Skocz do zawartości
MAQ

Piwniczna, Krynica, Muszyna

Rekomendowane odpowiedzi

MAQ

Witam poszukuje kempingu w rejonie: Piwniczna, Krynica, Muszyna. Jakby ktoś wiedział to proszę o info.

Wiem wiem niedaleko jest Nowy Sącz ten kemping to jeśli nie będzie nic innego,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
b.b tulipan

Byłem w rejonie Krynicy w zeszłym roku i w tej okolicy jest trudno o kamping.

Stałem na Bacówce w Powrożniku za zgodą właściciela.

Następnie przeniosłem się do Ujścia Gorlickiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
smok_wawelski

Po zadaniu zapytania "camping+muszyna" wujek Google odpowiedział:

1/ " Centrum" Pole biwakowe 53-343 Rytro; tel. 18 446 95 54 ÔÇÄ " (o ile dobrze pamietam to było fajne pole nad Popradem - 100lat nie byłem w tej okolicy :-)

2/ Muszyna, ul. Ogrodowa 89, tel. +48 (18) 4714662 [ http://www.eurotrave...clegi_1153.html ]

3/ Muszyna, ul. Słoneczna 3, tel. +48 (18) 4714707 [ http://www.eurotrave...clegi_1154.html ]

Pytamy wujka google dalej - zapytanie: "camping+piwniczna" - tu już gorzej

1/ Stanica ZHP

2/ "Marzena" ul. Sczawnicka 38 (0-18) 44-65-357 [ "]http://www.bazanocle...-narciarskich/]

3/ pole namiotowe Rytro - "Kosówka" tel. 504-206-209

Sorry nie mam czasu dalej pytać wujka Google.

Spróbuj jeszcze podzwonić po ośrodkach wypoczynkowych w tej okolicy nierzadko przyjmują z przyczepami, takich informacji niestety wujek Google nie poda.

Dawne "Sosenki" Krakowskiej Armatury między Głębokim a Piwniczną chyba przyjmowały, nie mam pojęcia jak się teraz ten ośrodek nazywa.

Niech żywi nie tracą nadziei - coś znajdziesz, jakby wszystko w życiu było łatwe to życie byłoby nudne :-).

Edytowane przez smok_wawelski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Andrzej

Czy w Nowym Sączu i najbliższej okolicy jest tylko ten kemping w mieście ?

Jak go oceniacie ? Myślę o wyjeździe latem w tamte strony i stąd to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

też poszukuję kempingu w tej okolicy - a dokładnie jak najbliżej Krynicy - i z tego co widzę to tu :

http://domkiwlesie.pl/lato.html przyjmują przyczepy i kampery. Dzwoniłem tam dzisiaj i bardzo miły pan powiedział, że spoko, zaprasza, jest miejsce, jest budynek sanitarny i ceny podał też przystępne - nie pamiętam konkretów ale chyba moj zestaw + 2+1 i prąd wychodził ok 50zł.

Pan prosił o info na 1-2 dni przed przyjazdem, żeby pilnować parkowania aut na terenie ośrodka - aby mieć dogodny przejazd.

Teściowie tam ostatnio byli - i podobno to nowy zadbany obiekt - tyle, że oni tylko na chwilę, na basenie.

dla mnie to aktualnie najbliższy Krynicy i najlepszy "kemping" w okolicy, do tego dużo atrakcji dla dzieci. Jeżeli pogoda i praca pozwoli to po 20 lipca podjadę tam na ok 3-4 noce i dam znać jakie warunki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Krzysztof57

Nie wiem gdzie ja będę jeździł jak Wam zdradzę swoje miejsca. Ale trudno. Muszyna, pod Jaworzyną. szukajcie w necie z hasłem Rumcajsówka. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TomaszOlkusz

Polecam Tylicz :Domki w Lesie " warunki super na terenie basen możliwość posiłków kiełbasa swojska i chleb na kolacje od właściciela na terenie pola bufet :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
smok_wawelski

"Nad Popradem" w Muszynie? ......

W 2014 roku chciałem się tam wybrać - żona dzwoniła uzyskała info że pole już nie istnieje, tyrknij sprawdź

Jeśli ten rejon to spoko niedaleko na Łopacie Polskiej załatwisz tam gdzie był zlot na festiwal "Zaczaruj Dżwiękiem" w 2014 nawiasem mówiąc b. fajna impreza

Administracyjnie to Żegiestów ale blisko i b. podobne położenie nad Popradem, poniżej Wiktora jest dużo ośrodków idzie załatwić miejsce na budę. Podczas festiwalu byłem na Andrzejówce - pola nie znalazłem, rozmawiałem też z jednym z organizatorów festiwalu - mówił mi że jakby był problem to załatwi lokalnie w okolicy sanatorium Wiktor   :)

Zerknij sobie do mnie na stronkę - link w moim profilu  - na stronce jest relacja z tej imprezy

Jeśli sama Muszyna - szukaj na forum pod hasłem "Rumcajsówka" byli tam koledzy, był zlot znajdziesz bez problemu

Edytowane przez smok_wawelski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zbyszekbianco

Polecam pole namiotowe Rumcajsówka w Złockim u Adama

Dobre położenie blisko szlaków turystycznych,super właściciel .Warunki spartańskie ale o.k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
100igniew

Dobre położenie blisko szlaków turystycznych,super właściciel .Warunki spartańskie ale o.k.

Dodam jeszcze przystępną  cenę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
qra69

co znaczy spartańskie? chodzi mi głównie o stan toalet, jak to wygląda? :look:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Krzysztof57

http://rumcajsowka.pl/galeria/pole-namiotowe

oraz forumowa szukajka hasło : rumcajsówka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
100igniew

Toalety czyste.  2 prysznice na monety, o ile pamiętam to 1 zł =2 min.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zosienka

Towarzystwo Przyjaciół Żegiestowa w dniach 26-27 sierpnia 2016 r. organizuje imprezę pod tytułem BABIE LATO w Żegiestowie Zdroju. Na festiwalu wystąpi m.in. Anita Lipnicka. Więcej na stronie https://www.facebook.com/zegiestow/?fref=nf 

Wstęp na tą 2 dniową imprezę jest wolny. Organizatorzy pragną przywrócić do świetności uzdrowisko Żegiestów Zdrój i organizują dla miłośników turystyki kamperowej ok. 100 miejsc na tzw. Łopacie Polskiej. Możliwe podłączenie elektryczności i wody za symboliczną opłatą. Zapisy pod adresem kz@willazosienka.com lub tel. 602 26 01 01 
Żegiestów Zdrój słynący z leczniczych wód mineralnych jest doskonałą bazą wypadową do: Krynicy Zdroju - 22 km, Muszyny - 10 km, Wierchomli - 12 km, Piwnicznej Zdrój -15 km lub na Słowację - do granicy 15 km np. na gorące źródła. 
Zapraszamy miłośników turystyki kamperowej po raz drugi. Pierwszy raz było to w maju 2014 r. (niestety wtedy padał deszcz i było zimno, ale komentarze były bardzo pozytywne). 
Od tej pory powstała w Żegiestowie kładka pieszo-rowerowa na słowacką stronę, gdzie znajduje się między innymi, źródło wyśmienitej wody mineralnej (którą piła m.in. cesarzowa Sisi). 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!! 

Lista chętnych na "Festiwal w Żegiestowie", proszę o wpisy ! 

1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi