli pogoda i praca pozwoli to po 20 lipca podjadę tam na ok 3-4 noce i dam znać jakie warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...

"Nad Popradem" w Muszynie? ......

W 2014 roku chciałem się tam wybrać - żona dzwoniła uzyskała info że pole już nie istnieje, tyrknij sprawdź

 

Jeśli ten rejon to spoko niedaleko na Łopacie Polskiej załatwisz tam gdzie był zlot na festiwal "Zaczaruj Dżwiękiem" w 2014 nawiasem mówiąc b. fajna impreza

Administracyjnie to Żegiestów ale blisko i b. podobne położenie nad Popradem, poniżej Wiktora jest dużo ośrodków idzie załatwić miejsce na budę. Podczas festiwalu byłem na Andrzejówce - pola nie znalazłem, rozmawiałem też z jednym z organizatorów festiwalu - mówił mi że jakby był problem to załatwi lokalnie w okolicy sanatorium Wiktor   :)

Zerknij sobie do mnie na stronkę - link w moim profilu  - na stronce jest relacja z tej imprezy

 

Jeśli sama Muszyna - szukaj na forum pod hasłem "Rumcajsówka" byli tam koledzy, był zlot znajdziesz bez problemu

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam pole namiotowe Rumcajsówka w Złockim u Adama

Dobre położenie blisko szlaków turystycznych,super właściciel .Warunki spartańskie ale o.k.

co znaczy spartańskie? chodzi mi głównie o stan toalet, jak to wygląda? :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Towarzystwo Przyjaciół Żegiestowa w dniach 26-27 sierpnia 2016 r. organizuje imprezę pod tytułem BABIE LATO w Żegiestowie Zdroju. Na festiwalu wystąpi m.in. Anita Lipnicka. Więcej na stronie https://www.facebook.com/zegiestow/?fref=nf 

Wstęp na tą 2 dniową imprezę jest wolny. Organizatorzy pragną przywrócić do świetności uzdrowisko Żegiestów Zdrój i organizują dla miłośników turystyki kamperowej ok. 100 miejsc na tzw. Łopacie Polskiej. Możliwe podłączenie elektryczności i wody za symboliczną opłatą. Zapisy pod adresem kz@willazosienka.com lub tel. 602 26 01 01 
Żegiestów Zdrój słynący z leczniczych wód mineralnych jest doskonałą bazą wypadową do: Krynicy Zdroju - 22 km, Muszyny - 10 km, Wierchomli - 12 km, Piwnicznej Zdrój -15 km lub na Słowację - do granicy 15 km np. na gorące źródła. 
Zapraszamy miłośników turystyki kamperowej po raz drugi. Pierwszy raz było to w maju 2014 r. (niestety wtedy padał deszcz i było zimno, ale komentarze były bardzo pozytywne). 
Od tej pory powstała w Żegiestowie kładka pieszo-rowerowa na słowacką stronę, gdzie znajduje się między innymi, źródło wyśmienitej wody mineralnej (którą piła m.in. cesarzowa Sisi). 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!! 

Lista chętnych na "Festiwal w Żegiestowie", proszę o wpisy ! 

1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.