Skocz do zawartości

Darmowy przegląd


przyczepy-wiola

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku również będą darmowe przeglądy, dogaduje się jeszcze z AL-KO i BPW aby objęły patronat nad akcją, dołączy do nas prawdopodobnie Karawaning.pl także akcja będzie dobrze nagłośniona, szczegóły pod koniec Marca : )

 

Czy to będzie dotyczyło również oddziału we Włocławku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już oficjalne informację.

Patronat nad akcją obejmą:

 

Karawaning.pl - będzie informacja na stronie głównej i publikacja artykułu na temat przeglądów

AL-KO Polska: materiały dot. serwisowania przyczep, artykuł dotyczący bezpieczeństwa przyczep, koszulki, czapki, smycze i inne gadżety

BPW Polska: materiały dot. serwisu, rabat na części dla forumowiczów - około 15%

Z naszej strony będzie serwis, przeglądy, poczekalnia dla klientów z dziećmi (TV, Grill, Altanka).

 

Postaramy się też napisać jakiś ciekawy poradnik/FAQ na temat regulacji i napraw jakie można wykonać we własnym zakresie ;)

 

Dajcie znać jak macie jakieś inne pomysły lub czego oczekujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariel - dziekujemy za fajną inicjatywę.

Rozumiem, że zapewniasz grilla więc ja przywiozę coś na niego. Tylko czy po tym grillu nie będę musiał ręcznie pchać przyczepy do domuhmm.gifhahaha.gif

Ja jestem chętny na przegląd jak w zeszłym roku, ale poczekam aż śniegi zejdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już oficjalne informację.

Z naszej strony będzie serwis, przeglądy, poczekalnia dla klientów z dziećmi (TV, Grill, Altanka).

 

Dajcie znać jak macie jakieś inne pomysły lub czego oczekujecie.

 

Jezeli kawkę będzie robił Emil - to ja bardzo chętnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dzieki: Nie mam słów na podziękowanie. Z niecierpliwością czekam na ogłoszenie przeglądów i będę się umawiał. Znowu 2 miejsca na Śląsku? Żory i Gliwice? Dobrze pamiętam? :tuptup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.